Слепок стопы• 29 октября 2022
Самолигирующие брекеты (безлигатурные)
Подскажите пожалуйста, кто ставил такие брекеты, Вы довольны результатом? Были ли какие-то проблемы? Стоит ли переплачивать?
Нога на ногу• 29 октября 2022
Дочка носила, в неї складний випадок, крупні зуби і вузька щелепа, а хотіли без видалення 4ок
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
Основна вартість - оплата роботи, тому дізнавайтеся, які в кого ціни
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
Ло Шарик• 29 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
у нас такий саме випадок, нам видалили 4 вісімки, тепер чекаємо на встановлення аппарата по разширенню щелепи( пружинки на ньобо, я так зрозуміла), а потім вже брекеті.
А у вас як вирішилось питання нестачі місця в щелепі?
Неваляшкина• 29 октября 2022
у меня сейчас такие. работают быстрее, чем обычные, боли меньше, дополнительные резиночки не нужно носить с самого начала ( потом может быть нужно). ВЧ выровнялась за 4 месяца.
boringmovie• 29 октября 2022
у мене такі були. я дууууже задоволена!
в мене один клик зверху був високо і нижні передні зуби кривущі. за рік і 2 місяці все вирівняли. результат тримається вже більше 10 років.
тут пишуть про крупні зуби і вузьку щелепу. в мене теж така конституція. 8мки для брекетів не видаляли.
Нога на ногу• 29 октября 2022
Ответ дляЛо Шарик
Широка посмішка вийшла, але їй пасує
Тобто, це був прогнозований варіант, який всіх влаштовував
Чай не пью, только кофе• 29 октября 2022
Они отличаются ценой. И тем что вам нужно ездить не каждый месяц, а раз в два месяца и то не всегда, порой и каждый месяц. Это не стоит того. Не нужно переплачивать. Вы не найдете человека который носил обычные и безлигатурные и может их сравнить. В таком случае каждый кулик свое болото хвалит
ЗдесяЯ• 29 октября 2022
Ответ дляboringmovie
у мене такі були. я дууууже задоволена!
Підкажіть, яка різниця в ціні була приблизно на той час між звичайними і вашими?
boringmovie• 29 октября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
платила тоді за мене мама. каже, шо були дешевші десь до 10 тис грн, а наші були 14 тис грн. ще були за 20 тис грн. курс тоді був 5грн.
Татьяна@..• 29 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
У нас такой же случай, переконсультировались в городе с многими клиниками, сказали, что только рвать. Сегодня идём на удалении
Слепок стопы
• 29 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
У Вас прям сложный случай? Что по поводу восьмёрок говорили? Может достаточно только их удалить?
Слепок стопы
• 29 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
Все вирівнялося
Сама система не дорого коштує
В таком случае, вам было достаточно только таких брекетов? Просто я читала, что брекеты не расширяют челюсть. У моей дочки тоже узкая челюсть, так что у нас всё впереди😞 В каком возрасте вашей дочки устанавливали брекеты?
Нога на ногу• 29 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Вирвати простіше, менше мороки і швидший результат
Але потім нестача четвірок псує форму обличчя, в молодому віці це напомітно
Дочку консультували найкращі ортодонти, які проводять навчання, мають учнів і тд. Зараз вже не видаляють 4рки, це вчорашній день у ортодонтолігії
Нога на ногу• 29 октября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Так, їй вистачило, носила 2.5 роки
У 19 ставили, ще пів року підготовки, бо 8 вирізали по черзі
Фиона Шрековна• 29 октября 2022
У меня были, минусов не заметила, из плюсов - реже навещать стоматолога
Татьяна@..• 29 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Ой, я б теж не видаляла, зробили кучу знимків, були в 6 різних клініках, питали про розширення, усі сказали, що треба видаляти
Татьяна@..• 29 октября 2022
Ответ дляСлепок стопы
У нас 8 ещё не вылезли, но на снимке видно, они растут блин в центр челюсти, то есть как толкают все зубы к единичкам. Вот из-за этого и сказали, что и так мало места, а ещё непонятно 8-ки могут вылезти. То есть ещё и за ними обязательно надо наблюдать
Нога на ногу• 29 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
8 вирізають, не чекають, щоб вони починали рости
А 4 вирвати можна і в процесі, якщо справа не піде так, як планувалося
Ну але це для тих, хто не шукає простих шляхів
Там ортодонт має бути зацікавленим в тому, щоб гратися
Слепок стопы
• 29 октября 2022
Ответ дляТатьяна@..
Насколько мне известно, то восьмёрки в первую очередь удаляют, даже если они не прорезались
Цвіту і пахну• 30 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Широка посмішка вийшла, але їй пасує
Цікаво, а я чула, що в нормі посмішка і має бути широкою, щоб коли людина посміхається не було чорних ’кутків’ між щоками і зубами.
Цвіту і пахну• 30 октября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
знаю що питання не до мене, але відповім)
Там де я ставила, на сьогодні, метал по 7.5 -9, безлігатурні 18.
Цвіту і пахну• 30 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Сьогодні намагаються не рвати, але є випадки коли без цього ніяк. 10% Плюс якщо дефіцит місця часто залишається невеликий нахил зубів. Якщо він незначний то вважається варіантом норми, хоча думаю з точки зору опорно-рухового апарату все одно це недоопрацювання. Бо таке змикання не можна назвати правильним.
ЗдесяЯ• 30 октября 2022
Ответ дляНога на ногу
Так, їй вистачило, носила 2.5 роки
Підскажіть, ставили в 19 років - бо ви тоді звернулись, чи порадили поставити пізніше? Моїй доньці 14 років.
Слепок стопы
• 30 октября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
І мені цікаво, моїй також 14
Нога на ногу• 30 октября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Бо тоді захотіла
Воно не мало жахливого вигляду до вирівнювання, зуби майже рівні, але дещо вампірячі ікла)
В сина так само, але він категорично не хоче, і не можу сказати, що це його псує