Пи Пи Пилюля• 29 октября 2022
Хто вміє трактувати сни, підкажіть будь ласка.
Дякую.
Приснилася дорога, яка є в реальності в тому місті, де я народилася, ця дорога веде до кладовища. На дорозі стояв покійний батько. А я поспішаю на навчання, хотіла вийти з мамою разом із дому, та вона затрималась, загубила шарф. Батько мене зустрічає і питає де мама. Я кажу, затримується. Потім ми пішли по дорозі щось шукати. Далі місцевість трансформується у таку, що схожа на місто, в якому я живу тепер. Сниться, що ми прийшли до якоїсь старовинної будівлі, з товстими стінами, трохи схожа на храм, біля будівлі стоять чоловіки, замучені, в обірваному одязі, ми з батьком зайшли до будівлі,
а там тупик, розвернулися, а потім сон перервався
ИзЮмрудная• 29 октября 2022
Ваш отец хотел сказать вам ,что пока вы искали где и как то в тупик попали .Разворот и шагайте в другую сторону
Пи Пи Пилюля
• 29 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Короче меняйте жизнь)Вы в тупике
Цей сон приснився якраз перед хворобою
Техпаспорт на медузу• 29 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Цей сон приснився якраз перед хворобою
Вибачте. Якщо не секрет. А що за хвороба?
Пи Пи Пилюля
• 29 октября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Напевно депресія. Напруження, упадок сил.
Женщинас• 29 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Автор, извините, что вмешиваюсь.Хочу тоже спросить.
Мы сейчас в жизни очень ищем жилье в другой стране. Попросила сон-подсказку по другому вопросу. Приснилось, что мы приходим как к храму, но не в сам зал , а в подсобное помещение. Спрашиваем там что-то. Нам говорят:’ В эту страну есть бесплатный автобус на 1.12. Записывать вас?’ Я согласилась.
Проснулась-и не могу понять, что значит эта дата. В ту страну, что мы планируем ехать, эвакуационных автобусов не было. Как понять, что значит сон? Или это просто нервы ?
ИзЮмрудная• 29 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
Значит найдете жильё . Соглашайтесь на первое предложение,которое поступит в конце осени.Даже если оно будет неочень
Женщинас• 29 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Думаете?
Техпаспорт на медузу• 29 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Прислухатися треба до снів. Я не вірю, коли кажуть, що сни це уява, гра мозку. Як я бачу ваш сон. Ви зараз емоційно виснажені, в глухому куті відчаю, чоловікі в обірваному одязі- це символ війни. І такий стан надалі - це тупік.
Пи Пи Пилюля
• 29 октября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це точно, тільки як того глухого кута вибратися неясно. Правда мені пізніше снилося, що я бачу темні вузькі сходи і боюся, але майже навпомацки йду нагору, то я так розумію буде важко, але виберусь
Техпаспорт на медузу• 29 октября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ой, підніматися по сходам, то є дуже добрий знак у ві сні. Виберетеся