Несу пургу• 01 ноября 2022

Я в шоці від цін

Зайшла в продавалку, ціни на б/у комбінезони Reima 1500-2000 грн, і це не в ідеальному стані, я в шоці. Виставила дитячий правда Lenne за 1000, але в нього ідеальний стан. Невже дійсно хтось купує б/у за такі гроші?
Nata_liana• 01 ноября 2022
Мене сьогодні здивували помідори в Форі за 129грн і огірки по 94грн.
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляNata_liana
Ну так не сезон вже
Для драки• 01 ноября 2022
Удивилась цене 1500, но свой выставила за 1000 😂..логично
Nata_liana• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
Ну так не сезон вже
Все дорого и одежда тоже. Может вам поискать по секам? 2000грн за бу неадекватно.
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляNata_liana
Легше добавить і купити новий, а не бу за 2000 грн
Нарисовалось• 01 ноября 2022
Можна і 1000000 поставити. Важливо ж не за скільки продають, а за скільки купують.
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Підтримую
спальное место• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
Да неужели? Купить за 3800 легче, чем за 2? Или вы пришли свой прорекламировать
Сірничок• 01 ноября 2022
Ответ дляNata_liana
Я в атб взяла помідори по 64 грн..непогані.
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляспальное место
Якби прийшла рекламувати свій, то напевно б писала не анонімно. Не в сезон можна знайти не за 3800… якщо що
Приму в дар• 01 ноября 2022
Ответ дляспальное место
Если там поношенное то легче, и ещё скидки есть
Кубик Рубика• 01 ноября 2022
Як на мене то рейма і ленне явно переоцінені.
Пластилин_Колец• 01 ноября 2022
Я бу ленне 8 років тому за 800 брала, тож ціни як ціни
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляКубик Рубика
У мене двоє дітей, старшому 7, меншій 2, то завжди беру або Lenne або Reima. Пробувала Chicco, але він холодний. Тому зазвичай саме ці два бренди, мені подобаються. Інших не пробували.
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
😳😳😳 8 років тому за 1200 можна було купити новий Lenne)
Умею мерить лучше всех• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
на початку осені в розетці нова куртка рейма коштувала 3800, та,що з минулоріцної колекціі і була біля 5000
Пластилин_Колец• 01 ноября 2022
Років до 5 це було мастхев взимку, ніщо не зрівняти, я намагалася)
Гербалайф и Ко• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
А на що старшому комбінезон?
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Але ж є не тільки Розетка, можна замовити із офіційного сайту. Влітку ціна була 70 ( здається евро).
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
А на що старшому комбінезон?
В старшого куртка Рейма і комбінезон на гірку
Умею мерить лучше всех• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
так,трохи раніше треба було ‚чесатися‘, не розумію зараз цих страждань
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Так я вже купила, але трішки шокована цінами…
РозаЛюксен• 01 ноября 2022
Автор, открою страшную тайну- как ни парадоксально б/у сейчас не продается вообще((( разве что за 50 или 100грн оцените. Я пару курток продаю в идеале из США так играла с ценой- ни за 600 ни за 400 грн никто ничего даже не спрашивает...(((
автор Несу пургу • 01 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Ну це ж тільки на Совєтчіце жінки програмістів, а взагалі в людей мабуть грошей немає.
Очень-очень• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
На олх від 100 гривень є, не фірмові.
Дюймовочка• 01 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Зару б/у за 350 грн детскую продала за 1 день. А так да, соглашусь.... правда, как-то весели некстовские отличные штанишки ща 50 грн -никто не брал. Поставила дороже и в тот же дееь продала...
Бесстыдница• 01 ноября 2022
Сегодня в еве разбогатела на расчески. Со старой послетали пупырки и она царапается. Долго топталась. 189 грн жалко. Но таки взяла. А на кассе обрадовали, что вторая в подарок. Взяла еще для укладки. Вышло за 189 грн две )) а еще подофигела от цены. В упаковке как колготки, видимо лосины. Ну по крайней мере на фото. Плотные, как плотные колготы. И цена что-то типа было 800, сейчас по скидке около 600 . Я давно ценам не удивляюсь. Но это......
Очень-очень• 01 ноября 2022
Ответ дляСірничок
я в овочевому по 50 гривень, смачні
РозаЛюксен• 01 ноября 2022
Ответ дляНесу пургу
Так наоборот б/у должно быть в тренде-оно дешевле чем нововое..что я не понимаю? Разве можно купить куртку новую красивую качественную на р.134 за 400грн?
Злюка-закусюка• 01 ноября 2022
Ми купуємо в антошці , хто б що не казав ленне найкращі , особистої провірено на дітях своїх , від нуля рочків до 5 реально мастхев як ото вище пишуть