Синди Кроуфорд• 28 октября 2022
Італія. Деякі проміжні висновки.
Скоріш за все, тема просто для поговорити. Дуже цікавлять різні думки і досвід.
Зараз нарешті визріло питання - а чи треба воно мені? Бо час йде...
Отже, мої спостереження, відчуття.
1. По великому рахунку, в них є чому повчитися нам, українцям, які женуть вперед 24/7. Я вже якось писала тут трохи, італійці в корені інші. Вони живуть кожну хвилину від народження і до останнього подиху. В них все пьяно-пьяно. Вони насолоджуються, радіють, захоплюються. Вони не переймаються зовнішніми ознаками, трендами. Вони спокійні, відкриті, веселі. Вони дуже лояльні один до одного. Не матюкаються в чергах, не лаються на касі, спокійно чекають, привітні. З ними перестаєш боятися помилитись. Вони або всі разом допомагатимуть, як діти, або спокійно чекатимуть поки ти вирішиш свою ситуацію.
2. Шикарна країна. Архітектура, пам´ятки, цікаві місця, історія, природа, клімат, моря, громадський транспорт, магазини, центр Європи - година/дві і ти де завгодно.
3. Мова досить милозвучна, не мега складна, не викликає відрази, реально вивчити на пристойному рівні.
4. Освіта. В мене поки досвід середньої школи і це - прекрасно. Про рівень знань поки не можу судити, але мої підлітки просто летять в ту школу. Диво дивне! Культурно, зручно, продумано, максимальна охорона, неймовірно відкриті і дружні стосунки дітей з вчителями. Дітей вчать любити вчитись. Ну і дві додаткові мови обов´язкові. У нас - англ і франц. Додам, навіть з пенсіонерами на пошті я можу порозумітись елементарною англійською. Моя ж мати не скаже навіть як її звати на англ.
Це найочевидніші позитивні сторони.
В коментах допишу мінуси.
Питання - чи розглядаєте ви саме Італію, як більш-менш комфортне місце для якогось періоду свого життя? А хто тут - як вам тут живеться насправді?
Отже, мої спостереження, відчуття.
Це найочевидніші позитивні сторони.
В коментах допишу мінуси.
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляChakra
Поможет. Если пожить в той обстановке то станешь таким же
Поможе, точно! Це простий закон натовпу. Всі біжать і ти побачиш, всі стоять - ти теж зупинишся.
Але чесно для себе ще не вирішила, добре то, чи погано. Зупинитись і жити. Бо в нас вкладали інше - мусиш рвати, мусиш бути на крок попереду, щоб просто вижити. Мусиш бути кращим, ніж інші. Якось так.
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Із мінусів це медицина , гос.послуги і дуже важко бізнес свій відкрити.
Так. За бізнес це точно. Бо просто тут ніхто не пнеться. Тобто в них це навіть не розповсюджено, не звично. Тому і механізму дієвого немає.
Кондуктор маршрутки• 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви можете плпасть к врачу сегодня /завтра? Или слать анализ срочно? Нет.
Конечно, в частной клинике без проблем. Если хотите бесплатно - в очередь
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Автор, если мы будем работать как итальянцы, то по миру пойдем.
От! І я ж про це! Зараз зародилось питання, а чи дійсно правильно, чи дійсно треба все життя гнати, висолопивши язика? Виявляється, можна інакше. Але незвично. Страшно, а раптом таким чином втрачаю час, можливості... привчу дітей жити без амбіцій..
Cocomamzel• 28 октября 2022
Италия красива - да
Где вы встретили говорящих на английском - в Риме нельзя в аэропорту допроситься где Камера хранения
Шумные шумные шумные - а вы пишите что они спокойные?
Как будто мы про разные Италии говорим )
Ментальность мне эта не нравится, испанцы на мой взгляд поблагороднее.
Архитектура - вне конкуренции
Мне без сахара• 28 октября 2022
Ответ дляБла бла бла
Я извиняюсь, а кто какает?
Да кто их же знает 🤷♀️Надеюсь то все собачье .. фасады домов обписяны такая вонь .. кто писял не видела . А вокруг мусорников жесть
Стопудова• 28 октября 2022
Пяно пяно, тихо тихо, точно про Італію. Діти ще з березня там навчаються. Вони в захваті)))
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Прохо работают ?
Вони працюють стільки, скільки комфортно. І у свій законний вихідний, обід жоден не подумає використати цей вільний час для досягнення ще якоїсь цілі. Після роботи вони всі за ручку з дітками на майданчику. Мама, тато. Тут нема задовбаних мам з купою дітей. Тут тато - така сама мама.
