Твердая валюта• 01 ноября 2022
Мягкая сумка для ноутбука
Посоветуйте мягкую сумку для ноутбука с длинным ремешком и чтоб кроме ноута можно было положить воду и спортивную форму с макасинами.
Твердая валюта
• 01 ноября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Таких не знаю. А рюкзак не розглядаєте?
Мне удобнее сумка, чтоб носить через плечо спереди. Типа такой, но с отделением для ноута и с длинной ручкой
Ms. Любмая жена• 01 ноября 2022
Зрозуміла. Сумок таких не дивилася, бо мені зручніше в рюкзаку. Раніше була сумка через плече, але вона жорстка і як дипломат, туди форму не запхнеш. Я би порадила подивитися ще окремо до чохлів на ноути, вони самі по собі жорсткі та мають його захищати, а вже ноут в такому чохлі можна в будь-яку сумку класти.