Света С Приветом• 31 октября 2022
Дівчата, що це може бути в на слизовій рота в дитини?
Тільки на оцих ділянках, на губах з іншого боку, внизу і вверху таке саме… не болить, ніяк не турбує, побачила випадково…
Vlada-Maria• 31 октября 2022
може десь легко вдарився бородою? синця зовні не буде, а зсередини слизова тонша, потріскали капіляри і є мікрокрововиливи
Отжигающая• 31 октября 2022
Так может начинаться стоматит, неприятная штука. Покусал может быть или ударился и прикусил случайно. В детстве мне мазали синькой такое