Ашотакоя• 31 октября 2022
Дівчата з дітьми, їдьте в Англію хоч на зиму
Хто має можливість, для дітей тут всі умови. Прекрасні школи. Якщо не працювати виплат вистачить на харчування і все інше.
Живу з спонсорами, комунальні не плачу. Все решту за свій рахунок. Є багато спонсорів які годують, мені теж пропонували мої . Є організації які допомагають одягом над їжею. Тут не пропадете , хто боїться - наважуєтеся.
Я працюю 3 дні на тиждень по 5-6 годин , за два місяці заощадила 2000£. Це з тим , що все що потрібно купую сама, і жодні організації за їжею/одягом не звертаюсь .
Ответ дляФайна_зупка
Ну так я про це і пишу. Ви вирішили не їхати і не поїхали. Знайшли аргументи, при яких гарантовано отримаєте від меншого необхідну саме вам відповідь і отримали її. Чому ж з таким пафосом ви власне рішення видаєте за його? У ньог не було вибору, він не міг обрати виїзд ґ, бо ви вирішили інакше. Що не так? Все правильно, усі так роблять. Але дорослі люди мають звичку називати речі своїми іменами в рішення свої - своїми. Ніяких рішень дитина в 16 (такого порядку) не приймає і приймати не може. Що, власне, ви і підтверджуєте своїми ж словами. Але чомусь вперто не визнаєте. Та і нехай. .
А де це у вас в області тихо? У мене сьогодні будинок трясло і шибки трусило. Тут по всіх напрямках весело було.
Женщина угомонитесь и займитесь своей жизнью ! Со своим подростком я сама как то разберусь !
Секретница• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Так у нас в Україні ,ще й попробуй на той квиток зароби . Тут продавець в супермаркеті заробить на квиток а у нас просто з голоду не померти, і то не всім робота є . Ну чого принижувати людей в яких і так життя не вдалося. Нехай їдуть . Я тільки рада за них .
Бизнес вумен с доходом в 90 тысяч а жила на вдрз? Ну ну…. Конечно Англия хоть и село рай для вас, оно понятно
фрау Гитта• 31 октября 2022
Пишу свій досвід: англійці, найбільш ментально близька нація для українців. Це мій досвід, можливо у деяких він інший, але в сім´ї де я жила , мені було комфортно, як морально, так і в побуті.
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляСекретница
Удалено администрацией...
Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Тут куча англичан котрые не были в ни Лондоне, ни в Шотландии(если из Англии)
И они в шоках с того как наши путешествуют на бенефитах
Почитайте англ группы
Как съедете на съем - у вас будут другие подсчеты
Я месяц назад - съехала на съем. Что б норм себя чувствовать и не быть на бенефитах(а там умная система - хватает на самое необходимое без путешествий т к чем выше ЗП - тем ниже бенефит, а по факту та же сумма на выживание) должна быть ЗП у мамы с ребёнком от 3тыс
Почитайте англ группы
Непостоянная постоянность• 31 октября 2022
Англия фактически это наша метрополия (Лондон) и опора в этой войне. Каждый украинец после нашей победы обязательно должен побывать на богом созданном острове.
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
вас тригерить просто, подумайте чому
Тому що неправда те, що бідні рванули за кордон, бо то їх єдиний шанс
Поїхали різні
Ви бачили скільки студентів за кордоном? І я не про Польщу за 1 тис євро на рік? Що неможливо знайти житло під аренду по всій Європі, бо попит зріс через українців, які його ж і оплачують? Машин скільки дорогих на українській реєстрації на європейських дорогах? Не було ж такого до війни, якщо ви помітили
От ця однобокість про бідних і тригерить
Поїхали різні
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Абсолютно не согласна )
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляЛара Крофт
Почитайте англ группы
Так чим погано жити окремо , і грошей на все вистачає ?
Про англічан які не подорожують смішно. Мої були вчителями , зараз на пенсії. У них в кожного машина. До коронавірусу відпочивати їздили щороку в Хорватію , Францію , Іспанію. У нас так живуть пенсіонери ? Щодня пляшечку вина за вечерею розпивають. 70 років їм. Щасливі , насолоджуються життям.
Ответ дляфрау Гитта
Просто они наши братья. Настоящие.
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Поїхали різні
у кожного свій досвід і він виходить з нього, я бачу як рвноули ті, хто тут хлібом не наїдався, в моєму оточенні всі, хто заробляв на квиток до Лондона продовжують працювати в Києві, а не шукають спонсора в Англії. Якщо у вас навпаки, це не привід ображати іншу людину і писати про гі-но. Я нікого не ображала, принаймні навмисно.
Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Разные люди есть
Мои спонсоры налогоплательщики +40% были, я ж не пишу что тут все такие олигархи
Группы местные прочитайте и с украинцами пообщайтесь кто живет в скромных условиях, многие англичане из Англии не выезжали, и по Англии не катались
Пишу, что б вылезти из бенефитов, нужна ЗП свыше 3000 минимум…не много кто таким модет похвастаться т к 1500 чисто на жильё будет уходить
У спонсоров у меня тоже были траты 3 копейки
Тумба-юмба• 31 октября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Дякуєм. нам подобається бути хазяйками в домі, приживалки - не наше
А нам нравится быть живыми.
