Ёшки_Матрёшки• 01 ноября 2022

Йодомарин дитині 12р

Обстежувались в ендокринолога, хлопець 12р, ттг, т4 та атпо в нормі, незначний дефіцит віт Д. Ендокринолог крім вітаміну Д призначила пити йодомарин. Щось мене мучать сумніви чи варто його пити.
Пополняю_Карму• 01 ноября 2022
йодомарин никому не повредит, это же не йодид калия
Робот Вертер• 01 ноября 2022
Звичайно, пийте, ендокринологу ж видніше. Тим більше, восени його і п´ють зазвичай. Моєму теж призначили, нам курс аж на півроку
Слабый пол• 01 ноября 2022
Мій п´є з 2018 року, тобто з 12 років постійно Йосен 200 дозу для вагітних, так йому підійшло, я ще чередую з Life-flo, Жидкий йод плюс, без вкуса/апельсина, 59 мл, задоволені, бо перед тим були стрибки ТТГ до 7 одиниць. І вітамін Д теж на постійній основі, тільки переву на літо робили,звичайно постійно здавали аналіз. Просто підростку є більша потреба в таких речовинах. А, ще інколи комплексні вітаміни з йодом 150, тоді препарат додатково не приймав