Наверняка• 02 ноября 2022
Я вже остаточно схожу з розуму
Чоловік на війні постійні переживання дома зриваюсь на всіх і вся серце і без того хворе ще і на узі сказали пролапс і велика тахікардія ну то таке вона в мене постійна сказали як будуть часті стреси довго не протягну а як тут без стресів як іще і в дитини з серцем проблеми і потрібна буде операція. Не знаю як це все перенести витримати я так хочу щоб все було добре і щоб чоловік повернувся додому тому що я не зможу сама просто не зможу в мене просто серце не витримає. Не знаю так страшно. Не знаю чому я сюди це все пишу.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСеточка
А сколько ребёнку?
Я с пролапсом всю жизнь живу, вот доктор сказал узи сделать, в пятницу побегу на узи сердца, столько лет его не делала. Держитесь, пропейте успокоительное.
Рік з половиною
Однозначно• 02 ноября 2022
Я думаю, у вас должна быть одна цель _ во что бы ни стало быть живой мамой для ребенка. Когда вы себе это вобьёте в голову, что это самое важное, то любой стресс будет как от стены отлетать, потому что у вас есть цель - быть здоровой, быть рядом с Дитем, растить его. Подуймате с этой стороны. Переживаниями вы убиваете себя, на ситуацию с мужем повлиять не сможете. Мыслите эгоистично - только о себе и о сохранении ребенка. Желаю вам удачи
Сеточка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Рік з половиною
Совсем малыш ещё, с рождения проблемы или потом проявились?
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляLJA
Ну тоді шукати ,як це зробити іншим способом. Коли у нього відпустка ? Він десь в гарячій точці ?
Так під Бахмутом. За відпустку можна тільки мріяти.
Курочка-наседка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Немає вже питала. Все що відповіли ви ж не інваліди.
А на підставі операції хіба не можна виробити інвалідність дитині?можливо на етапі скерування на операцію і обстежень.Вибачте який діагноз? Може виходячи з нього щось можна придумати?В мене дитина з інвалідністю, знаю що ще виробляли дівчата з такими дітьми як у мене не зовсім інвалідність а документ що дитина дуже хвора, я чесно не пам´ятаю як це називається але по цьому щомісячна допомога є і краща ніж пенсія по ініалідності, суть в тому що можливо і з таким документом теж тато може бути поруч? насправді у вашому випадку це важливо а не просто відмазка.
Обіймаю вас ❤️❤️❤️
Бесконечность-не предел• 02 ноября 2022
Авторе, я така сама. Чоловік в полоні. Я більше півроку не чула його голос. Ще й з серцем в мене також проблеми. Боюся дитину сиротою залишити. Дитина алергік. Через хвилювання пішло загострення. Нам з Вами треба триматися заради дітей та коханих чоловіків. Все в нас буде добре. Трохи виписалися, наче виговорилися чи виплакалися. І далі в бій - життя триває. Тримайтеся. Обіймаю Вас і бажаю щастя та миру.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Від народження ми взагалі спочатку місяць були під ШВЛ тому що сам не задихав легені не відкрились.
Держитесь.. сейчас многим тяжело. Мне тоже тяжело последнее время. Крёстный был тяжело ранен под Херсоном, 2 недели боролись за его ноги, одну ампутировали, завтра и вторую Я не знаю, как он всё это терпит (( что творилось с крёстной.. и творится до сих пор.. И мне очень тяжело на душе, от этого всего(( За что плять всё это… Сколько проклятии от украинцев на это хуйло, а оно всё живое до сих пор
Курочка-наседка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Вас спостерігає якийсь невролог чи інший лікар?
В тому сенсі що може варто поговорити з таким постійним лікарем про інвалідність для дитини?
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКурочка-наседка
Обіймаю вас ❤️❤️❤️
Вроджена вада серця відкрита артеріальна протока.
Сеточка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Родили в срок? Здоровья малышу и Вам.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Це просто жах.
Куда_бежать• 02 ноября 2022
Я вас понимаю ((
У вас такая натура , вы сложно переносите переживания. На таблетках вечно не сможете быть.
Не вижу другого выхода честно, как попросить вашего мужа вернуться домой с фронта.
Бесконечность-не предел• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Здоров´я Вашій дитині. А Вам сил для життя і боротьби.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКурочка-наседка
В каріолога спостерігаємось.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКуда_бежать
Я вас понимаю ((
Якби ж це було можливо.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Родили в срок? Здоровья малышу и Вам.
На 8 місяці.
Куда_бежать• 02 ноября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Ох, Господи ... 😓😓😓
Как тяжело
Пусть муж побыстрее вернётся 🙏🙏🙏
Как тяжело
Пусть муж побыстрее вернётся 🙏🙏🙏
Курочка-наседка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
В каріолога спостерігаємось.
Ви з ним говорили про оформлення інвалідності для дитини на підставі цього діагнозу може? Теж ще від лікаря як від людини залежить звичайно, мені здається принаймі поки маленький має таку проблему і потрібно операція , на цей час - рік-2-3 є можливість оформлити інвалідність
Сеточка• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
На 8 місяці.
А это какая неделя? У Вас воды отошли или схватки начались?
Куда_бежать• 02 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
😭😭😭 ужас
А от проклятий такие твари еще сильнее становятся наверное подпитываются плохой энергией посланий к ним. Замкнутый круг.
Куда_бежать• 02 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Якби ж це було можливо.
Не знаю возможно ли это. Но просите об этом мужа.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКурочка-наседка
Я думаю що напевно кардіолог це не вирішує скаже що потрібно консультуватись з кардіохірургами а до них нам зараз не потрапити так як кардіолог сказала вони поки що туди не скеровують сказала будем чекати трьох років
ОдинРазНадетое• 02 ноября 2022
Ответ дляLJA
Я б на вашому місці зробила все ,щоб чоловіка звідти забрати. Якщо у дитини проблеми з серцем, може є якісь офіційні підставити ,щоб чоловік повернувся ?
в смысле , забрать? он, что, вещь? а Вы даже мысли не допускаете, что, он пошел защищать свою страну добровольцем?
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Наче 36 неділя. Почались схватки ну можливо то були і не схватки просто трішки болів живіт а так як хворе серце і перше було кесарево то і друге також кесарів а це було перед 8 березнем і лікарі не схотіли зі мною возитись чекати бо їм 8-ме погуляти хотілось вирішили оперувати.
Ответ дляБесконечность-не предел
все буде добре , бережіть себе і дитину.
Наверняка
• 02 ноября 2022
Ответ дляКуда_бежать
Він казав якби я міг я вже був би дома каже я і сам хочу додому як ніколи.