Ашотакоя• 31 октября 2022
Дівчата з дітьми, їдьте в Англію хоч на зиму
Хто має можливість, для дітей тут всі умови. Прекрасні школи. Якщо не працювати виплат вистачить на харчування і все інше.
Живу з спонсорами, комунальні не плачу. Все решту за свій рахунок. Є багато спонсорів які годують, мені теж пропонували мої . Є організації які допомагають одягом над їжею. Тут не пропадете , хто боїться - наважуєтеся.
Я працюю 3 дні на тиждень по 5-6 годин , за два місяці заощадила 2000£. Це з тим , що все що потрібно купую сама, і жодні організації за їжею/одягом не звертаюсь .
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Від слова ’чому’ на цоьму форумі вже око дєргається- прямь гамло форума ’ЧОМУ’ і в кожній темі 😂
і про відпочинок на виплати
Ответ дляФайна_зупка
Дитина, як і будь яка людина, може багато чого хотіти чи не хотіти. І батьки на те й батьки, щоб бажання ці коректувати і правильно спрямовувати. Якщо не захоче життєво важливу операцію, чи захоче гуляти днями і в ігри грати??? Теж будете про ’дослуховуатись’ розповідати, чи зробите все ж щось? А так воно дуже зручно своє небажання прикривати дитячими рішеннями. Найпоширеніше з цього ряду. - не хоче братика/сестричку))) Є питання, які не вирішують діти, бо це не їх зона відповідальності. Але, нажаль, це розуміють не всі батьки
Вы серьезно ? То есть в 16 лет ещё ребёнок , а вот в 18 лет пусть живет как хочет? Или может вы пытаетесь прикрыть свой отъезд - я же не ради себя, а ради ребёнка ! Не смешите меня ради Бога , сын у меня взрослый , все отлично понимает и даёт ответственность своим словам и поступкам ! Да и представляете пошёл встал на учёт в военкомат по достижению 16 лет и такие чудеса бывают …
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляМария-a546
А кто здесь причитает? Радужные пони можно оставить для тех кто дальше Украины никогда не выезжал и зарплату получал в пределах 10000 грн. им как бы все равно, где на заводе работать в Украине или в Англии.
Ви бачили які авто стоять на кордонах на виїзд? Зовсім не з зарплати у 10 тис куплені
І під готелями в центральних районах столиць на укр номерах? І в курортних містах така ж ситуація
Не знаю для чого ви втішаєте себе думкою, що поїхали лише бідні…
Поїхали різні люди
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Поїхали різні люди
бідні просто кричать в кожній темі , ’как класна, вабще ніхачу уезжать атсюда’
Файна_зупка• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Та я вже прочитала, що ви все так і зробили, як я писала. Провели на ’сімейній раді’ своє рішення, як дитяче, як і має бути. Тільки чомусь у вас не вистачає сміливості це визнати і взяти на себе відповідальність за прийняте вами рішення. Чи ви хочете сказати, що якби менший сказав, що хоче виїхати (і залишити безпомічних дорослого хлопця і дорослого мужика), то ви так і зробили б? Та камон. У тої ’хорошої дитини’ не було жодного шансу прийняти ’ неправильне рішення’. Як і має бути. Але я при цьому відповідальність на дитячі плечі не перекладаю, я готова сама відповідати за свої вчинки, не ховаючись за ’,дорослим підлітком’ і ’його рішеннями’.
Ответ дляФайна_зупка
Взрослый мой мужик между прочим слегка не дома, он военный !еще по мужу будут вопросы ? Ваш как понимаю под вашей юбкой сидит и в эвропе?я как понимаю все настоящие патриоты же именно в Европе и учат нас недо матерей жизни , да ?
Мария-a546• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Поїхали різні люди
Мої поїхали на таких машинах і мову знають, але чогось радощів у них це не викликає, тому що можливо в Україні у них було все, а там потрібно все спочатку починати.
Чому люди не вміють читати?
Людині якій немає чого втрачати тут, мабуть, без різниці де залишатися і Європа для них це шанс, навіщо це вперто відкидати, в моєму колі такі є також і я дякую їм за відкриту позицію, а не оце все, що там все так класно і легко.
Чому люди не вміють читати?
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
я не принижую нікого, просто в Україні я можу заробити більше, тому пишу за себе ,що я не готова
Принижуєте, не лукавте
Зверхньо пишете про тих, хто ніколи не потрапив би до Лондону, бо на квиток не заробив би
І взагалі, перечитайте все вами написане
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Принижуєте, не лукавте
можливо ви так відчуваєте? можливо про Лондон у вашому випадку правда? Ну так склалося, ви не могли потрапити і потрапили, я могла, але хочу бути в Києві. В чому зверхність , якщо це правда?
Файна_зупка• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Так. Прям зранку сьогодні прокинулась в Європі, попила каву під звуки ППО та прильотів, і йду вчити життя кого не попадя. У вас, як я розумію, тихо? Ну і добре. Тиша тишу і любить. А рішення свої майте совість визнавати своїми. Не люблю лицемірство, а це лицемірство, чистої води. - перекладати відповідальність на дітей за те, чого вони не вирішують і вирішувати не можуть.
My_everything• 31 октября 2022
Ответ дляМария-a546
Чому люди не вміють читати?
Про радость это точно ((( начинать с 0 имея в Украине все, что ж тут радостного может быть … мне Европа нужна была для путешествий пару раз в год, вполне все устраивало.
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляФайна_зупка
просто фу(
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Принижуєте, не лукавте
Так у нас в Україні ,ще й попробуй на той квиток зароби . Тут продавець в супермаркеті заробить на квиток а у нас просто з голоду не померти, і то не всім робота є . Ну чого принижувати людей в яких і так життя не вдалося. Нехай їдуть . Я тільки рада за них .
