Матраскин Брат• 27 октября 2022
Подруга говорить,що моє харчування занадто дороге,то хіба так?
Сиджу на дієті,заради інтересу підрахувала,скільки виходить моя закупка на тиждень,вийшло десь 800 грн,це риба,кислий сир,зелень та овочі,яйця,горіхи.То це занадто?
Результат:
вже голосів:
209 (90.48%)
Нормально
22 (9.52%)
Дорого
Беговая дорожка для носа• 27 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Та ви шикуєте (сарказм, якщо що), мені тут пару тижнів назад в одній темі доказували, що на 5000 в місяць вчотирьох харчуються і купують все що хочуть
Вы тут недавно?) Тут можно и сёмги купить на 100 грн( на каком-то там рынке) и приготовить 25 бутербродов за эту сумму
Повелитель интернета• 27 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Та ні,цього мені достаток,куди більше) 200 гри риби на день та 200 творога,2 яйця,овочів тарілка ви що???))))
Не підраховували, скільки це калорій? Чесно, мені видається, що це дуже мало, так без шкоди для здоров’я не схуднеш. Ще й білкова дієта, вона сама по собі шкідлива.
Трахтибидох• 27 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Мені на 1 вечір мінімум 1 кг потрібен, щоб накормити 2 ростущих синів та чоловіка і це тільки творогу.
Може, там не ростущі сини?
Та й загалом, не всі багато їдять.
От мій чоловік - підтримує гарну фізичну форму, їсть багато - м´ясо, сир, яйця, овочі, рис, булгур, гречка і т. ін. прості речі, але досить великими порціями. Супів майже не їсть.
Я - їм мало, але - то червона рибка, авокадо, шпинатик, мідії, креветки, пармезан, анчоуси. І по сумі ми з ним десь на одне виходимо.
І моя знайома - їсть теж мало - як вище писали шиї з пюре, квашену капусту, легенькі супи, печені яблука, курячі сердечка, ліверні пиріжки з бульйоном, млинці з сиром, печений буряк, печерний гарбуз... Вона витрачає на своє харчування 1000-1500 в місяць. І я теж би це все їла - мені воно смачне. Тільки хто мені буде це готувати - тут час потрібен. Я за 10 хвилин кину стейк в гриль і зроблю салат. А скільки часу треба, щоб приготувати смачну підливку з ший, пюре і салат з сезонних овочів я боюсь уявляти.
Тому, все дуже по-різному, якщо люди мало їдять і мають час на готування, шукання акційних цін - то влізуть 5тис.
Та й загалом, не всі багато їдять.
Гу го гу го гу• 27 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Мабуть дівчата рахують на 4 то це мало звичайно,вся справа у порціях,комусь котлет з кг на вечерю тільки,підлітки і все таке,різні,фактори.У подруги чоловік 6 гомілок на обід тільки а ввечері знову,то й рахують так)
Я і більше гомілок з´їм.
буреЛОМКА• 27 октября 2022
У меня как у вас автор питания уже несколько лет, утром творог 200 грн с йогуртом, потом овощные салаты, курица , рыба, фрукты.
Выходит дороже чем обычное питание особенно овощной салат у меня круглый год, капуста( молодая или пекинская) , помидоры , огурцы, перец.
Мы раз в неделю с мужем скупаемся , много всего , он сумки носит, последние чеки вообще зашкаливают, совсем не 800 грн на меня, даже говорить не буду, 800 это было бы дёшево
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Я могу сказать что моя мама тоже может такое сказать и не соврет.
Она на питание тратит не более 1000 грн в месяц на себя одну.
И она покупает и красную рыбу и сыры и сяровяленую колбасу и фрукты.
Но все дело в количестве.
А все остальное - свое.
Но все дело в количестве.
А все остальное - свое.
Ну если покупають кусочку рыбки один за месяц, одну-две палки колбасы и пол кг сыра, то должно хватить..но этого мало(
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Дівчата я мало їм,але треба скинути десь 5 тому ось на тиждень у мене 1.5 риби філе недороге по 180 грн,це 300 десь.Творог 200,овочі зелень 100,горіхи та яйця 200.
Тепер Ясно. В мене на тиждень лише на овочі гривень триста йде
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
П на сдачу 300 грамм икры))
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
От
В мене так само як в вам
Тому я не уявляю
Хоча можливо овочі то картопля та буряк
А риба то хек
В мене так само як в вам
Тому я не уявляю
Хоча можливо овочі то картопля та буряк
А риба то хек
буреЛОМКА• 27 октября 2022
Ответ дляМарфа Українівна
Огурцы у нас сейчас 90 грн , помидоры микадо 85, у меня выходит больше
Мама Чели• 27 октября 2022
Ох... Помните - Раиса Максимовна Горбачёва говорила ,,Счастье есть, его не может не быть!’ . Перефразируя эту даму, скажу: Счастье - есть ( кушать) и его может не быть. ( это я грустно шучу типа). Уже питаюсь не физиологично :( Хочу вкусно и полезно есть...
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
У меня тоже))) я просто не съедаю сама за неделю кг огурец и кг помидор. Хотя ещё перец стабильно есть и укроп. Наверное, больше выходит
В Киеве огурцы по 99. Помидоры так же, перец 110. Капуста 25
буреЛОМКА• 27 октября 2022
Ответ дляМарфа Українівна
А я и больше съедаю , но от такого не поправляюсь , для меня всю жизнь вес в приоритете.
Марфа Українівна• 27 октября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Так я тоже много ем) просто ем ещё много фруктов в добавок, гарниры рыбу
буреЛОМКА• 27 октября 2022
Ответ дляМарфа Українівна
Да, это понятно, но даже если съедать по несчастных 2 огурца в день( а что такое два огурц а ????) выходит больше кг, про помидоры молчу , они ещё тяжелее, вы по одной штучке в день едите? Мне мало
Марія Валеріївна 22• 27 октября 2022
800 грн на тиждень це економно. Я не їм м´яса та риби, витрачаю приблизно стільки же, іноді більше (залежить від доходів). Коли грошей не було зовсім, вкладалась в 1500 на місяць, але то реально квест ’купи все по акції в десяти різних магазинах’, режим виживання. Можливо, подруга Ваша так само харчується, і їй здається що у вас дорого, але це не так.
Шкура Шуры• 27 октября 2022
Ответ дляМалинка
Творог 40 грн за кг?
Так.Старий жд вокзал Привозять з сел навколишніх
Малинка• 27 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Интересно, люди понимают что 1 кг творога получается в среднем из 5 литров молока?. И что масса за 40 кг внешне напоминающая творог это не совсем не он?
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Може, там не ростущі сини?
Та й загалом, не всі багато їдять.
Я розумію що все їдять різне, але при нинішніх цінах харчуватися на 40 грн в день, на мою думку нереально, але якщо хтось влазев цю суму і не помирає з голоду, то ок, то їхня справа. Я не можу на 40 грн харчуватися, для мене це дуже мало.
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Давно, з самого початку, тому я розумію, що все що пишуть потрібно ділити навпіл. Там здається було 30 бутербродів)
Беговая дорожка для носа• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Ну тут обычно только два типа людей) Одним с доходом 100 тыс ни на что не хватает и живут от ЗП до ЗП, вторые с доходом 10 тыс грн на пятерых ездят на моря по 3 раза в год и откладывают на третью квартиру уже