Яичница с беконом• Изменено 02 ноября 2022

Reserved, стьобане пальто

Дівчата, хтось купував таке чи бачив в реалі? Потрібна зимова куртка. Я живу в Миколаєві, зимувати буду в пригороді на дачі (тобто людей бачити не буду - це наперед, щоб не фукали про мішок). Цікавить, як по теплоті і з розміром (ог 88). Дякую!

https://www.reserved.com/ua/uk/stobane-palto-2640o...
автор Яичница с беконом • 02 ноября 2022
Швидка Настя• 02 ноября 2022
думаю деми оно, на вид не сильно теплое(
Ответ дляШвидка Настя
А як у них взагалі зрозуміти, що воно зимове?
Швидка Настя• 02 ноября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
хз его знает, посмотрите еще Зару
Ответ дляШвидка Настя
хз его знает, посмотрите еще Зару
Дякую
Пацан к успеху шел• 02 ноября 2022
Они там все не особо теплые как по мне. Как говоритмя, еврозима до минус 5 наверное со свитром .
Бокс-орун• 02 ноября 2022
я купувала 2 роки тому довше , трохи нижче коліна, дуже класне і тепле для наших зим
Выступаю Я.• 02 ноября 2022
Одній мені ’стьобане’ пальто нагадує мем про довге плаття?
Лозанна• 02 ноября 2022
У мене такий пуховик був, тільки беж. Відслужив 2 роки. Віддала в хімчистку ’схуднув’ і вже не був такий теплий. Дуже продуманий комір. Якщо повністю застебнутися і надіти капюшон - шапки не потрібно. Покроєний як кокон. Зараз задумалася повторити також в бежевому кольорі. За свої гроші нормально. Але не на багато років.
Ответ дляЛозанна
Мені на один рік і колір потрібен не маркий. І модель така, щоб як ото в селі - вділа дутики (вже придбала), джинси, светр, шапку і з дитиною з горки з санчат. Бо інших розваг тут не буде…