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Ну от знову із вас поперло гі…но)
Я в Україні
В Лондоні не була, гроші на квиток маю
Близькі друзі постійно пропонують виступити спонсорами, в них окрема квартира є для цього
Мову знаю, як і вся моя сім’я
Але мені поки що вигідніше вдома
Діти, правда, вчаться за кордоном
А ви й далі тіште себе думкою, що їдуть лише бідні невдахи, якщо вам так легше…
Я в Україні
В Лондоні не була, гроші на квиток маю
Мову знаю, як і вся моя сім’я
Але мені поки що вигідніше вдома
Діти, правда, вчаться за кордоном
Лара Крофт• 31 октября 2022
А какие выплаты простите, если не работать?
Тут выплаты только по безработице - где нужен искать работу
Ответ дляФайна_зупка
Та да тихо в Киевской области , есть свет и вода , и вообще все мирно и тихо !
Ну да по вашей логике 16 лет ребёнок , а 19 лет взрослый дядька которого можно оставить одного и выживай как знаешь…
Мария-a546• 31 октября 2022
Ответ дляMy_everything
Дякую, що ви хоч це розумієте, а то виглядає вже так, що я заздрю тім, що виїхали. Моя сім’я ніколи на намагалася виїхати, навіть перед самою війною чоловікові пропонували працювати за кордоном,а ми відмовились, тому що бачили своє життя тільки в Україні. Чоловік неодноразово перебував у Британії у відрядженні, тому ілюзій стосовно Англії ніколи не було, а ще освіта там одна з найдорожчих, якщо у вас є діти. (Я не про школу)
Лара Крофт• 31 октября 2022
Если вы тут 2 месяца - то это пока ни о чем
Месяца 4 - это эйфории ещё, и то если и вы и спонсор нормальные. Потом уже надоедает все это
И это так у всех по моим наблюдениям
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Ну от знову із вас поперло гі…но)
Я в Україні
В Лондоні не була, гроші на квиток маю
Мову знаю, як і вся моя сім’я
Але мені поки що вигідніше вдома
Діти, правда, вчаться за кордоном
Я в Україні
В Лондоні не була, гроші на квиток маю
Мову знаю, як і вся моя сім’я
Але мені поки що вигідніше вдома
Діти, правда, вчаться за кордоном
Ви ж так само зараз пишете про мене, це вже з вас поперло?
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Насправді, тим людям дійсно зараз вижити в Україні ще той квест…
Яка проблема спробувати щось інше?
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
ну ви ж заробляли 90 тис, тикали вписками, чи тільки вам можна?
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Підтримую діалог на доступному для опонента рівні
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
ясно, тоді розходимось, я про г-но не писала, якщо що
Файна_зупка• 31 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Ну так я про це і пишу. Ви вирішили не їхати і не поїхали. Знайшли аргументи, при яких гарантовано отримаєте від меншого необхідну саме вам відповідь і отримали її. Чому ж з таким пафосом ви власне рішення видаєте за його? У ньог не було вибору, він не міг обрати виїзд ґ, бо ви вирішили інакше. Що не так? Все правильно, усі так роблять. Але дорослі люди мають звичку називати речі своїми іменами в рішення свої - своїми. Ніяких рішень дитина в 16 (такого порядку) не приймає і приймати не може. Що, власне, ви і підтверджуєте своїми ж словами. Але чомусь вперто не визнаєте. Та і нехай. .
А де це у вас в області тихо? У мене сьогодні будинок трясло і шибки трусило. Тут по всіх напрямках весело було.
Ашотакоя
• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
А ще хтось має продавати , мити в школі підлогу , лікувати , вчити . + Безробіття. І мені можна сказати теж повезло. Хтось за ті ж гроші вдома тільки ночує.
Неначе ви не знаєте як українці живуть
Лара Крофт• 31 октября 2022
Ответ дляКина_не_будет
Родственники мужа из Одессы рванули всей семьей(зачем, непонятно, конечно,т.к. там отличное ПВО)
В итоге сейчас в Ирландии. Муж был зернотрейдером и имел хорошие деньги. Там же устроился посудомойщиком за 3 копейки(
Их семью поселили в гостинице. Холодно,сыро, кормят 2 раза в день. Если опоздаешь,то товои проблемы. И еще рейды устраивают по номерам на предмет еды. нельзя в комнату нести ничего и даже если сами купили,то все изымают. Вот как с детьми там можно жить?
Дома остались 2 квартиры и 2 машины
Летели из Румынии туда
Я бы ни за что а такие условия не согласилась(разве что если б разрушено было свое жилье)
Дома остались 2 квартиры и 2 машины
Летели из Румынии туда
Не верю из зернотрейдера в посудмойщики
My_everything• 31 октября 2022
Ответ дляМария-a546
Похожая ситуация. Мужу тоже за полгода до войны прислали джоб оффер в Дубай. Но мы отказались. К сожалению война заставила выехать, но решение это совсем не радостное. Я б с удовольствием продолжала бы жить как жила, а в другие страны ездила б в путешествия только.
Наверняка• 31 октября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Воно червоною лінією проходить крізь усі ваші пости, на жаль
І, тут ви праві, розходимося
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Неначе ви не знаєте як українці живуть
ви написали, що я когось принижую тим, що вдома зарробляю більше 500 фунтів, мені б зрозуміти в чому тут приниження?
Налитое яблочко• 31 октября 2022
Ответ дляНаверняка
І, тут ви праві, розходимося
вас тригерить просто, подумайте чому