Бачу_майбутнє• 28 октября 2022

Ваш чоловік

Обрати можна тільки одну рису,яка більше всього цінна в ньому для вас.Тільки одне)
Результат:
вже голосів: 210
108 (51.43%) Гарна людина/друг/батько
26 (12.38%) Нічого нема в мене,я нещасна
22 (10.48%) Добре забезпечує
21 (10%) Гарний господар
18 (8.57%) Нема чоловіка
15 (7.14%) Класний коханець
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Та майже втекла і нате блін 24 лютого… точніше у нас 22 лютого… воно ж гидота розумне, прорахує що завгодно
Вы зависите от него материально?

Из ДОМа-2 Я• 29 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
Я когда разводилась с мужем, ребенок был маленький, я просто подумала что не хочу чтобы мой ребенок видел каждый день эти разборки, это выплескивание папыного говна на ровном месте итд. Не прогадала. Сейчас вижу, что все правильно сделала.
Хотя были установки что ’хочу семью и ребенку нужен отец итд’.
Но папе кроме самого себя никто никогда не был нужен. А виновата во всем всегда была я.
Нет, со мной так нельзя, а значит, прощай.
Ви велика молодець 👍 Це дуже важлива і правильна материнська позиція. Батько важливо, але бувають такі що без нього меньша травма ніж з ним.
Я 18 років не бачила гівна, тому що вийшла з такої родини, що звикла. Але постійні операції на рівному місці привели до психолога і розвиднілось. Лише 2 роки тому збагнула в якому я г… насправді. Та за цей час вже і співзалежність і фінан.залежність, відсутність жодного родича у підтримку , але все ж ніби вирвалась… та де там, знову у г…
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вот он видит что Вы от него зависите и не рыпнитесь, поэтому и добивает Вас.
Из ДОМа-2 Я• 29 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
О, він над цим працював багато років. Ні на одну роботу не можна було, хоча й сам не міг прокормити, лише крила і секонд для дитини. Але якось умудрялась працювати, вести господарство + малий, під постійні палки в колеса, результат: щороку операц.стіл, і так 8 разів - 9 років.
Як можна було бути такою дурною, не розумію себе… і працювала, і не працювала, тому що все якісь недолугі підробітки на зношення, а ту де кар‘єра могла бути кинула, з малою дитиною на мені одній було нереально сумістити
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Это он довел Вас до того, что пострадало физическое здоровье?
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Автор, посмотрите мультик о сепарации ’Пуповина’.
Поймёте, почему нет Вашей вины.
Из ДОМа-2 Я• 29 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
Після терапії виную вже себе, що залишалась у цьому шлюбі. З іншого боку, чим меньшим був син тим більше була залежна, йти не було куди і підтримки 0.