Добрий вечір, ми з України)
Що вони там не нагріються зі своїми винищувачами…запікали вже падлюки
Які там в нас ритуали?
Тривога, тривога, перейди до Тананрога …
Які там в нас ритуали?
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Де це ви були? Давайте ми вас допросимо )
Та гуляю в дочки матери на деньги.
Жрачка уборка стирка,закупка,спорт секцию детям,на 15: минут забежал и тревога, домой галопом,с утра без тревоги успели пройти врачей на спорт,сын боксер 5й год,10 боёв 10 побед.
Vasilek-7076• 26 октября 2022
Ответ дляКайдашиха
Так, але я наЩОТ бздить не знаю))) Но бабуся моя жалілася, що тхір, падло, циплят покрав)
А в мене бабуся завжди жалілась, що куниці покрали циплят)) Я тоді малою була, мені завжди здавалось, що це щось схоже на білку.
Ответ дляkirpichenko
Та гуляю в дочки матери на деньги.
Красень який! Нехай і далі отримує перемоги
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Короче я не только в каЛидори сидю
Майстерня домашнього текстилю• 26 октября 2022
Всьо, стірку загрузила і запустила, дітей вклала, муж футбол дивиться, піду і я спати) Тихої і спокійної ночі усім!
Ответ дляkirpichenko
Та гуляю в дочки матери на деньги.
Ого! И шо вам переживать с таким защитником?)) Вы мама - молодец!
Ответ дляЯ моя
Бантік зніміть перед сном, щоб не пом´явся
Щас, мінуточку, хай пока буде, вдруг футбол не інтєрєсний
boringmovie• 26 октября 2022
Ответ дляЯ моя
аж хрюкнула, сміялась
Vasilek-7076• 26 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Та гуляю в дочки матери на деньги.
Ого, круто, скільки років сину?
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Сегодня все сирены пустые
Ну и ладненько.
Та дай бог.
Мы так уже 5 июня спали спокойно в шесть утра,но произошел пиздец.не дай бог.
Байрактарочка• 26 октября 2022
Писять и спать
Слава ЗСУ! Слава Україні, слава нації і пиздець російській педераціі

Vasilek-7076• 26 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Незнаю красень чи ні, взагалі по життю спокійний хлопець, ніколи не було зауважень що когось побив, навпаки його тільки ображали,та ось як вийшов на рінг чотири роки тому,то я була в шоці,у нас тренер супер.
Я не у захваті від цього виду спорту, перший поєдинок еле пережила,але він працює на рінгу піпець,я не очікувала,він реально спокійна дитина. Зараз йому 12 ,170 зріст, тренер його тягає кругом, навчання звісно так собі,не дурень,переживає, але бокс то все
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ дляКайдашиха
Ну мой защитник на ринге,с летящей на Украине хирней он не справится.я мама не молодец,у меня столько нервов уходит во время боёв,я всегда бросаю все и еду на соревнования.
kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ для crystal
Ви пропустили ввечері тривогу, я теж, люди приходили, а теми не було. Люди хвилюються, суєтяться... Надо шота рєшать
Та мы уехали на тренировку на 17.30 ,и тут тревоги, тренер отпустил,но пока переоделся обратно, и вышел,да пока по дождю доехали домой,да пока отдышались,а там ужин готовила и вот только добралась до вас,у меня ещё дочка сама дома была,но она норм,это я крышеедная мать.