ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Берюковна• 30 октября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую вам
А що ж робити з нинішнім чоловіком
Срочно развод !)
Роза завяла• 30 октября 2022
Подскажите, вернемся ли домой?
Или снова остаемся на новом месте?
И что будет с долгами, вернем их?
Или снова остаемся на новом месте?
И что будет с долгами, вернем их?
Жабры жабы• 30 октября 2022
якщо буде у Вас час подивіться, будь ласка, що мені робити з роботою, чекати підвищення зарплати чи змінювати, чи їхати за кордон, вже рік кручусь як білка в колесі, а толку немає
Куда_бежать• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дівчатка,ще подивлюсь,трохи пізніше,пробачайте якщо що,намагалася стисло і усім.
Привіт , хочу знайти роботу до душі і щоб приносила заробіток. В якому напрямку рухатись , не підскажете ?
Дякую вам
Файна пані• 30 октября 2022
Якщо можна і я запитаю. Чи появиться колись у житті моєї доньки її батько?
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
У меня уже 7 лет безостановочно звенит в оном ухе, началось после болезни (вирусное что-то) Иногда свист такой то мыслей не слышу, иногда тише...
У меня по узи сосудов с той стороны где шумит склрость венозного кровотока в два раза выше чем с другой стороны и это произошло после остеопата
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
У меня наверно позвонки передавливают, какое-то смещение. но позвоночник очень подвижный. А вам наверное криворукий остеопат навредил((
Там-тарарам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дякую Вам❤️
Знайшла відповідь на моє запитання у ваших записах. Ніколи не задавала питань в таких темах, а тут як відчуття було, що треба запитати. І безмежно вдячна, що Ви відповіли.
Ви написали, що все ж буде у мене чоловік. Хоч і не скоро, але тепер маю надію і чекатиму. Не запитала одразу за дітей. А коли побачила вашу відповідь про вік 38-39, то і зраділа, що таки зустріну долю, але розумію, що для дитини може буде вже і запізно. Якщо раптом Ви побачили чи буде дитина у мене , то буду вдячна, якщо скажете.
Ще раз дякую Вам. Ви стільком людям відповіли сьогодні, впевнена, що всім це зараз було важливо і потрібно. Ваша допомога має обов’язково повернутися Вам добром.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляiuy
Вибачте, неочікувано лаконічно ’перевтома’. Якіст позитивні зміни булуть? Вже 10 місяців відпочтваю(((
По вас є питання,у вас блок ,я трошки пізніше подивлюсь)це кодове слово перевтома,тобто потрібно вас перезагрузити як ви зрозуміли.Зроблю безкоштовно звичайно.
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Даа, хотя раньше была и я, и все знакомые, все было нормально. Видимо так случайно. Но теперь не знаю к кому идти поправить. Нужен хороший остеопат или ортопед.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Я знайшла себе. Ось мій імейл scarlet8@meta.ua
Явки напишу по нашій общій темі,трошки пізніше,щось я дам боби ще сьогодні,прости господи
Детские_Будут?• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
То просто мабуть але вас пропустила,напишіть що турбує я пізніше подивлюся.Вибачте)
Добрий вечір.
Подивіться будь ласка коли я зустріну свою долю і що потрібно зробити ,щоб зустріти коханого, мені 45 років
Мелочунь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добрый день!
Посмотрите,пожалуйста,у меня ребенок болеет,хочу рассмотреть возможность переезда,не могу определиться со страной(страшно
Я одна с ребенком,я так понимаю уже,что и одна останусь уже навсегда?
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ой, не знаю, я вообще к ним боюсь... Такого могут натворить у меня и без них вот такое(( Еще кстати думаю смена подушки ’помогла’((
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ви чудова🤩👍🌹🌹🌹
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Меня невролог по страховой направил к ортопеду на Подоле, врач Молчунов, еще не ходила
Страхованная• 30 октября 2022
Сьогодні маю ще переляк відчитати дистанційно,то ж якщо є ще питання,я ще повернусь)но вже сьогодні в ударі
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можна вас попросити написати мені на імейл grapemargo@ukr.net, дуже дякую🙏🙏🙏
Партизанка• 30 октября 2022
Знайшла свою відповідь , дякую Вам! Ви стільком сьогодні відповіли! Сил Вам та міцного здоров’я !!!!
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Я вообще не знаю куда и к кому идти, у меня во всех отделах позвоночника капец(
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви чудова🤩👍🌹🌹🌹
Ви ходили сьогодні,що путнього сказав?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Вас також подивлюсь,я пам´ятаю.Щалиште пошту,бо якщо щось з темою буде,то не все.
ЯсноВидящая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Подивіться 538 пост, як буде час.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Подивіться 538 пост, як буде час.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Добре,дякую вам) тримайтеся!