Запретный фрукт• 28 октября 2022
Холостяк
Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Та я теж не люблю, і взагалі не фотогігієнічна. А наш тато то взагалі б на Марс терміново улетів би
Ми б бабусю нашу відправили))) вона такий двіж любить
О, наша теж би пішла. І попробував би хтось, включаючи знімальну групу, вилізти з-за столу, до того, як пузо репне.
бЭйбА• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Ну наврочили прямо
Так скандал же запланирован в каждом выпуске, мне было интересно я его пропустила или еще нет)
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Не, как раз вовремя))
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Та то якийсь підскандалок. Нема таланту у дівчат.
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ой, нє, наша б розповідала ВСЕ. І як наша дівчинка народилась, і з якою вагою, і коли пішла, і як пішла, і чим займалася, і з ким дружила. І розповідала б, і розповідала, і спробував би хтось не дослухати!
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Коли буде цьом?
Ну ось. Сьогодні все по заказу. Кому скандал, кому цьом))
KROX@• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Я по цьомах)
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Марина не угомониться никак
А в неї весь час так. Якщо несе, то вже несе
Марічка• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
А що там за лист був? Від кого кому? І чому він був на комоді?
Я тоже не поняла, от Алекса письмо или ее письмо Алексу?
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ дляМарічка
Я так зрозуміла, що від Алекса їй, бо якби навпаки - ніхто б не прочитав (Марінка ж і сама не розібрала, що понаписувала)
Марічка• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Мабуть так)
Наездница• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Коли вони на першому побаченні робили папір, а потім наступного дня писали один одному на цьому папері свої враження від пережитого побачення. А в цьому випуску вони обмінялися цими папірцями. От дівчата і прочитали,що Алекс думає про Марину
бЭйбА• 30 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Дякую)
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Лист Алекса, де він описує враження від побачення в замку.
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Дякую)
А Маринкин лист вони (Алекс з Маринкою) не змогли прочитати
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Ну от і чого вона ображалася, коли її ’бичкою’ називали...
Ви вважаєте, що медуза не бикує?
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви вважаєте, що медуза не бикує?
Та вони там майже усі.... того. Медуза і Марінка нервові, Саша - зміюка, Погорєлова - ні риба, ні м´ясо, Катя - для мене ’темна конячка’ і гарно намальований режисерами образ
Марічка• 30 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви вважаєте, що медуза не бикує?
Да там все друг друга стоят. Одна Катя в сторонке сидит и ржёт со всего происходящего. Ну видно же, что постановка.
Заюшка_хозяюшка• 30 декабря 2022
Медуза, вважає Катю не цікавою, а сама така цікава, що заснути можна. Як не ридає, то тарганів в голові перераховує.
Мозговая пилочка• 30 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В неї найбільше тараканів, як на мене. Чи вони просто найдивніші