Вишневий цвіт• 01 ноября 2022

У кого карта Приват, чи дає зняти валюту за кордоном?

Вже декілька разів намагаюся зняти в карти Приват валюту в рамках 12500 грн на тиждень (ліміт НБУ). Але пише, що ліміт перевищенно і гроші не видає. Ліміт на зняття в налаштуваннях великий. В чаті он-лайн допомоги ніхто не відповідає, лише бот пише підвищити ліміт.
Чи дає вам знімати валюту з карти Приват?
З іншого банку знімаю без проблем.
Н@Диете• 01 ноября 2022
Дає
Мама девчонок• 01 ноября 2022
Так, вчора знімала
Из Кукуева я• 01 ноября 2022
Вчора знімала з двох карток.
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Дякую. Тоді дивно, чому в мене така проблема. А реально таки з людиною- консультантом в цьому банку порозмовляти?
Як на нього вийти. Через он-лайн хелп в мобільному додатку не підключають людину.
Amira-a• 01 ноября 2022
В польше дает снимать 350 злотых в сутки это 2800 грн примерно
Железная тетя• 01 ноября 2022
Можливо треба враховувати комісію банку через який ви знімаєте гроші. Спробуйте меншу суму зняти.
Ягодка опять• 01 ноября 2022
В Испании в сентябре снимала без проблем с валютной карты. У вас же валютная карта или гривневая?
Amira-a• 01 ноября 2022
Если вы в приграничном с Украиной городе, то такая фигня уже 2 недели, польские банки ввели ограничения со своей стороны, поддержка приватбанка тут не поможет. В неделю остались теже 12500
Гидроусилитель руля• 01 ноября 2022
у мамы пенсионная карта привата, на ней есть гривны. Не могу с нее снять фунты в банкомате, пишет, что недопустимая операция для этой карты. При этом в магазинах ею рассчитываюсь без проблем.
Просто Филя• 01 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
ну, не знаю. На днях снимала 1500 злотых в банкомате
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Так, розрахунки теж без проблем в мене
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
Я в Словаччині, в Кошице. Теж прикордонне місто.
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Ответ дляЯгодка опять
В вересні в мене тежбвсе було ок. Це проблема саме 2х останніх тижнів десь.
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Ответ дляAmira-a
Пробувала 100 євро. Виходить треба ще менше спробувати
автор Вишневий цвіт • 01 ноября 2022
Спробувала 50 євро. Видало. Другу 50- ку вже ні. Таки якісь додаткові обмеження саме на Приват.