Синди Кроуфорд• 28 октября 2022

Італія. Деякі проміжні висновки.

Скоріш за все, тема просто для поговорити. Дуже цікавлять різні думки і досвід.
Зараз нарешті визріло питання - а чи треба воно мені? Бо час йде...
Отже, мої спостереження, відчуття.
1. По великому рахунку, в них є чому повчитися нам, українцям, які женуть вперед 24/7. Я вже якось писала тут трохи, італійці в корені інші. Вони живуть кожну хвилину від народження і до останнього подиху. В них все пьяно-пьяно. Вони насолоджуються, радіють, захоплюються. Вони не переймаються зовнішніми ознаками, трендами. Вони спокійні, відкриті, веселі. Вони дуже лояльні один до одного. Не матюкаються в чергах, не лаються на касі, спокійно чекають, привітні. З ними перестаєш боятися помилитись. Вони або всі разом допомагатимуть, як діти, або спокійно чекатимуть поки ти вирішиш свою ситуацію.
2. Шикарна країна. Архітектура, пам´ятки, цікаві місця, історія, природа, клімат, моря, громадський транспорт, магазини, центр Європи - година/дві і ти де завгодно.
3. Мова досить милозвучна, не мега складна, не викликає відрази, реально вивчити на пристойному рівні.
4. Освіта. В мене поки досвід середньої школи і це - прекрасно. Про рівень знань поки не можу судити, але мої підлітки просто летять в ту школу. Диво дивне! Культурно, зручно, продумано, максимальна охорона, неймовірно відкриті і дружні стосунки дітей з вчителями. Дітей вчать любити вчитись. Ну і дві додаткові мови обов´язкові. У нас - англ і франц. Додам, навіть з пенсіонерами на пошті я можу порозумітись елементарною англійською. Моя ж мати не скаже навіть як її звати на англ.

Це найочевидніші позитивні сторони.
В коментах допишу мінуси.
Питання - чи розглядаєте ви саме Італію, як більш-менш комфортне місце для якогось періоду свого життя? А хто тут - як вам тут живеться насправді?
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляChakra
Поможет. Если пожить в той обстановке то станешь таким же
Поможе, точно! Це простий закон натовпу. Всі біжать і ти побачиш, всі стоять - ти теж зупинишся.
Але чесно для себе ще не вирішила, добре то, чи погано. Зупинитись і жити. Бо в нас вкладали інше - мусиш рвати, мусиш бути на крок попереду, щоб просто вижити. Мусиш бути кращим, ніж інші. Якось так.
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Із мінусів це медицина , гос.послуги і дуже важко бізнес свій відкрити.
Так. За бізнес це точно. Бо просто тут ніхто не пнеться. Тобто в них це навіть не розповсюджено, не звично. Тому і механізму дієвого немає.
Кондуктор маршрутки• 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви можете плпасть к врачу сегодня /завтра? Или слать анализ срочно? Нет.
Конечно, в частной клинике без проблем. Если хотите бесплатно - в очередь
Icosmo• 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Бесплатно нет, а в частных клиниках без проблем
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Автор, если мы будем работать как итальянцы, то по миру пойдем.
От! І я ж про це! Зараз зародилось питання, а чи дійсно правильно, чи дійсно треба все життя гнати, висолопивши язика? Виявляється, можна інакше. Але незвично. Страшно, а раптом таким чином втрачаю час, можливості... привчу дітей жити без амбіцій..
Cocomamzel• 28 октября 2022
Италия красива - да
Где вы встретили говорящих на английском - в Риме нельзя в аэропорту допроситься где Камера хранения
Шумные шумные шумные - а вы пишите что они спокойные?

Как будто мы про разные Италии говорим )
Ментальность мне эта не нравится, испанцы на мой взгляд поблагороднее.