Стопудова• 28 октября 2022
Я про себе не можу так сказати, занадто демократична, хоча чоловік мій в захваті.
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так. Не у ста відсотках випадків. Але так. А приватна медицина - взагалі без проблем
220В• 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
О миа .. мое мнение об Италии . Какашка 💩 много какашек на улице , но отличные коммунальщики которые все это добро ночью отскребают , чтобы те могли дальше 💩.
Язык по звучанию фе . Все на одно лицо .. мне они кое какую нац напоминают но не напишу бо ж здесь нельзя . Если б и согласилась жить то только на Комо .. все !
Так обкакать набережные 🤦♀️А вы в Бари были .. 😹красота ..
понимаю есть фаны .. но я не в их числе .
Цыган напоминают?
Мармедадка- шоколадка• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Это точно, друг там сечас живёт
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Нужно иметь огромное желание мигранту, стать как местные. Для меня старшая сестра показатель: для нее США и успех были целью. Когда поехала туда на стажировку,она дистанцировалась от соотечественников. Только американцы. Как говорит зять: я и через 4 поколения остался ирландцем, но она - абсолютная американка. Но, это было ее желание, влиться в среду.
У нас в багатьох так не вийде. Бо ми їхали не свідомо. А дуже і дуже неочікувано. Ми різко і боляче кидали все те, ким ми були в минулому житті. Ось особисто я до сих пір не знаю хто я, що робити, що далі. Я в Італії чисто тілом. Душа моя лишилась вдома. В минулому. Я зараз знайшла для себе заняття - просто спостерігаю за всім зі сторони. І я точно не тут. Я не отримую ні найменшої насолоди від оточуючого мене. Просто відмічаю сухо факти. Так, гарно. Так, ось такі відмінності. Все. Емоцій нема. Точніше вони є - хочу вбивати.
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляНеГолосую
Я люблю Италию. Но уехала в Германию, т.к понимаю что есть Италия....
Сын подрастет до хотя бы 15 - может подумаю про Италию. До того - нет. Отдых разве что-то
Теж боюсь, що втрачаю тут час. Але дітям дуже спокійно. А от я просто бовтаюсь в повітрі і не можу прийти в себе.
ТебеОноНадось• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Отличная там медицина.
Вы шутите? Какая там медицина может быть?..
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Италия красива - да
Архитектура - вне конкуренции
Рим, Мілан і т.д. не характеризують країну. Це туристичні хаби. Справжня Італія за містом.
Архітектура - космос!
Я ніколи не була прихильницею всяких доісторичних штучок. Але тут!.. Ця атмосфера! Це щось нереальне, самобутнє. На кожному кроці. На кожному міліметрі. Постійно хочеться торкатись!
Архітектура - космос!
Кондуктор маршрутки• 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
-:) юг Италии не весь такой. Бари - это большой город, это не зона для отдыха. Плюс язык там так себе, они не говорят на чистом итальянском, там страшный диалект. Я их с трудом понимаю, хотя итальянский знаю отлично. В Италии есть замечательные места. И на севере, и на юге.
Чебурастик• 28 октября 2022
Який регіон?
Там де ми навіть не розуміють bus stop , не те шо потеревенити на пошті
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
Ой, оця їхня безелаберність... В Болоньї стою під портиком, поруч зупиняється дядько середніх років, досить непогано вдягнений, відвертається спинної і чую дзюрчить... Фу, блін. Щелепа відвисла.
Але в малих містечках такого трешу не бачила
Чебурастик• 28 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
та не говорять пенсіонери англійською там!
Тут т молодёжь не говорит.
Если только в аэропорту.
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляСтопудова
От і що з цим робити? Хай собі розслабляються до неможливого? Потім же докупи вже не збереш. Чи згрібати їх і тягнути в цивілізацію?
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляСердючка
Подскажите кто нибудь сайт знакомств с итальянцами ))
Ви добре подумали?! На них лише зі сторони приємно дивитись. Але це моє спостереження)
Настя Снежок Воля• 28 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
В якому сенсі?) Що з ними не так?
Синди Кроуфорд
• 28 октября 2022
Ответ дляЯни
В каком вы регионе, автор? Италия очень отличается. Могу не согласиться с многими вашими утверждениями, начиная пожалуй с матов)))
Я в Емілії-Романьї. Година від Болоньї
Чебурастик• 28 октября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Прохо работают ?
Да! В 13.00все массово закрывают и до 17.00 никто не работает.
Если тебе нужно купить еду на выходные, то думай об этом в пятницу.
В понедельник кафешки-рестораны - выходные.
В августе все идут в отпуск вплоть до того, что закрываются заводы и фабрики.