Ашотакоя• 31 октября 2022
Дівчата з дітьми, їдьте в Англію хоч на зиму
Хто має можливість, для дітей тут всі умови. Прекрасні школи. Якщо не працювати виплат вистачить на харчування і все інше.
Живу з спонсорами, комунальні не плачу. Все решту за свій рахунок. Є багато спонсорів які годують, мені теж пропонували мої . Є організації які допомагають одягом над їжею. Тут не пропадете , хто боїться - наважуєтеся.
Я працюю 3 дні на тиждень по 5-6 годин , за два місяці заощадила 2000£. Це з тим , що все що потрібно купую сама, і жодні організації за їжею/одягом не звертаюсь .
Бабушка мороз• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
А чому я взагалі зобов´язана вкладати в перемогу ? Це я бюджет розкрадала 30 років ? Чи я за кучму , Януковича , зеленського голосувала ?
Ви що взагалі від мене хочете ? Я живу заради себе і своєї дитини. І буду продовжувати. Вам не подобається ? Вийдіть з теми не нервуйтесь )
Охохо. Интересно как
Нерадистка Кэт• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
#1 не читайте
#2 я заробила і заощадила . Не вкрала.
Ви використовуєте чужих людей, живучи в них і користуючись їхніми благами.
Куратор дебошей• 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Охохо. Интересно как
Автор все правильно написала
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
А який шанс у тих хто втратив все, чи кредити i без роботи-не їсти мівіну і вигребти тут-вбивши себе на 2-3 роботах і зірку на лоба повісити? Ну таке собі, я точно бізнес не почну, ’на дядю’ також вже ’дядя’ ломається, толку з тих голосних гасл?
а на що ви там розраховуєте? там вам треба пахати на дядю так само як і тут
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Автор, а яка погода, дощі, сирість, холод?
До сьогоднішнього дня було 15-17 в день. Вітряніше ніж в Україні. Більше нічого особливого не помітила. Кажуть сніг рідко, і всього кілька разів температура опускається нижче нуля взимку
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляМария-a546
Вы странная, я не ною и не собираюсь выезжать, меня и здесь неплохо кормят, а ещё неплохо было бы если бы вы научились читать и думать, а не только натягивать одеяло на себя.
Ну так вот вощьмите и почитайте ,что вы сами же и писали выше.
Зачем вы написали,что нереально выезать ,если и не планировали?
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Но соц выплаты уменьшаются, когда мама работать идет. Разве в Британии не так?
Так. Але починають зменшувати виплати (не знаю чи для всіх категорій) якщо зарплата більше 500£ .
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я знаю их цены. Потому и удивилась. У моей подруги там очень давно сестра живет. Сейчас цены еще поднялись. А у автора такие расходы небольшие
Ну значить вони лобстери їдять , а ми креветки.
Леди Репях• 31 октября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
а без детей пусть мерзнут под ракетами? блин, как же бесит подобное лицемерие, мол только дети заслуживают жизни
Мне тоже это странно.😑
Куратор дебошей• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Подружка жалуется, что дожди постоянно и холодно. В сравнении с нашим городом
Миллион АлыхРос• 31 октября 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
Я працюю в сфері забезпечення людей, робота емоційно важка. Але ж мусить хтось і залишатися, бо що буде, якщо всі поїдуть. Про прифронтові міста річ не йде.
І ще автор, чомусь я впевнена, що ви не з зони бойових дій.
У Вас є ще вакантні місця? Багпто вакансій відкрито, можлива робота за сумісництвом? Чи можливо з/ п хоча б 30?
Мария-a546• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Давайте сюда скрин, что написала нереально!
Все реально, но сложно, не так как в первые 2-3 месяца, пытаюсь вам это вдолбить, но вы плохо воспринимаете информацию.
Ещё раз повторюсь потоки миграции приостановлены, если у вас там так хорошо,( не рассматриваю категорию живущих на пособие, потому как и оно имеет свойство заканчиваться.)то вы скорее исключение из правил, но не нужно украинцам преподносить это так, что там всех переселенцев ждёт ковровая дорожка. Думающий и анализирующий человек понимает, что если ты не знаешь язык, то найти хорошую работу приравнивается к нулю, если вы готовы пахать, то за этим не обязательно нужно ехать в Британию.
