Заставляличка• 27 октября 2022
Що зробити з таким посіченим волоссям?
Відразу скажу хлопець проти того,щоб я обрізала,він хотів навпаки,щоб було довге і своє,але тепер дивлюся і некрасиво дуже мені це(
Не за Будка• 27 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Ну ви ж написали,що зрозуміло.
Тобто тому,що хлопець забезпечує,вас мабуть ніхто і ніколи не забезпечував таку ’доброзичливу’ натуру,тому ви і така зла і з ядом,бо інакше не можу пояснити,чому у вас всі тролі))Тема адекватна натякає на тролінг я не бачу,так що гуляйте)))
У мене гарне волосся і я сама ним розпоряджаюся )) Якби він вас забезпечував, то ви б доглядали за собою 😉
Ухтышка_малышка• 27 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Що не хочу підрізати,бо він ображатися почне, можливо є якийсь засіб чудодійний
нету
Заставляличка
• 27 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Доглядаю і що?
Вам сфотографувати свою косметику чи що ви добивається?
Заставляличка
• 27 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Удалено администрацией...
Не за Будка• 27 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Заставляличка
• 27 октября 2022
Ответ дляНе за Будка
Удалено администрацией...
Галябалована• 27 октября 2022
Закрутите прядь, и подстрегите выбившиеся концы, которые выбиваются, потом подровняйте кончики. Это сохранит максимальную длину
Заставляличка
• 27 октября 2022
Ответ дляГалябалована
Так я бачила цей лайфхак))
Стильная штучка• 27 октября 2022
підстригти 10 см, пофарбуватися велла колор тач безаміачною на окислювачі 1,9%(щоб наповнити волосся пігментами). Купити зволожуючий шампунь, бальзам(кондиціонер) теж зволожуючий та зволожуючий спрей для волосся. Волосся стане якіснішим, підстригати кінчики раз на 6-8 місяців, перед фарбуванням.
За рік не впізнаєте волосся, стане більш якісним
Заставляличка
• 27 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Дякую