ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Берюковна• 30 октября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую вам
А що ж робити з нинішнім чоловіком
Срочно развод !)

Роза завяла• 30 октября 2022
Подскажите, вернемся ли домой?
Или снова остаемся на новом месте?
И что будет с долгами, вернем их?
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Є дівчатка з даром,але їм вирішувати блоканути чи ні,можу блоканути ,якщо не потягу,то допоможуть) вони поняли про кого)
Я знайшла себе. Ось мій імейл scarlet8@meta.ua
Жабры жабы• 30 октября 2022
якщо буде у Вас час подивіться, будь ласка, що мені робити з роботою, чекати підвищення зарплати чи змінювати, чи їхати за кордон, вже рік кручусь як білка в колесі, а толку немає
Куда_бежать• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дівчатка,ще подивлюсь,трохи пізніше,пробачайте якщо що,намагалася стисло і усім.
Привіт , хочу знайти роботу до душі і щоб приносила заробіток. В якому напрямку рухатись , не підскажете ?
Дякую вам
iuy• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дякую. Перевтома в мене. Це значить відпочити і зявиться і чоловік і робота?
Файна пані• 30 октября 2022
Якщо можна і я запитаю. Чи появиться колись у житті моєї доньки її батько?
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
У меня уже 7 лет безостановочно звенит в оном ухе, началось после болезни (вирусное что-то) Иногда свист такой то мыслей не слышу, иногда тише...
У меня по узи сосудов с той стороны где шумит склрость венозного кровотока в два раза выше чем с другой стороны и это произошло после остеопата
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
У меня наверно позвонки передавливают, какое-то смещение. но позвоночник очень подвижный. А вам наверное криворукий остеопат навредил((

Там-тарарам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
фото
Дякую Вам❤️
Знайшла відповідь на моє запитання у ваших записах. Ніколи не задавала питань в таких темах, а тут як відчуття було, що треба запитати. І безмежно вдячна, що Ви відповіли.
Ви написали, що все ж буде у мене чоловік. Хоч і не скоро, але тепер маю надію і чекатиму. Не запитала одразу за дітей. А коли побачила вашу відповідь про вік 38-39, то і зраділа, що таки зустріну долю, але розумію, що для дитини може буде вже і запізно. Якщо раптом Ви побачили чи буде дитина у мене , то буду вдячна, якщо скажете.
Ще раз дякую Вам. Ви стільком людям відповіли сьогодні, впевнена, що всім це зараз було важливо і потрібно. Ваша допомога має обов’язково повернутися Вам добром.
iuy• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте, неочікувано лаконічно ’перевтома’. Якіст позитивні зміни булуть? Вже 10 місяців відпочтваю(((
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляiuy
По вас є питання,у вас блок ,я трошки пізніше подивлюсь)це кодове слово перевтома,тобто потрібно вас перезагрузити як ви зрозуміли.Зроблю безкоштовно звичайно.
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Даа, хотя раньше была и я, и все знакомые, все было нормально. Видимо так случайно. Но теперь не знаю к кому идти поправить. Нужен хороший остеопат или ортопед.
iuy• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую вам щиро
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можно одне питання. Чи будуть зміни в особистому житті?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляarina8
Явки напишу по нашій общій темі,трошки пізніше,щось я дам боби ще сьогодні,прости господи
Детские_Будут?• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
То просто мабуть але вас пропустила,напишіть що турбує я пізніше подивлюся.Вибачте)
Добрий вечір.
Подивіться будь ласка коли я зустріну свою долю і що потрібно зробити ,щоб зустріти коханого, мені 45 років
Мелочунь• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Добрый день!
Посмотрите,пожалуйста,у меня ребенок болеет,хочу рассмотреть возможность переезда,не могу определиться со страной(страшно
Я одна с ребенком,я так понимаю уже,что и одна останусь уже навсегда?
arina8• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую вам

Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ой, не знаю, я вообще к ним боюсь... Такого могут натворить у меня и без них вот такое(( Еще кстати думаю смена подушки ’помогла’((
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ви чудова🤩👍🌹🌹🌹
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Меня невролог по страховой направил к ортопеду на Подоле, врач Молчунов, еще не ходила
Страхованная• 30 октября 2022
Сьогодні маю ще переляк відчитати дистанційно,то ж якщо є ще питання,я ще повернусь)но вже сьогодні в ударі
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можна вас попросити написати мені на імейл grapemargo@ukr.net, дуже дякую🙏🙏🙏
Партизанка• 30 октября 2022
Знайшла свою відповідь , дякую Вам! Ви стільком сьогодні відповіли! Сил Вам та міцного здоров’я !!!!
Бочка порохУ• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Я вообще не знаю куда и к кому идти, у меня во всех отделах позвоночника капец(
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви чудова🤩👍🌹🌹🌹
Ви ходили сьогодні,що путнього сказав?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Вас також подивлюсь,я пам´ятаю.Щалиште пошту,бо якщо щось з темою буде,то не все.
ЯсноВидящая• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Подивіться 538 пост, як буде час.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Подивіться 538 пост, як буде час.
Дякую.
Бажаю вам сил і наснаги.
Добре,дякую вам) тримайтеся!