Самоучка• Изменено 31 октября 2022

Накриває. Важко

Важко зрозуміти, що ти в цьому світі нікому не потрібний. Є батьки, дитина, але рідної душі поруч немає . Я стільки років не мала ніяких стосунків.більше 10 років.. не ходила на побачення... Хоча 2 рази сходила з СЗ - якийсь кошмар. Напевно, треба змиритися, що я сама...Живу все життя в Києві і не можу ніде ні з ким познайомитися. Взагалі. Ходжу часто сама, без подруг. Спочатку і фарбувалася, і манікюр робила..а тепер ні. Немає стимулу, немає для кого. Для чого щось робити..
Переконана, що щаслива жінка, коли вона кохана і кохає, а всі ці роботи, хобі...це окозамилювання. Бо ти скрізь один. Один час якось все спустила на гальма...навіть не думала. Просто жила. Мандрувала Україно з дитиною. Але час іде і нічого не змінюється. Сумно. Дуже сумно.
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Все не умрут.
Все, конечно нет. Дай, Бог, чтобы побольше вернулось живыми.
Гороховая• 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Думаю, ошибаетесь. Все по вам видно, не любите себя , не заботитесь Овсиенко же описали.
Ничего чужим людям не видно, не преувеличивайте. Мои коллеги тоже в шоке были, когда узнали о разводе. Для всех мы выглядели образцовой семьёй, а мой муж заботливый и перспективный.
автор Самоучка • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Овсиенко это кто? Я тоже не знаю почему мне завидуют. А завидовать нечему. Угрюмой не хожу никогда.
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
к тому что комм, на который Вы отвечали - это грустные га реалии. Может не миллионы, но много.(

