Миледи• 27 октября 2022
Маша Єфросініна. Як думаєте чому вона так змінилась?
Років 10 тому вона була жива, природня , приємна, особистість. Зараз таке враження, що повністю втратила себе. Так прагне бути ідеальною аж відштовхує. Здається дуже невпевненою і штучною.
Не стесняюсь• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
на ютубі, в інстаграмі
Понятно кароче. Это найти нереально. Подписана на неё давно, наверное в каком то другом инстаграмме она про это говорила
А я женатая• 27 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
був, але прийшов туди з бізнесу. І що ж він не так нарегулював? Які його дії були вже ж такими нищівними для ринку? Зараз кращий? Не перебільшуйте, НКЦПФР не мала і не має такого вприву, як НБУ.
Удалено администрацией...
Ответ дляНе стесняюсь
не розумію, чого ви чіпляєтесь? я ні ’за’ ні ’проти’, зовнє вона мені дуже симпатична, про сімю її і секс мені пофіг, її позиція про мову мені огидна, і вважаю що в цьому питанні вони в Поляковою як дві дурепи, все! не маю ніякого негативу. про дитину мені попадалось, від неї самої
Марс атакует• 27 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Маша говорила что он аутист? Или это сплетни?
Он в более мелком возрасте на каком то мероприятии вёл себе странно и сми поставили диагноз по фото
А я женатая• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
Удалено администрацией...
про семейку адамсов Машеньки и ее ’мужа’
Моська-слон• 27 октября 2022
Ответ дляМудробаба
Ей муж изменяет и от неё даже не таится, их знакомые все в курсе. Весёлого мало. Плюс у неё комплексы из-за внешности, так как у Тимура очень худые девушки.
Но и она же не пышка. У нее отличная фигура. А вы прямо в курсе, что он изменяет и все знакомые знают)) ох, советчица
Не стесняюсь• 27 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Вот в это поверю. От Ефросининой такого не слышала
А я женатая• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
Тімур людина команди Зеленського, а не Пороха
а кто назначил его? Зе в проекте не было
его порох ставил
Сейчас другой,глава
но тут про Ефросинину
его порох ставил
Сейчас другой,глава
но тут про Ефросинину
Миледи
• 27 октября 2022
Ответ дляМарс атакует
Причем плохие
Я б на її місті поміняла, це капець
Марс атакует• 27 октября 2022
Ответ дляВерочка 100%
На 4 фото видно, що у неї і свої зкби були ідеальні. Навіщо вона їх зіштучнила
И я не понимаю,виниры у нее хуже родных зубов
Анти-аноним• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
реально? таке каже?
Подивіться випуски ’Взрослые девочки’.
Не стесняюсь• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
Я не цепляюсь. тут никто ни одного подтверждения так и не дал, что он аутист и от неё я такого никогда не слышала
Ответ дляНе стесняюсь
мені не має сенсу брехати, а сама чула від неї, чи по ТВ чи десь в інеті, слово аутист, вона не використовувала, але сказала, що він із особливостями розвитку... потім мабуть пошкодували про сказане і запис видалили
Миледи
• 27 октября 2022
Ответ дляeuhunter
Які ж мерзотні коменти! Маша, що була та є рупором правди про війну на всю Європу, яка стільки зробила для допомоги своїй країні, перестраждала зі всіма жінками в евакуації, чій чоловік служить у ВСУ - та як же ваші чорні ротяки повідкривалися на цю сильну та хоробру жінку!
Скарга на тему. Підтримуйте.
Удалено администрацией...
Миледи
• 27 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Некоторые люди наверное живут этим, чтоб обсирать других.... Зеленский, Притула, теперь Ефросинина, интересно это просто зависть или чёрный рот
Удалено администрацией...
Мудробаба• 27 октября 2022
Ответ дляМоська-слон
Да, я в курсе и это давно не секрет.
Миледи
• 27 октября 2022
Ответ дляeuhunter
Просто жмем жалобы под этими рашистскими высерами :(.
Никогда не была ее фанаткой, но ее Инстаграм первых дней войны был просто убойный. И программа Взрослые девочки - реально помогала не уехать кукухой окончательно.
Удалено администрацией...
Гжегож Бженчишчикевич• 27 октября 2022
Ответ дляKsu160576
Удалено администрацией...
це триндець просто!!!!!!! ну прикол. Ще й інфа стародавня))))
Миледи
• 27 октября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Не худший вариант - получить, что хочешь. Мне импонирует Ефросинина - селф-мейд вумен, начинала без поддержки в виде влиятельного папы или папика.
З ним вона якраз себе втратила
Гжегож Бженчишчикевич• 27 октября 2022
Ответ дляА я женатая
Удалено администрацией...
Ответ дляСолнечный зайчик
Возможно. Вот только счастья в ней не видно радости, нет в ней счастливой и любимой женщины и мамы.
Дайте подумать• 27 октября 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Навіть таким зраджують???..
Я в шоці. Не вірю
Ну так вона антисекс повний.
Ответ дляeuhunter
Якщо тобі муляє тема, правда в очі коле, вийди геть!
Повторю, Маша не одноразово себе компрометувала темами про мову, боялась втратити русняву аудиторію. Але тема про її штучний образ! Відповідає розділу!
Ответ дляНе стесняюсь
Спитай себе, ти сама всіх обісрала своїм постом, напевно знаєш відповідь
Не стесняюсь• 27 октября 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Заздрість душить тебе, якщо шукаєш теми які дратують і влаштовуєш срач