Молчунья• 28 октября 2022

Допоможіть обрати годинник

Допоможуть будь ласка! Ніяк не можу обрати годинник. Який вам більше подобається 1 чи 2? Годинники ніколи не носила але зараз чомусь дуже захотілось.
А поговорить?• 28 октября 2022

Банан-барабан• 28 октября 2022
А поговорить?• 28 октября 2022
А взагалі без каміння було б краще
Сегодня не целуюсь• 28 октября 2022
chaechka_• 28 октября 2022
Грибной_Дождик• 28 октября 2022
Перші. Коли годинник в одному кольорі, він виглядає більш дорогим

Є варіанти без каміння зверху?
Смыкалка• 28 октября 2022
Из этих 2.
Мне всегда в часах неудобно было, смогла носить только смарт-часы. Без лишних выступов и камешков.
Карусель-весель• 28 октября 2022
А поговорить?• 28 октября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик

Є варіанти без каміння зверху?
Ви не праві) зараз ніхто не носе прикраси одного кольору,комбінують жовте золото і біле

автор Молчунья • 28 октября 2022
Подобається 2 але поки вирішувала брати чи ні, вони продані😔 Почала шукати щось інше,але нічого не подобається,а те що подобаєься,на нього немає знижки 😕 Так хотілося б без каміння взагалі,але на них немає зараз знижок... Дякую за допомогу🙏 Так і думала,буду чекати💛💙
Аристократка-тунеядка• 28 октября 2022
Грибной_Дождик• 28 октября 2022
Ответ дляА поговорить?
Це мінлива мода. Класика є класикою. Це завжди доречно і вишукано

А мода - сьогодні така, завтра - інша.
Навряд, що це 50 годинники у автора
автор Молчунья • 28 октября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик

А мода - сьогодні така, завтра - інша.
Навряд, що це 50 годинники у автора
Так перший годинник, раніше ніколи не носила,а зараз чомусь захотілося 😊
Спрошу_ка_я_у_мужа• 28 октября 2022
2 - більш жіночний
А поговорить?• 28 октября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик

А мода - сьогодні така, завтра - інша.
Навряд, що це 50 годинники у автора
Класика то класика,але зараз ми живемо у 2022 році і мода змінюється.У наш час прикраси одного кольору свідчать про відсутність смаку
Залетная Я тут• 28 октября 2022
автор Молчунья • 28 октября 2022
Взагалі подобаються такі,але ціна😫
Идууу--уууу блин• 28 октября 2022
2 интернеснее
автор Молчунья • 28 октября 2022
Дякую дівчата,дуже допомогли 🙏 Буду чекати свої! Класика є класика,згодна з багатьма з вас!

Грибной_Дождик• 28 октября 2022
Ответ дляА поговорить?
Ви перегнули. Класика завжди модна. Але якщо не розбираєтесь і важливо більше різноманітних кольорів, то так, треба все брати різне. Щоб геть не поєднувалось ніщо
Грибной_Дождик• 28 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Взагалі подобаються такі,але ціна😫
Жовте золото виглядає краще за рожеве. Ну і каміння спрощує годинник.
Сундучок с каникулами• 28 октября 2022
якесь не модне жлобище з 2000 років
автор Молчунья • 28 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
якесь не модне жлобище з 2000 років
дякую і за таку думку! Гарного вам дня
СпайдерВумен• 28 октября 2022
А почему именно эти. Есть офигенные гармин, еще и умные
Настенные трусы.• 28 октября 2022
Яка вартість?
автор Молчунья • 28 октября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Яка вартість?
Гляньте на оф.сайті :) Ціна залежить від країни
А поговорить?• 28 октября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
А де написано що жовте золото і біле золото не можна поєднувати?У вас смак є?
Грибной_Дождик• 28 октября 2022
Ответ дляА поговорить?
І рожеве з червоним до купи. +Каміння більше. Додати паєтки, блискіток.
Ваш смак зрозумілий.