Добрий вечір, ми з України)
Що вони там не нагріються зі своїми винищувачами…запікали вже падлюки
Які там в нас ритуали?
Тривога, тривога, перейди до Тананрога …
Які там в нас ритуали?
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Виспалися?
я весь день проспала бо перший день місячних. тепер кукую сижу... музику слухаю.
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
В мене був галюн, що вімкнулася сирена.
Це вже дах поїхав?
може бути сирена, бо дрони їбучі((
пишуть:
Глава Миколаївської ОВА пише, що збито багато дронів-камікадзе, але частина з них пролетіла південь і рухається від Умані у бік півночі, північного заходу України.
Якщо не встигнуть збити, ймовірно буде тривога
пишуть:
Ответ дляboringmovie
Я в перший день зазвичай на таблетках і ледь жива(
А вчора виспалася до 21 години, а потім до 3 ночі не спала.
Вивчала вузи для дитини закордонні.
Ох, як же дорого там вчитися)))
Вивчала вузи для дитини закордонні.
Ох, як же дорого там вчитися)))
Ответ дляboringmovie
може бути сирена, бо дрони їбучі((
пишуть:
Бачила
Але сирена реально була, ми з чоловіком разом почули
Але хтось провтикав, мабуть, бо секунд 10 і вимкнули.
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Вивчала вузи для дитини закордонні.
Ох, як же дорого там вчитися)))
Вивчала вузи для дитини закордонні.
Ох, як же дорого там вчитися)))
у мене так раніше було. таблєткі і такі болі шо на стінку лізеш. пару років назад мене перемкнуло, замість знеболюючого з´їла активоване вугілля. открилась мне правда, шо то кішечник мой так ’шаліт’. то я до сих пір експерементую і в мене або майже не болить, або болить не так, шо треба бігом таблетку.
так, навчання там дороге. жаль нічого не знаю про закордонне.
Ответ дляboringmovie
Может тоді пити еспумізан краще? Чи щось типа смекти?
Про навчання) 2000 евро на рік, це те, що у нас вдвічі дешевше коштує. Але європейська освіта…може воно того варте)
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
ще масаж спини мені допоміг!
якщо ви можете собі дозволить європейську освіту, то воно точно буде того варте! тільки б спеціальність таку вибрати шоб довчитися. я кинула універ, бо не те вибрала))
Ответ дляboringmovie
ще масаж спини мені допоміг!
Ми зараз з чоловіком про це розмовляли.
Батьки не захотіли, щоб я пішла по їх стопам.
То я вивчилася і працювала там, де мене не повинно було бути. А тепер всі жалкують. А я своїй мрії приділяю і досі багато уваги.
Нажаль(
Те, що хоче дитина, ми вже змирилися, але це капець. То, сподіваюся, довчиться)
Нажаль(
kirpichenko• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Що там у БЦ? Пишуть шахеди долетіли
Та млятььь вроде ж отбой
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Ми зараз з чоловіком про це розмовляли.
Нажаль(
коли дитина хоче, то толк буде, яка б спеціальсть не була
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Як вам сказати… військова спеціальність у дитини в голові. То у такий час прийняти це дуууже важко.
Вмовляю на щось альтернативне. Знайшла вчора напрямок міжнародна безпека. Думає.
о тепер розумію. так, тут треба дуууже гарно подумати.
воно зараз так захотілось, чи ще до війни?
kirpichenko• 27 октября 2022
Ответ дляboringmovie
ваньок пише, шо в сторону умані 1 мопед.
Пыздець
boringmovie• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Ні. Давно так хочеться. Але є нюанси) бо ми чуть коні в Бородянці не двинули від страху, а тепер у безпеці знов хочеться)
жесть! сподіваюсь, знайдете золоту середину!