Пацака-задирака• 01 ноября 2022

Вчитись на автоматі і отримати права на механіку?

Чи можлива взагалі така авантюра? В яку ціну вона може обійтися? Чи нема потім проблем?
Гуру троллинга• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Я изначально выбрала механику, за меня «поездили» на экзамене и я больше ни разу не садилась за механику, езжу на автоматах, но права имею полноценные.
И чем вы гордитесь? Тем что за вас «поездили»? А я училась на автомате и имею как вы выражаетесь «неполноценные» права, но сдавала экзамен сама. И на механике тоже ездить умею, т.к. брала 10 доп уроков, но авто у меня автомат и «полноценные» права мне не нужны. А в случае ЧП смогу и со своими правами и навыками доехать на механике

автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Так отож. А потом права купил, а ездить не купил. Натура нашей нации - обойти правила.
Я вмію їздити на автоматі. Буду їздити також на автоматі. На механіці візьму пару уроків.
Хіба я більш небезпечна за тих, кого вчать чоловіки і купують їм права? (А таких я знаю предостатньо)
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
В том, чтоб иметь полноценные права , без ограничений. И меть право выбора, возможно она когда то научится и на механике. Не сдавать же второй раз экзамен и тратить деньги.
Хоть кто-то меня понимает и не поливает грязью
Ms. Любмая жена• 01 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Ничем горжусь, просто объясняю для чего это делается. Человек имеет полноценные права без ограничений, а ездит на чем удобно и умеет.
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Тоді для чого вам права на механіці? Пару уроків після автомату на бензиновій машині вам не допоможуть навчитися водити на механіці. Станете посеред перехрестя.
Куда ж без меня• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Так я здам на автоматі. Але ж хочеться «повні» права.
Так вам потрібно пройти курс навчання на механіці. Чи просто заплатити за те, щоб вам відмітили, що ви пройшли цей курс.
Тільки після проходження курсу водіння на механіці ви маєте право здавати екзамен.
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляМенее Более
Слушайте, ну это не смешно. ПОЛНОЦЕННЫМ у вас должно быть умение ездить, а не написанное на бумажке!!!
сдавайте на механике и не морочьте голову! будете иметь навыки вождения на механике и ’полноценные’ права
Я вже вчусь на автоматі

автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
А якщо Вас зупинять на авто з МКП і заберуть права?
Гуру троллинга• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну так для таких как автор, есть право выбора на чем проходить обучение и на чем сдавать. Она выбрала автомат, чтобы не усложнять себе жизнь, а за права хочет заплатить. Хочет-пусть платит, но ездить на механике после 2 доп она не сможет все равно. Так в чем смысл прав? Вот у нее будут полноценные, но она на светофоре заглохнет и сцепление будет выжимать по 5 мин, а в зад ей будут сигналить?
Ms. Любмая жена• 01 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Она не будет ездить га механике , может даже 20 лет , а на 21 захочет научиться и будет учиться приватно , а права уже у нее будут.
Гуру троллинга• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Для остановки должно быть основание либо правонарушение. У меня свое авто, на автомате. Но в случае ЧП( особенно в военное время люди уезжали и без прав) я смогу сесть и поехать на механике и для этого мне не нужна отметка в правах
Ума Палата• 01 ноября 2022
Блін, дівчата, ну, шофери ж завжди вважались самими ....гхм нерозумними. Невже ви тупіши тупого? Хочеш повні права, здай і будуть тобі повні
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Ответ дляУма Палата
Автор так не хоче, вона хоче так, щоб і їхать, і нічого не робити.
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Так я буду їздити на автоматі і ситуація, де мені доведеться створити пробку на перехресті на механіці - максимально неймовірна
Гуру троллинга• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Через 20 лет в принципе авто на механике никто водить не будет
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Я хіба так писала?
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Я хіба так писала?
Прочитайте ще раз назву теми. Чи то не ви написали?
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Я не писала, що не хочу нічого робити
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Я не писала, що не хочу нічого робити
А як отримати права на механіці і не вчитися на ній? Хіба це не те ж саме? Як на мене, одне і те саме. Сядьте хоч один раз за механіку і зрозумієте, що там таки робити треба і багато.

Гуру троллинга• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
🤣 вы хоть раз ездили на механике? А ездили по Киеву, либо другому крупному городу в час пик? Где тебе нужно постоянно трогаться и переключать передачи.
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Так я візьму додаткові уроки на механіці, коли звикну до їзди взагалі.
Кы-ы-ы-ця• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
От тоді і отримаєте права на механіці. В мене все!
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Чому Ви вважаєте, що я буду в час пік їздити на механіці у великому місті?
Губка Боб• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Так. Це водіння без прав
Губка Боб• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
А чи думали тисячі жінок в нашій країні, які їздили на авто тільки в офіс і додому, що їм доведеться самим їхати 1500 км до Німеччини, Польші та ін.?
Губка Боб• 01 ноября 2022
Та ще й на авто чоловіка, бо там і дизель і газ стоїть, бо бензину для вашої малолітражки ніде нема
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
І що, вони не впоралися і зламали ту механіку? Чи створювали затори на перехрестях?
Губка Боб• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Я не буду вам відповідати, сподіваюсь ваш розум оцінять на екзамені, де не беруть взяток
автор Пацака-задирака • 01 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
У мого чоловіка автомат.
В сім’їпрактично в усіх автомат. Механіка тільки у чоловіка двоюрідної сестри, але то робоча і мені він її точно не дасть в користування.
Губка Боб• 01 ноября 2022
Ответ дляПацака-задирака
На перехркстях, на підйомах у заторі. Мабуть того люди і їхали 5 днів з киева до львову, бо такі автоматчиці вирішили, що механіка, то лиш пару уроків