ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Дуже дякую, що відповіли!
Допоможіть, будь ласка, прочитати, що написано для ніку Спасу мир. Не все змогла розібрати(
Вроде написала : не ваш, ничим - я так понимаю закончится с этим мужчиной. А своего встретите ещё и он вам с детьми поможет контакт наладить и не срываться!
Удачи вам
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2022
Даже вам дякую,побачила відповідь на папері,але з відповіді нічого не зрозуміла,стосовно роботи,було написано йде і якісь скорочення,а що це не зрозуміла,якщо є можливість,скажіть будь ласка,що це значить. Дуже дякую.
Советчица Года• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А той хлопець з яким у вас конфлікт був,поїхав вже? Високий,тепло де коли було?
Доброго вечора, підскажіть будь ласка чи переведуть зараз чоловіка на роботу яку обіцяють ,чи варто мені виїжджати з дитиною закордон, чи повернемося ми додому.
Мелочунь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добре,дякую вам) тримайтеся!
Если можно и мне
Пост 558
Про ребенка здоровье и мою личную жизнь
Как лучше,оставаться или пытаться уехать
Спасибо
Очень нужен сейчас совет.
Пост 558
Про ребенка здоровье и мою личную жизнь
Спасибо
Очень нужен сейчас совет.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляТам-тарарам
Дякую Вам❤️
Знайшла відповідь на моє запитання у ваших записах. Ніколи не задавала питань в таких темах, а тут як відчуття було, що треба запитати. І безмежно вдячна, що Ви відповіли.
Ви написали, що все ж буде у мене чоловік. Хоч і не скоро, але тепер маю надію і чекатиму. Не запитала одразу за дітей. А коли побачила вашу відповідь про вік 38-39, то і зраділа, що таки зустріну долю, але розумію, що для дитини може буде вже і запізно. Якщо раптом Ви побачили чи буде дитина у мене , то буду вдячна, якщо скажете.
Ще раз дякую Вам. Ви стільком людям відповіли сьогодні, впевнена, що всім це зараз було важливо і потрібно. Ваша допомога має обов’язково повернутися Вам добром.
Дякую на доброму слові) чоловік буде дуже молодше,7-10,синок 39-40,
ГейТуда• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Просто так,знаєте можу собі дозволити,коли є час та настрій)
Міцно вас обіймаю і дякую. Почитала ваші відповіді, колись у житті мені також допомогла людина, що ’ бачить’. Мабуть, у неї теж був час і натхнення, але це змінило на краще моє життя.
У вашій особі хочу подякувати усім добрим силам. Хай добро повертається добром.
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
если это еще на годы, я тут й..нусь(( вне дома
А что вам ответили ?
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вас також подивлюсь,я пам´ятаю.Щалиште пошту,бо якщо щось з темою буде,то не все.
С шумом и позвоночником я уже свыклась за столько лет) А вот с волосами...Реально не знаю, сыпятся и сыпятся сильно и долго...От традиционных методов толку нет.Может фигня на фоне других проблем, но очень болезненно для меня, если бы подсказали откуда ноги растут и куда двигаться чтобы устранить эту проблему была бы признательна. Буду тему читать.
Нафаня Маня• 30 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Дівчата, вибачте, можете мені допомогти прочитати?
Що таке сліт?
Пані Страхованная, щиро Вам дякую за відповідь!! Бажаю всього найкращого!!
Що таке сліт?
Бачу снiг и муж военный
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
фото
Робота буде пов´язана сі сільським господарством,будете начал начальником великим ,можливо перепаде якась землячки що,зможете мати хороший дохід.
Роза завяла• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Сьогодні маю ще переляк відчитати дистанційно,то ж якщо є ще питання,я ще повернусь)но вже сьогодні в ударі
Вернемся ли домой или надо на новом месте обустраиваться, оба без работы.
Где лучше было б нам с детьми, в Украине или за границей?
Спасибо,если найдете силы на ответ
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Так подивимося що там
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Доброго вечора. Це я авторка, Лєна. Я дякую Вам за вашу працю! Може ви ще можете мені щось сказати? Сумно мені, часто плачу в останній час, ще здоровьє підводить іноді. Може щось треба робити? За батьків теж переймаюсь і за людину яку додому відправила. Чи правильно я все роблю? Як далі жити? Чи буде спокій в мене?
Там-тарарам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую Вам
Любвиобильный бот• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дуже велике дякую вам за відповідь! Добру справу ви робите.
Нехай вам віддасться сторицею! Якщо вас не ускладнить можете написати що там написано у фото не увійшло повністю слово. В кінці 32 роки.. а далі що там написано? Дякую.
Ресничный червь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так подивимося що там
А что мне с нынешним поклонником делать, а? Что у него на самом деле на уме? Говорит что есть большие чувства,
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Так) трохи пізніше Лєна,не хвилюйтесь) на завтра вже домовились про зустріч?
Оловянный_Прагматик• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую дуже. Але я взагалі себе не можу в цьому уявити,це як від мене до луни,сільське господарство. Ви неймовірна.
Ресничный червь• 30 октября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
И я перед вашей записью там, тоже плохо видно (
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Вибачте руки але трусились)) синок буде)
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Не мне адресовано, но от тревожности помог магний. Только я долго пила и в больших дозах. Это не панацея, но не повредит + витамины группы Б.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Но то щоб бути начальником не обов´язково знать все,достатньо мати землі,працівників,техніку,так воно має бути,от пішла інфа,ви на полях і вас усі вітають.
Ресничный червь• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
И мне совет пригодится. Спасибо )
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляРесничный червь
Маєте повернутися в Україну,чоловік буде військовий зі сходу,ваша доля.
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
На яку зустріч? У мене завтра вихідний, та і не маю з ким зустрічатись(. У вівторок у мене зустріч поїду розбиратись по фінансовим питанням. Хвилююсь.