Bulochkamashka• 31 октября 2022

Де отримати фінансову допомогу для ВПО

Тільки отримала зі своєю дитиною статус ВПО. Куди можна звернутись за фінансовою допомогою. Багато хто розказує що отримували якісь одноразові виплати в міжнародних організаціях (ООН, Червоний Хрест). Може хтось зі власного досвіду поділитись інформацією
Фекла Персиковна• 31 октября 2022
реєструйтесь в місцевій групі впо в телеграм.
ще заходять міжнародні організаці\здопомогою 2200 на людину/місяц
але вони приймають заявк 2-3 дні
автор Bulochkamashka • 31 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
але вони приймають заявк 2-3 дні
А де знайти цю допомогу від міжнародних організацій? Знайшла одну групу в телеграмі, допомога від ООН. Так там мені відмовили через те, що заміжня. Вони допомагають тільки ВПО де в сім‘ї тільки батько чи мати і вони розлучені😩