Ашотакова)))• 31 октября 2022

Поговоріть зі мною

Хто небудь про що небудь вже дах їде. 8 день з чоловіком немає зв´язку він зараз під Бахмутом. Не можу ні на що відволіктися ночами спати не можу кожну годину просипаюсь а потім ще годину намагаюсь заснути. Вже випила всю валерьянку скоро вже в аптеці будуть думати що я якась наркоманка. Цей страх не покидає мене.
Физрукая• 31 октября 2022
Все буде добре. Він повернеться обов´язково
Л@кМУс• 31 октября 2022
Чекайте вже скоро повернеться🙏🙏🙏❤️
Стрекозявка• 31 октября 2022
Подумайте о том, что скоро узнаете, что все с ним хорошо. Вот только нервы не вернешь. Любому мужику нужна здоровая жена в первую очередь. Так и постареть можно за неделю. Оно Вам надо?
AnnLipa123• 31 октября 2022
Він скоро вийде на зв’язок. Там же тільки старлінки працюють, то треба просто почекати. Тримайтеся. Обіймаю вас всім серцем
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Дякую. Я надіюсь і чекаю кожну секунду.
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляЛ@кМУс
Чекайте вже скоро повернеться🙏🙏🙏❤️
Дякую. Буду чекати 🙏
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляAnnLipa123
Дякую вам
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Дякую вам за підтримку.
ЯкаКраля• 31 октября 2022
Я давно розлучена і знати не знаю де колишній,тато і брат давно померли,але весь час думаю,як то важко дівчатам в яких чоловіки,тати і брати служать,не уявляю як то,для мене це героізм.Автор,тримайтеся з останнього,він вийде на зв’язок,молюся за вас Богу.
Капитошечка• 31 октября 2022
Щодня молюся за наших хлопців, віримо що все скоро минеться, тільки завдяки таким хлопцям як ваш чоловік ми зараз можемо жити і працювати! Сил вам і терпіння, вірю що скоро вам напише
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляЯкаКраля
Дякую вам
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляКапитошечка
Дякую. Буду чекати. А що саме образливо це те що всі його друзі і навіть одні куми коли він був їм вигідний домагав був потрібен а зараз навіть ніхто не подзвонить і не поцікавиться як здоров´я.
Стрекозявка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Это частая история, у нас так же. Все будет хорошо
Раз одела не бу• 31 октября 2022
Тримаймось і віримо в хороше! Все має бути добре і неодмінно буде! Дуже Вас розумію..в тому направленні моя рідна людина і кожен день налаштовуюсь тільки на хороші думки. А мій коханий вже вісім місяців в полоні..і зовсім нічого не знаю про нього ((. Душа болить. Але, нам треба вірити і бути сильними. Буде точно все добре!
ГендиреХтор• 31 октября 2022
Автор, хай Бог береже Вашого чоловіка🙏
А поки сходіть до невролога за чимось більш дієвим ніж валерянка, бо від неї толку нуль, а з такими нервами, Ви собі здоров´я посадите.
Завтра зранку і йдіть, не відкладайте, все покиньте і сходіть.
Бережіть себе для свого героя, для себе, для сім´ї, для мирного життя
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляРаз одела не бу
О Боже. Звичайно будем триматись нехай пошвидше його поміняють і визволять звідти. Там намагались домовитись про обмін всіх на всіх дасть Бог так і буде.
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Автор, хай Бог береже Вашого чоловіка🙏
Дякую вам. Так і зроблю.
Вареный лук• 31 октября 2022
Завдяки, зокрема, вашому чоловіку ми можемо тут вас підтримувати та заспокоювати. Впевнена, йому вдячні дуже багато людей. І скоро ви йому перекажете нашу подяку особисто. Треба тільки ще трішечки потерпіти. :)
ГендиреХтор• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Дякую вам. Так і зроблю.
Сподіваюсь прислухаєтесь, бо без сну і весь час на нервах, воно нічого доброго не приносять
Розумію що своїми силами Ви не зможете відволіктися, не та ситуація.
Ліки пригнітять тривогу вдень і дадуть змогу спати вночі.
Пам´ятайте що Ви не сама, проходьте сюди, спілкуйтеся, йдіть в церкву, моліться, після молитви своїми словами саме в церкві, завжди легше на душі.
Ще зараз в церквах є спеціальні книги де записують імена воїнів і за них щодня моляться .
Я так друга записала, він і не знає)
Може то тільки в нашій церкві так, то можна просто сорокоуст замовити
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Я так друга записала, він і не знає)
Дякую. Обов´язково піду.
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Дякую
Невидимка• 31 октября 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Верьте, так и будет. Моя сестра уже дома, попала в обмен 17.10. Пять месяцев никаких вестей не было. Она сказала, что чувствовала нашу поддержку и молитвы. Ваш близкий человек обязательно вернется и вы сможете его обнять.
Невидимка• 31 октября 2022
Автор, а у вас нет возможности связаться с командиром или побратимами или женами других военных?
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляНевидимка
Командира контактів у мене немає. А із жінками побратимів зв´язувалась то кажуть їхніх чоловіків уже вивели але вони раніше і заходили про нього нічого сказати не можуть так як були в іншому напрямку.
Я в дамках• 31 октября 2022
Автор, держитесь. Я волонтер. Помогаю ЗСУ чем могу. К нам часто приезжает один мужчина, его сын командует батальоном ( штурмовик) . Как то связь пропала с сыном,небыло больше 10 дней. Папа собрал помощь и туда. Знал направление,да и ехал не первый раз. Короче нашел сына( живой,здоровый), а связь ещё дней 5 налаживали после их встречи. Так что держитесь, мысленно с вами миллионны людей. И каждый молится за вашего мужа. Спасибо ему!!! Юз
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Дякую
Невидимка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Может попробовать попросить тех жен, чтоб они через своих мужей дали телефон если не командира, то хоть начальника штаба или командира роты, взвода. Если там где муж нет связи, то с командованием все рано есть альтернативная связь. Вся информация стекается к командиру роты.
автор Ашотакова))) • 31 октября 2022
Ответ дляНевидимка
Дякую. Завтра спробую дізнатись. Якщо їм можна надавати контакти. Якщо ні то буду іти в наш військомат.
Я такая боевая• 31 октября 2022
Ідіть до сімейного лікаря і хай вам виписує добре заспокійливе. Таке, яке по рецепту купують, а не всякі валер‘яночкі, вони не допомагають.
Тримайтесь💗
Невидимка• 31 октября 2022
Ответ дляАшотакова)))
Ну или пусть хоть дадут телефон коммутатора части. А там вас уже соединят с кем то нужным.