Значит, у вас тихий регион
Посудомойка• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Да именно ,мне сыновья сказали что мы вместе все переживем , а вот отдельно … категорически нет .
О, я думала це лише в мене такі врєдні діти 🙂 я старшу кожний день смикаю, дуже хочу, щоб вона шукала програму якусь і хоч на пів року іхала вчилася десь. Але ні, ні старша, ні менша - вдома і все
19 та 16 років
Тумба-юмба• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Та прям рай на земле! И главное же под анонимом ))))
А что вам даст неанонимность? Можно подумать, что ваш ник ЛЮБА очень информативен
Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Без спонсора в Англию не попасть, даже имея сотню тысяч уе в кармане и тяжело снять даже при всем желании не жить у спонсора
Исключение разве что рабочая виза, но тут другая история
Девочки кто сейчас в Британии живет, уважительно относитесь к британцам и спонсорам (если есть). Не забывайте благодарить (если будет к месту) за ту поддержку которую Британия оказывает Украине в этой войне..
Это главный союзник Украины, возможно важнее США.
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляЛара Крофт
я розумію, мене просто звинувачували в однобокості, я намагалася пояснити, що всі виходять з того, що бачать самі
фрау Гитта• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Абсолютно не согласна )
Я і пишу , про різний досвід, але для мого менталітету ,англійці виявились, найбільш близькими. Від щоденного прання речей, до виховання дітей, в мене з моїми батьками в Україні, більше непорозумінь, чим в іншій , зовсім чужій сім´ї.
Бабушка мороз• 31 октября 2022
Ответ дляКина_не_будет
Потому что выехали вместе с мужем как-то по-хитрому
Если вернутся и что-то пойдет не так,то мужа не выпустят второй раз(
Потому и сидят там
А без него она не хочет возвращаться с детьми
Потому и сидят там
Так они могут вернуться в Румынию. Там и пространства больше. Ирландия всегда сложной была с точки зрения жилья. А в Румынии есть варианты и работы, и жилье соц
Mrs.Ochmonek• 31 октября 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность

Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Мне они как минимум близки из-за инглиша
Если даже ехал с очень базовым уровнем. Но могу и понять сразу и сказать что-то.
Тот же польский вроде понятно-но сказать не можешь ничего. Надо учить с азов.
Кина_не_будет• 31 октября 2022
Ответ дляТумба-юмба
А для меня очень ее ник информативен)
Потому что помню Любу еще по Чикко форуму
Я из старожилов
и какая же там была теплая и уютная атмосфера
не то что сейчас здесь одни злыдни сидят(((((
Я из старожилов
Ответ дляПосудомойка
19 та 16 років
У вас девочки , вам проще ,можете собраться и все вместе уехать .для младшего были разные варианты предложены , он отверг , сказал нас не бросит !
фрау Гитта• 31 октября 2022
Ответ дляЛара Крофт
Мова, це ні про що.Це немає значення.
Посудомойка• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
В тому то і справа, що вони дівчата. Але хочуть бути вдома, і щоб я і тато- усі вдома, а не десь.
У знайомої донька такого ж віку хоче в Англію, аж піщіть. Але якась затримка з пошуком спонсорів і візою. А моя тюхтя. Ні в яку не вмовиш
Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Мова, це ні про що.Це немає значення.
Для вас - нет
Для меня - имеет
Но и с семьей я сошлась на отлично. Т к есть чуйка на людей. Мы оч похожи были, даже наши имена одинаковые.
А за язык, я не пыталась даже куда-то в другие страны
Т к с B1 бывает ощущение полного дегенерата
А учить другие языки прям с основ и ещё ребёнка как-то обычать - вообще кажется миссией невыполнимо
Я учила в школе и франц и немецкий, но ничего не помню, но таки чуть представление имею, что это полная Ж
Для меня - имеет
МощныйШива• 31 октября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
В том, что в Европе ничего дешевого нет. И чтобы там нормально жить - нужны годы и годы. Выплаты скоро прекратятся, а дальше?
Я не в Англії
В Данії
У нас у місті, хто не працює відправили навчатися вже
Я працюю давно,то не навчаюсь, загалом у нас багато працюють
Біля 40 чоловік ось відправили на навчання
Чоловіків на електриків
Жінки- на соціального працівника
Платять їм стипендію, вже не допомогу ( ну тут вони нормальні )
Саме цікаве, що навчання у всіх на два роки розраховане, а внж до березня 2024 ( півтора ), то думаю що продлять, бо в те навчання вложено багато коштів державних
Просто розповідаю як тут.
Може в інших містах по іншому
В Данії
Чоловіків на електриків
Жінки- на соціального працівника
Просто розповідаю як тут.
Може в інших містах по іншому