Запретный фрукт• 28 октября 2022

Холостяк

Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Пацелуйнитуда• 20 января 2023
Ответ дляKROX@
Онукам передасть
Чекайте. Вона ще шейха собі не знайшла, щоб дітей мати. Хоча. Як вона там говорила про Гришиних дітей? «Це так весело»
KROX@• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Я попередню неділю загубила п´ятницю, хоч сьогодні з вами вечір проведу, жалкую, що вогник шоу треба мабуть тепер рік чекати
Ще холостячка мала би бути
Заюшка_хозяюшка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Завтра посмотрю,спасибо! Не пристаёт?
Ні, ніколи, навіть через два роки не пристає.
Мозговая пилочка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
А то і більше... наврядчи під час війни були кастинги і зйомки
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
собі беріть, реально класні. Я багато років користуюсь, як з´являються, завжди докупаю, мені після них всі не такі.
А що там за покриття? Яка фірма?
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Девочки, я надеялась на пост- шоу, но опять нудотина, даже Викуся с замужеством не удивила 😀
мене теж не здивувало, очікувано, але не дуже віриться в реальність. Якби правда, то вони, яек пара гарно виглядають.
Мечты сбываются• 20 января 2023
Ответ дляKROX@
Може ще хтось з минулого сезону зайде, врятує ситуацію
Даже на знаю, кто ещё может спасти ситуацию в данный момент
KROX@• 20 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Я просто думаю, що вона її явно не за призначенням буде використовувати)
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
А що з губами Даші, в мене в алергічному приступі такі ж губи
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так. Як гноми, вєщь безполєзна, але треба щоб були)
Ви про юсковских ельфов? Я все таки не сдержалась в этом году и купила, и лосика, какие же они няшные
Марічка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Перекачала трохи)
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМарічка
Перекачала трохи)
так нерівно буває ?
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нормальний голос у Маринки, геть не манірний. А озвучили, наче кицька нявкає.
Ага, такой противный в озвучке
Любви вам!• 20 января 2023
у марини-свисток голос кращій ніж озвучка була, їй більше підходить, а у Погорєловой грубий не дуже їй личить.
Заюшка_хозяюшка• 20 января 2023
Ответ длябЭйбА
Та в мене в самої четверо з юска
Мозговая пилочка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
так нерівно буває ?
То рулєтка))) ніхто не знає яким буде результат
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
О, дякую, завтра зайду. Якщо в нашому будуть. Бо мої Біол не працюють
Я вважаю ця теж овочі сама не нарубає
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Погорелову не встигла побачити, в Маринки дуже органічний голос
KROX@• 20 января 2023
Ответ длябЭйбА
Я вважаю ця теж овочі сама не нарубає
І ця нє? Гроші на вітер
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Я почти не слушаю, про сковородки от Заюшки-хозяюшки интересней)
Заюшка_хозяюшка• 20 января 2023
Ответ дляKROX@
І ця нє? Гроші на вітер
Мечты сбываются• 20 января 2023
Да, озвучка явно подпортила и так не очень сильный сезон
Марічка• 20 января 2023
Как можно за полтора месяца прийти в такую форму Это какую силу воли надо иметь.
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нуууу, вона довговічна, в неї високі прямі бортики і взагалі, мені дуже подобається як вона жарить, от біол не так. Я не знаю як пояснити...
Металом не можна по ній?
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
та рік такий
бЭйбА• 20 января 2023
Ответ дляKROX@
Ще холостячка мала би бути
Я как Злату вспомню, мне аж плохо
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМарічка
Не можливо за півтора місяця, не встигне тіло так перестроїтись
Марічка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
так нерівно буває ?
Вона скоріше за все тільки верхню підкачала.
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМарічка
Саме середина верхньої впала, як алергична, тому і питаю
Марічка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Ну от я теж здивувалася. На це напевно рік повинен уйти щонайменше.