Нерадистка Кэт• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Мені то ще в школі керівника казала , померла і труп з хробаками за 13 днів знайшли . Ніхто не любить злих людей. Візьміть до уваги .
І тема огидна, і Ви огидні. Всього найкращого.
Миллион АлыхРос• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Отдохнуть и отойти от войны? Вы сейчас в Украине? У дяди тоже нет света и инета, на кого работать? За 200 -400дол- стоять в пробках под тревогу, приезжать в темную и холодную квартиру..мы о тех дядях вообще говорим? Разницу видите?
Ра ру ра ру ра• 31 октября 2022
Ответ дляВыступаю Я.
ну к слову сказать, пособие на карту, а в банкоматах тут есть выбор в чем снимать, так что тут реально. а вот в такую сумму не верю
в среднем на человека дают 380 фр.
У нас 490 франков. Аргау
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
А яка мета вашої поїздки? Хочете лишитися? Вам в Україні вигідніше ж було?
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Якщо у Вас є гроші відпочити від війни, то не все так погано.
Так, я в Україні, і я не втомилася, працюю весь цей час, працювати в готелі за 500 фунтів ще не захотіла точно. З таким настроєм як у Вас , звичайно треба їхати.
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляМария-a546
Вы что не видете свой пост с истерикой ’про выехать нереально’?
Так есть кнопочка где можно просмотреть все посты .
Вы мне потоки миграции и то как нужно жить не рассказывайте ,я и без вас знаю.
Я ответила только на вашу истерику что ’выезать нереально’.
На этом диалог с вами окончен.
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Не хочу лишатися, хоч не виключаю. Якщо війна на довго і ми тут адаптуємося , якщо буде пристойний дохід може і залишилася б.
Виїхала бо хочу щоб син мав нормальне дитинство. Щоб ходив в школу а не сидів в підвалі . Не хочу прокидатись від сирен які серед ночі провокували панічні атаки. Живу біля врз , за містом військовий аеродром. Мені не подобається життя в країні де війна і ракети.
Миллион АлыхРос• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Вiдпочивати я буду за соц.виплати, і да хочу попрацювати руками-мозги мені вже винесли тут, не лякаюсь роботи, а втомилась від вигляду роботи тут під сиренами, та іншими благами. Своєю працею тут я життя людям не спасаю, а своє втрачаю. Самообманом не займаюся важності перебування своєї сім´ї і себе в країні де війна не бачу. Без моєї кави і покупок- фопники і тов ки з офшорами також проживуть.
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Кстати 500 фунтов была средняя зп в Киеве до войны.
Так что унижать и принижать не очень красиво тоже
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Ви лише вдвох з сином? Чоловіка нема?
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
чому ще тут, треба їхати!
lenchik maha• 31 октября 2022
Таке... Чого всі мають їхати я так і не зрозуміла , перечитавши 12 сторінок срачу. Краще без світла, але у своїй квартирі, ніж у приймах деінде.
Продавец овец• 31 октября 2022
Есть знакомая, так она очень довольна, но говорит очень со спонсорами повезло, очень. Почти сразу работать начала, она английский хорошо знает и внешность презентабельная , раньше моделью работала.
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
я не принижую нікого, просто в Україні я можу заробити більше, тому пишу за себе ,що я не готова
Миллион АлыхРос• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
чому ще тут, треба їхати!
Від слова ’чому’ на цоьму форумі вже око дєргається- прямь гамло форума ’ЧОМУ’ і в кожній темі 😂
Мария-a546• 31 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
На этом диалог с вами окончен.
У меня истерики нет и не будет, как и скрина я так понимаю не будет про нереально , а если вам так хорошо, то что с настроением?)))
И да , пост я не писала, комментарий да, но я так понимаю, что вы и в этом не видите разницы.
И вам хорошего вечера!
СтелькаОТединицы• 31 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
И таких кому повезло больше. У меня все знакомые в окружении довольны.