Пыхтелка• 28 октября 2022
А чому призначили людину часів Януковича?
СБУ в Житомирській області часів Януковича, зі списку осіб, які підлягають люстрації і та забороні обіймати державні посади протягом 10 років, начальником департаменту захисту національної державності СБУ.
Хто з Житомира він дійсно вартий посади?
Пыхтелка
• 28 октября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так. Зараз розберемося 🤓
Прочитала новину на Мінфін. Якось здивувало. Можливо людина дійсно «хороша»
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Пыхтелка
• 28 октября 2022
Просто хочеться позитивних змін в державі. А воно якось не так.
В нашій місцевості будували бомбосховища «свої». Скільки там грошей пішло по карманам… то містечка тимчасові…
Так сумно від цього… чомусь не змінюємось навіть з війною. Що ж має статися?
Ламборджини• 28 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
А он первый? Ермак на протяжении трех созывов (V, VI, VII) работал помощником народного депутата Украины от Партии регионов
Пыхтелка
• 28 октября 2022
Ответ дляЛамборджини
Так. Сумно від цього
Плюшевая дыба• 28 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Система дуже загнила, треба все ломати, заливати бетоном і будувати з 0.
Мамулька• 28 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Слушайте, а вы во ’времена януковича’ тунеядствовали? Нигде не работали?
Ответ дляЛамборджини
..в тамндемі з Татаровим..., скоро не зчуємся, що часи стануть знову.як тоді... тихою сапою... Он дівчата вже відписується,що побори на бізнес вже стали більші ,як при янику...