Зарядка для хачапури• 29 октября 2022

Жіночий алкоголізм

Чи правда, що жіноча залежність "міцніша"? Якщо людина вживає(коньяк, самогонка) через день/два і випивши не багато робиться моментально п´яна, але далі пити може дуже багато, це вже алкоголізм??? І ще, помітила, по жінкам менше видно, що вони п´ ють.
автор Зарядка для хачапури • 29 октября 2022
А алкоголізм це завжди запої??? Бо тут через день, день так, день ні. І по колу(

Баба Яга• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Вот через недельку уболтаю ее на кодировку. Отец мой согласился заплатить (они не живут вместе) и муж мой тоже . Это как ее последний будет шанс. Ибо если нет, то больше я её не хочу видеть. Если бы хотя бы бабушка не запила, то я бы фиг забила на всех.
Все те кодировки бессмысленны....
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляКсения_ksen
Раз,два-можна спасати,далі-це вже її вибір,не псуйте собі життя через неї.У Вас є чоловік,діти?
Муж есть) детей нет.
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
То ви не бачили як півроку п´ють
В нас дідусь тиждень п´є і все - швидка, крапельниці, пігулки кодування. Я не уявляю як можна більше пити. Бо в нього і білка і рвота. Жах.
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Все те кодировки бессмысленны....
Ну вистачило нашому діду років на 15. Якби не неприємності, може б і не запив. Тиждень пив. Знову кодування - півроку не п´є.
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Все те кодировки бессмысленны....
Ну а что ей тогда?? Она когда-то была закодированная, то больше 2-х лет не пила. Может потом зависимость сама пройдёт 🤷‍♀️
Ксения_ksen• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Муж есть) детей нет.
Направте свою енергію та час на свою родину,інакше ця співзалежність вам вилізе боком
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Сонечко, сил вам. Я знаю два випадки, коли кодували і біля 15 років люди не пили. Бажаю вам знайти гарного лікаря.
Баба Яга• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Не знаю что ей. Но Вам желаю начать жить СВОЕЙ жизнью. Счастливой жизнью.

Советчица Года• 29 октября 2022
А такое считается алкоголизмом?
Мужик 42 года пьет каждый вечер вино, бутылку-две. Каждый вечер, не пить не может, как я понимаю. Но самое интересное, что он не пьянеет. После выпитого минут через 15 дул в трубку, которая определяет алко в крови - показало ноль! По общению тоже абсолютно нормальный, как трезвый. Как такое может быть? От бутылки вина я бы уже валялась, а он по нулям!
Ответ дляКнопус
Шо таке те кодування?
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Неее. Так она не пьёт. Я вот недавно создавала тему тут как вывести человека с запоя. То вот сейчас 2-е сутки как она отходит. То знаете, ей потом так плохо, мне порой кажется что кони двинет. Трясется. Не говорит. Дышит так, будто ее побили. Ну для сравнения, она пила 3 недели🤦‍♀️ поэтому так тяжело отходит.
Снодійне нам лікар виписував ( разом з іншими препаратами). То просто цей час алкаш наш переступав. 3-4 доби спить.
СкиниУскачи!• 29 октября 2022
В мене мати пьє, нажаль. Вона від стакана пива вже п´яна.
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляКсения_ksen
Хочу я так. Но Во-первых, пьет ее ж мать, а ей 70 год. Я так боюсь что умрёт и я одна останусь с данной ситуацией и мать еще пьяной будет. Мне от этого страшно становится. Все как с цепи сорвались. Бабушка не пила лет 15, а тут на старость решила вместе с дедом.
Во-вторых, я не могу понять как мне забить фиг. Вот хочу, а как только мне кто-то звонит из них и я слышу что они пьяные, то у меня буд-то чердак сносит.
Ответ дляСкиниУскачи!
Як довго, як часто? По скільки днів?
Холодная каша• 29 октября 2022
Це алкоголізм. І по жінкам видно набагато швидше,що вони п´ють,ніж по чоловіках. В мене п´є близька родичка. Перших два роки вона ще могла приховувати,родина благополучна,активно працювала, напивалася вдома ввечері,за ніч якось відсипалась,зранку купалась,макіяж,кава,запаху не було. Поведінка адекватна. Але вже за півроку було видно якусь брезклість на лиці,набряки,списали на ковід. Починала з пляшки вина на одну людину,під серіал і вечерю келишками випивала.Потім могла ще чарку коньячку випивати,а потім покотилась людина. Зараз жах,молода жінка 42 роки,ще намагається триматись,але лице жахливе,натульної алкашки,краса вся попала. Роботу ще тримає якось.
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Я помню был у нас в нашей местности тогда нарколог, то тоже выписал много чего. И там был гидезепам 0.5. Она сначала вырубалась а потом ей пофигу на него. Уже пьет как обычную ацетилку🤷‍♀️🤷‍♀️
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Это так страшно когда кто-то из родителей пьет. Сколько бы нам лет не было. Сил вам) она много пьёт?
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Прочитала про гідазепам ваше повідомлення. Але гідазепам більше як заспокійливе, знімає абсінентний синдром. А там сонапакс саме снодійне (можу помилятися).