Архитектура - вне конкуренции
Мне без сахара• 28 октября 2022
Ответ дляБла бла бла
Я извиняюсь, а кто какает?
Да кто их же знает 🤷‍♀️Надеюсь то все собачье .. фасады домов обписяны такая вонь .. кто писял не видела . А вокруг мусорников жесть
Стопудова• 28 октября 2022
Пяно пяно, тихо тихо, точно про Італію. Діти ще з березня там навчаються. Вони в захваті)))
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Прохо работают ?
Вони працюють стільки, скільки комфортно. І у свій законний вихідний, обід жоден не подумає використати цей вільний час для досягнення ще якоїсь цілі. Після роботи вони всі за ручку з дітками на майданчику. Мама, тато. Тут нема задовбаних мам з купою дітей. Тут тато - така сама мама.
Стопудова• 28 октября 2022
Я про себе не можу так сказати, занадто демократична, хоча чоловік мій в захваті.
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так. Не у ста відсотках випадків. Але так. А приватна медицина - взагалі без проблем
Сердючка• 28 октября 2022
Подскажите кто нибудь сайт знакомств с итальянцами ))
220В• 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
О миа .. мое мнение об Италии . Какашка 💩 много какашек на улице , но отличные коммунальщики которые все это добро ночью отскребают , чтобы те могли дальше 💩.
Язык по звучанию фе . Все на одно лицо .. мне они кое какую нац напоминают но не напишу бо ж здесь нельзя . Если б и согласилась жить то только на Комо .. все !
Так обкакать набережные 🤦‍♀️А вы в Бари были .. 😹красота ..
понимаю есть фаны .. но я не в их числе .
Цыган напоминают?
Мне без сахара• 28 октября 2022
Ответ для220В
Цыган напоминают?
Угу :))
Мармедадка- шоколадка• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Это точно, друг там сечас живёт
mamaМия• 28 октября 2022
Я обожнюю Італію . Скільки разів там була, але до Риму ще не дібралася. Війна зіпсувала нам подорож машиною по Італіі((
Але зараз моя країна-це Україна. І я залишаюся з нею і в горі, і в радості! А як переможемо, то обов’язково поїдемо знову пити їхнє вино)
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Нужно иметь огромное желание мигранту, стать как местные. Для меня старшая сестра показатель: для нее США и успех были целью. Когда поехала туда на стажировку,она дистанцировалась от соотечественников. Только американцы. Как говорит зять: я и через 4 поколения остался ирландцем, но она - абсолютная американка. Но, это было ее желание, влиться в среду.
У нас в багатьох так не вийде. Бо ми їхали не свідомо. А дуже і дуже неочікувано. Ми різко і боляче кидали все те, ким ми були в минулому житті. Ось особисто я до сих пір не знаю хто я, що робити, що далі. Я в Італії чисто тілом. Душа моя лишилась вдома. В минулому. Я зараз знайшла для себе заняття - просто спостерігаю за всім зі сторони. І я точно не тут. Я не отримую ні найменшої насолоди від оточуючого мене. Просто відмічаю сухо факти. Так, гарно. Так, ось такі відмінності. Все. Емоцій нема. Точніше вони є - хочу вбивати.
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляНеГолосую
Я люблю Италию. Но уехала в Германию, т.к понимаю что есть Италия....

Сын подрастет до хотя бы 15 - может подумаю про Италию. До того - нет. Отдых разве что-то
Теж боюсь, що втрачаю тут час. Але дітям дуже спокійно. А от я просто бовтаюсь в повітрі і не можу прийти в себе.
ТебеОноНадось• 28 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Отличная там медицина.
Вы шутите? Какая там медицина может быть?..
Яни• 28 октября 2022
В каком вы регионе, автор? Италия очень отличается. Могу не согласиться с многими вашими утверждениями, начиная пожалуй с матов)))
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Италия красива - да

Архитектура - вне конкуренции
Рим, Мілан і т.д. не характеризують країну. Це туристичні хаби. Справжня Італія за містом.

Архітектура - космос!
Я ніколи не була прихильницею всяких доісторичних штучок. Але тут!.. Ця атмосфера! Це щось нереальне, самобутнє. На кожному кроці. На кожному міліметрі. Постійно хочеться торкатись!
Кондуктор маршрутки• 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
-:) юг Италии не весь такой. Бари - это большой город, это не зона для отдыха. Плюс язык там так себе, они не говорят на чистом итальянском, там страшный диалект. Я их с трудом понимаю, хотя итальянский знаю отлично. В Италии есть замечательные места. И на севере, и на юге.
Чебурастик• 28 октября 2022
Який регіон?

Там де ми навіть не розуміють bus stop , не те шо потеревенити на пошті
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
Ой, оця їхня безелаберність... В Болоньї стою під портиком, поруч зупиняється дядько середніх років, досить непогано вдягнений, відвертається спинної і чую дзюрчить... Фу, блін. Щелепа відвисла.
Але в малих містечках такого трешу не бачила
Чебурастик• 28 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
та не говорять пенсіонери англійською там!
Тут т молодёжь не говорит.
Если только в аэропорту.
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляСтопудова
От і що з цим робити? Хай собі розслабляються до неможливого? Потім же докупи вже не збереш. Чи згрібати їх і тягнути в цивілізацію?
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляСердючка
Ви добре подумали?! На них лише зі сторони приємно дивитись. Але це моє спостереження)
Настя Снежок Воля• 28 октября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
В якому сенсі?) Що з ними не так?
автор Синди Кроуфорд • 28 октября 2022
Ответ дляЯни
Я в Емілії-Романьї. Година від Болоньї
Чебурастик• 28 октября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Прохо работают ?
Да! В 13.00все массово закрывают и до 17.00 никто не работает.
Если тебе нужно купить еду на выходные, то думай об этом в пятницу.

В понедельник кафешки-рестораны - выходные.

В августе все идут в отпуск вплоть до того, что закрываются заводы и фабрики.