Сердючка• 28 октября 2022

Проживаючи у спонсорів Ви працюєте?

Якщо за кордоном проживаєте у спонсорів, то ви працюєте?
Ms. Доброта• 28 октября 2022
Звичайно, з першого тижня прибуття.
автор Сердючка • 28 октября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Звичайно, з першого тижня прибуття.
Ким?
Библиотекарь• 28 октября 2022
Я не з першого ))Але так, через тижденьвже побігла на роботу .
Я тут з дитиною.
Зараз вже знімаю сама дім
Все возможно• 28 октября 2022
Зачем?
Борец за справедливость• 28 октября 2022
Да,неделюдве на адаптацию и все,они ж вам курорт не должны обеспечивать
Я на курсах,обучаю мигрантов кулинарии)
Одноклассница• 28 октября 2022
Ні
Ms. Доброта• 28 октября 2022
Ответ дляСердючка
Ким?
Повар у кафе
Дядя Жора• 28 октября 2022
Працюємо звичайно.Продукти,одяг за щось купувати потрібно ж.
Помогалочка• 28 октября 2022
Да ладно, не свестите что прям все работают...
Танцепесенная• 28 октября 2022
Да, няней у молодой украинской мамы. Мама работает тансовщицей в кабаре. Вот так вот :)
РозаФиалковна• 28 октября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Звичайно, з першого тижня прибуття.
Как удалось так быстро найти работу?
Печальки.нет• 28 октября 2022
Вы в Англии?
Ясамаякрасивая)• 28 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Как удалось так быстро найти работу?
звиздят они,
тут доки пока оформишь, так месяц пройдет, а то и 2, - ну может они неофициально.
у нас в городе видела 4-5 наших девочек, за 4-2 месяца пока никуда не устроились и некоторых спонсоры уже подгоняют освобождать дома
Ms. Доброта• 29 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Как удалось так быстро найти работу?
Моя кума приїхала на кілька місяців раніше. Вона вже працювала, і її роботодавець запросила на пробний день мене. Але і кума не довго шукала, просто писала в різні контори,які були поряд (ми в маленькому селі в Англії), кілька відгукнулись зразу. Тож варіантів було кілька навіть
Ms. Доброта• 29 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
звиздят они,
Офіційно з другого дня (перший був тестовий, але оплачуваний). Які документи ви місяцями оформлювали? Ми в Англії, приїхали, на наступний день онлайн подали на ішуранс намбер (це щось типу нашого ідентифікаційного), він приходить за днів п´ять по пошті, універсал кредіт. Через день іздили подавали на БРП, теж прийшла за чотири дні.
Ms. Доброта• 29 октября 2022
Я в Джобс центр встигла з´їздити два рази, перший ознайомлювальний одразу по приїзду, а на другу зустріч вже їхала маючи роботу. Що люди місяцями оформлюють мені складно уявити
РозаФиалковна• 29 октября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Молодцы, что так быстро сумели найти работу. Я месяцев пять не работала. Но хотела подтянуть язык. Только недавно начала работать, но мне всегда тяжело давался физический труд и сейчас также. Я медлительная, а работать надо быстро. Конечно, не настолько много физического труда, как на многих других работах, потому что большую часть работы занимает общение с клиентами. Но все равно не легко. В общем, адаптируюсь к работе, как могу. Не знаю получится или нет.
Ms. Доброта• 29 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Я в Україні мала свій невеликий бізнес, тож фізична праця мене зовсім не надихала. Але нічого, пристосувалась, зараз навіть кайфую. Працювати треба дуже швидко, це прала, інколи за 8 годин не було і 5 хвилин на перепочинок. Та тепер у вихідний не знаю куди себе подіти)
РозаФиалковна• 29 октября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Да, наверное, это дело привычки. Надо перестроиться. Буду стараться, в общем ) Спасибо за вдохновляющий пример
12 галюцинаций• 30 октября 2022
Так, працюю, приїхала зі своєю роботою.
Але так виходить, що роботи немало, а грошей не вистачає..скоро треба знімати житло, а з чого невідомо..і шукати часу нема, бо нема ’подушки’. Виходить, як білка в колесі.
Мядуза аля моргонер• 04 ноября 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Я тут з дитиною.
Зараз вже знімаю сама дім
А скільки дитині років? На кого залишаєте?
Я з двома дітьми (7 років і 10 років) причому старша весь час хворіє... Спонсор сказав до 12 років на можна залишати вдома самих більше ніж на 20хв.
Не уявляю як працювати.... під час шкільних канікул я повинна бути вдома з дітьми
Библиотекарь• 05 ноября 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні на кого не лишаю.Все сама
На канікули - табори шукаю. Десь 1-2 дні беру за рахунок відпустки .Так і справляюсь. Моему 9