Ответ дляХолодная каша
А яка поведінка? Чи є запої? Чи підбухує одноденно?
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Дякую. Потрібно напевно купити)
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Дякую. Потрібно напевно купити)
Я не пам´ятаю саме сонапакс чи ні. Але штука класна. Реально пересипає абсінентний синдром. Знаю що так і в приватних лікують наркоклінвках. Ми вже і там були. Я в шоці була. Всі спокійні, сплять. Потім лікар мені схему розповідав.
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Дякую. Потрібно напевно купити)
Якщо є гроші, рік тому це було 1500 на добу, то кладіть її в клініку.там за три-5 днів зроблять з неї лялечку і віддадуть вам. Все під наглядом нарколога і психіатра.
Також там підшивають.
Не жена• 29 октября 2022
Я можу сп’яніти з першого бокалу. Але в мене є ліміт, після якого я п’ю тільки воду. Зазвичай це пляшка вина, якщо сидимо до ранку, то може бути 2. Але я відчуваю, що мені буде погано і перестаю пити. Якщо у відпустці, то можу пити кожного дня за компанію, а можу місяцями не пити. Бо сама не п’ю, а чоловік в мене не п’є взагалі. І от якраз після перерви, завжди п’яна вже на першому келиху. Міцні напої не п’ю, як і пиво. Хоча останніми місяцями можу випити пляшку корони.
Гомосноб• 29 октября 2022
Це алкоголізм, досить міцні напої вона вживає та дуже часто
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Також там підшивають.
Я живу так далеко що вона в такому стані не проїде в маршрутці з пересадкою. Але вона була теж в реаб центрі десь місяць цілий. Там теж підшивають. То хочу з нею поговорити і тоді поїдемо десь через днів 10 якщо захоче. Я і боюсь навіть їхати з нею в маршрутці ( чоловік мій поки що не дома) . Влітку пройшло вже днів 8-9 після запою, я пішла на огород і вона зі мною захотіла, то я стояла спиною до неї і розмовляла далі, а потім як повернулася а вона вже в припадкі. Прийшлось швидку викликати, бо у неї челюсть потім з місця сходить...
СкиниУскачи!• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Так пьє дуже давно. Я ще дівчинкою була дванадцятирічною, коли зрозуміла, що це її затягую. Зараз мені 42 роки. Дуже часто сваримося, вона мені не вірить, що я по голосу в телефоні розумію, що вона вже кернула. Дуже прошу її мені не телефонувати, коли випила. Я їй роз´яснюю, що мені неприємно чути випивший голос своєї мати, алє все марно. Намагаюсь спілкуватись дуже рідко. Вона посилає своїх знайомих до мене, щоб зрозуміти причину. Я кажу, як є. Це теж не допомогає. Мені соромно про неї комусь розповідати. Від різних знайомих чую, як розповідають про своїх батьків, а мені нічого сказати. Батька змалку немає, а мама п´є вже давно. Відповідно якихось досягнень у кар´єрі немає. Має одне досягнення, я і я не п´ю. Дивлячись на неї всяке бажання на алкоголь пропадає. Я вже змирилась. ((
МастерЮля• 29 октября 2022
Ответ дляКнопус
Жесть. Бажаю вам вирішити ту проблему. Бо це дійсно капець.
Кнопус• 29 октября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Я вас розумію за все, що ви написали. Мені дуже соромно було раніше, коли мені щось доносили за матір, як говориться ’село є село’ Всі знаю все. Всі бачили. А потім мені стало пофігу. Я ж там не була. І тим паче вона доросла. А ось як в школу ходила то думала вмру з сорому коли вчителька без повідомлення приіхала до нас, щоб в столову шкільну чи гроші чи продукти здати ще й зі своєю донькою. Потім вся школа знала як ми живемо 😕
Фея_3уровень• 29 октября 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Алкоголізм -це коли кожен день, у мене батько так . Як не подзвоню в обід вже язик заплітається, як померла мама, кожен день по 200-300гр. І як ви кажете, після однієї рюмки вже п´яний.