ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
120-120-120 (не худею)• 29 октября 2022
А как вы поймете видящий вам ответил или нет? Здесь каждая вторая считает, что она видящая

ГЛЮкоза• 29 октября 2022
як це можна побачити? Через клавіатуру ?
Море_море_я_скучаю• 29 октября 2022
Головне, що не ´ смотрящий´...
Несу пургу• 29 октября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Та ну не трольте человека. Да 21 век не средневековье, но человек в отчаянии
Кисельная барышня• 29 октября 2022
давайте фото, желательно в купальнике
Страхованная• 29 октября 2022
А той хлопець з яким у вас конфлікт був,поїхав вже? Високий,тепло де коли було?
Ашотакоя• 29 октября 2022
И у меня автор такая же история(( А так хочется любить и быть любимой.
автор ДаЗдраПерма • 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Так пішов, бо йому від мене потрібно лише житло и мої гроші. Я довго терпіла, але терпець урвався.
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Не жалкуйте,не ваш.Донечку хочете,так?)Можу сказати,що робити,якщо хочете.

автор ДаЗдраПерма • 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Миру хочу і родину - я, чоловік та дитинка.
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Та ми всі його хочемо.Бачу що ви хотіли саме дівчинку.Завжди.Доречі,якщо надумаєте їхати ви знаєте куди,то не вагайтесь,все справдиться
Ло Шарик• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ничего себе! Вот это вы даёте !!!!!!
Садоводница• 29 октября 2022
Ой, я бы уехала искать приключения....
Но дома муж, дети, кошка ....все надоело...
Садоводница• 29 октября 2022
Всегда хочется того, чего нет🙄
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я вибачаюсь, підскажіть чи можете глянути мені їхати туди куди хочу найближчтм часом?
автор ДаЗдраПерма • 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Не зрозуміла... ( це країна, чи місто якісь?
ГЛЮкоза• 29 октября 2022
Ответ дляНесу пургу
Ну хоча б до астролога звернутися. Натальна карта, соляр і т.д.
Разачаровусь_очень_быстро• 29 октября 2022
Тут есть одна делает брачный прогноз, у моей подруги четко сработала. В марте будет роспись. Если Дениз не сбежит.
Ответ дляДаЗдраПерма
Если вам надо дам контакт, может вам поможет, если, конечно, у вас там не жжжж полнейшая.

Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Місто,вам пропонували поїздку,ви думали,не поїхали,але всеодно маєте поїхати десь січень.То,що по дочці,хотіли? Я не просто питаю,ваша доля буде чоловік у якого буде донька,для якої будете мамою.Наступного літа вже будете знайомі.Поки все.
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви хочете з сином туди їхати,бачу хлопчика?
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Сина нема
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Сина нема
Є хлопчик,чи там куди маєте їхати.
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Але є донечка, і хочу з нею їхати. А ще до «хлопчика» коханого хочу їхати. Можна вирушати? Дякую🙏
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Він молодше?
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Він молодше?
Так на 4 роки, чекає? Все гаразд?
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Так на 4 роки, чекає? Все гаразд?
Чомусь він стоїть у мене як хлопчик років 16,він молодо виглядає у вас) Чекає і не тільки він ) ще чоловік не хоче щоб ви їхали,старший
Сладкий лимончик• 29 октября 2022
Так, з вами не так , та ще й пороблено , треба відробляти, для початку продати житло, не добрий там дух, а потім чиститися
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Йому 35
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А чоловік не відпускає, але я його вже давно не люблю