’ сейчас миллионы таких , а будет еще больше. Грустно.’
Зачем вы свои аппатичные мысли высказываете , автору и без Вас тошно...
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
апатия это когда все равно. Это не про это.
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Ну Вы и зануда)
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ну Вы и зануда)
перешли на личности. Это невежливо.
Заметили, что я не перешла? И не указываю Вам, что писать, что не писать.
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
перешли на личности. Это невежливо.
Может и не вежливо, но это мое мнение. Вас тоже не просили высказать мнение по поводу мужчин, войны , но Вы настойчиво нагнетаете.
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Это телефон исправил. Я написала, что сами описали. Вы все равно меня не поняли.
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Я высказываю мнение по поводу темы. Поэтому имею право, и Вы не имеете право говорить - не пиши это или то, а ты такая....
А Вы высказываете мнение по поводу меня, а не по поводу темы - и это не вежливо и не цивилизованно.
Учитесь оставаться в рамках темы, а не переходить на личности.
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Ну вот и Вы стали ’невежливой’ и указываете, что мне делать) Теперь мы с Вами одинаково невежливы. Только что это меняет? Человек пишет как тяжело, а Вы подливаетете масла в огонь...А зачем? Просто высказаться?
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Вы просто пишите, что у Вас сейчас внутри, а не по поводу темы....
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
я не буду с вами обсуждать тему.
Я обсуждаю темы только цивилизованно, когда не переходят на личности.
Я объяснила вам где невежливость и переход на личности.
А вы хотите проманипулировать - не выйдет.
Не со мной.
Скоро_вчера• 31 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Это тоже манипуляция, перевод стрелок..
культУра• 31 октября 2022
Автор, моя подружка переходила на сотню побачень, поки зустріла свого чоловіка.
А ви тільки на 2 були.
Левый Локоть• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Это тоже манипуляция, перевод стрелок..
Автор же не спросила какая ситуация сейчас с мужчинами,не пойму к чему Ваши умозаключения...
Elani• 31 октября 2022
снимите с лица табличку ’срочно ищу мужа и хочу заумуж’ и все наладится
Elani• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
.В мене не вийти заміж. Я там вже була.і так просто я штамп не поставлю. просто рідна душа поруч. До речі, я ні за кого не чіпляюся. Якщо чоловік не проявляє активності я ніколи в світі не напишу і не зателефоную йому, якби він мені не подобався. Вішатися точно не мій пунктик. Вішатися на чоловіка це ганьба
Вам бы хоть секс для начала
чтоб расслабиться
весь мир в черном цвете и вы сильно напряжены
Перловая Кашка• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Просто декому вистачає лише дитини. А мені потрібне почуття. Аби кого- небудь зловити для мужа - цеточно не моє. Я знаю, що виходять заміж за аби кого... аби штани.в мене є таких пару згайомих. Це нещасні люди.
Вы рано сдались. На сайте знакомств можно найти мужа, ищите, продолжайте. У меня сестра вышла замуж так, ещё одна знакомая так в США дважды выходила замуж, находив в приложениях для знакомств мужчин.
Угги в горошек• 31 октября 2022
Так, кохати і бути коханою - це важливо.
Є жінки, яким добре і поза стосунками, я таких знаю. Але таких меншість.
Ви десь буваєте поза маршрутом дім-робота? В транспорті чи на вулиці зараз рідко хто знайомиться (а надто якщо ви виглядаєте не найкращим чином, без образ, але ви ж сама себе так описали). Інша справа під час спільної активності, там і теми для розмови одразу знайдуться. У мене знайома з чоловіком познайомилася у спільноті любителів велопрогулянок, вони там на десятки кілометрів їздять ледь не кожного вихідного. Дозвілля, безумовно, не для кожного, але їм в кайф. Можна долучитися до волонтерського руху, робити щось для армії, малозабезпечених верств населення, чи взяти участь у прибиранні міста, у моєму місті влаштовували прибирання лісу з приготуванням плову на багатті. Колись зі мною в залі знайомилися, але заради справедливості скажу, що це було лише один раз, хоч я і тренуюсь кілька років і змінила три зали. Курси мови, та взагалі, будь-які курси, ну крім тих, що здебільшого цікавлять жінок.
Короче, суть в тому, щоб знайти заняття серед людей до душі і розширювати коло знайомств. Але тут важливо не сприймати це як вечір знайомств (бо тоді кожен день, коли таких знайомств не буде, буде сприйматися як розчарування), а просто як спосіб провести час і познайомитися з новими людьми.
Кукусики• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Вы просто скучная и нудная, потому вас и не зовут на свидания
Борода• 31 октября 2022
Фу, що це за ниття. Ви маєте бути ідеальною і кожного дня знайомитися. Я сиділа на сайті три роки, постійно неадеквати були, потім позначилась з чоловіком, 13 років в шлюбі
Забагаловка• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Нет.никогда не ною. Всегда улыбаюсь.емли я здесь вылила душу это не значит что я нытик. На работе все думают что у меня все зашибись. Начальница завидует до скрипа. Потому что я никогда не подаю вида что сне плохо.
Ну, да, прям завидует. Одинокой, страдающей, неухоженной тётке с претензиями
БолеИменее• 31 октября 2022
Ответ дляСамоучка
Вот в этом посте ответы на все ваши вопросы
БолеИменее• 31 октября 2022
У вас все выходят замуж лишь бы выйти, для штанов, все вам завидуют, одна вы ромашка)))))
Сегодня сержусь• 31 октября 2022
Знаєте, колись в такий момент я собі сказала все - стоп. Якщо нема нікого, то я буду сама, надоїло заглядати в очі кожному. Буду жити щасливо, подорожувати і тд. І буквально за місяць познайомилася з чоловіком майбутнім онлайн. От як би не було важко. Просто живіть, не заглядайте на когось. В кожного свій шлях. Якщо вірите в Бога - просіть своїми словами послати вам чоловіка.
Додам ще, що років мені було вже за 30 і реалтно всі - всі подруги з дітьми. А я все з ними і сама. Бажаю вам найкращого чоловіка, з яким ви будете щасливою
УраганнаЯ• 31 октября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ви як моя подруга, в неї просто пунктік вийти заміж, це навіть нас відштовхує.
Мужик це не рідна душа, точніше, далеко не всі ними стають
Согласна. Это всё еще постоянно транслируется: я хочу мужика и замуж. Автор зациклена и напряжена.
Сегодня сержусь• 31 октября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Казав мій знайомий - аж чути запах відчаю
Одна_на_всей_планете• 31 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера

Границы открыты, полно мужчин в других странах
Это не союз за железным занавесом.
Умею мерить лучше всех• 31 октября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
От в моєі подруги саме так, вона ще приймала участь в одруженні на осліп, вічно про це говорить, ті фото вже не перший рік постить🤦🏼‍♀️