Запретный фрукт• 28 октября 2022
Холостяк
Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Мозговая пилочка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Мені сказали, що Катін продюсер проплатив перемогу, як зазвичай на конкурсах, і ось вам сценарій ))). З першої передачі було видно їх взаємний потяг з мудрою
але вони як шкодні брат з сестрою , а не коханці
Кажуть, що то проплачений хейт на Катю)) який рознесли по мережі. Правду я точно не знаю
Заюшка_хозяюшка• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Потяг до перемоги у Мудрої я бачила, а от до холостяка - під запитинням.
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Для Каті він маленький дуже цей холостяк, вона з 15 років працює між дорослих людей. Це просто не її рівень. Вона відсидила передачу , як покарання , на віпасані
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
бо він ближче до хлопчиків, вони як два підлітка разом
Марічка• 20 января 2023
Вы обратили внимание на зубы Кати? Они не такие белые как были на проекте.
Заюшка_хозяюшка• 20 января 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ось і у Каті інший зовсім образ з рідним голосом
Найбільше мені сподобались голоса Марини і Аліни
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМарічка
Тому і люблю холостяк, бо дуже гарно в самій передачі світло виставлено, всі дуже красиві на любій паузі.
Мозговая пилочка• 20 января 2023
Ответ дляМарічка
Брекети
Мечты сбываются• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
У Мудрой у них был секс во взгляде, безумное влечение,которым они с трудом управляли
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Ну з її боку так, вона вміє. А він .. такоє
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМечты сбываются
Я більш схильна бачити в них вогник пригодницький, секс як погратися
Мечты сбываются• 20 января 2023
Ответ дляВеснушка
Да,именно так.
Веснушка• 20 января 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Брекети всі побачили?
ні....((( пішла збільшу
Мечты сбываются• 20 января 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ну одразу ж було зрозуміло....
Прямо как будто нежданчик преподнесли , и так было понятно !
Веснушка• 20 января 2023
Катя на три голови старша по розвитку, який хлопчик з Балі? Їй треба рівень Дубаї