Шановні бухгалтера підкажіть будь ласка як перевірити контрагента чи не перейшов він на Единий податок ?
Сиреневая цапля• 02 ноября 2022
Запросити довідку?
Ми просимо у своїх
Приклад як це також можна зробити за посиланням
Ми просимо у своїх
к.Буланова• 02 ноября 2022
Юконтрол, опендадабот, реєстр платників ЄП через електронний кабінет податкової. А взагалі, нормальна практика запитати письмово і отримати належну відповідь з копією відповідного документу
дамаАмстердама• 02 ноября 2022
Ответ дляк.Буланова
реєстри податкової закриті на час війни
Елена 4160• 02 ноября 2022
Тих хто до війни був в робочій базі з ПДВ на загальних підставах я просто відправляю на реєстрацію - дфс ’футболить’ і пише що він з такої то дати перейшов на єп. Це 100 відсотковий варіант, бо вже декількох нових контрагентів ’провтикали’ через юрконтрол и датабот. У нових звичайно треба просити документи які підтверджують їх варіант оподаткування.
Сиреневая цапля• 03 ноября 2022
Ответ дляк.Буланова
Юкотрол ставку і групу не показує
Сиреневая цапля• 03 ноября 2022
Ответ длядамаАмстердама
реєстри податкової закриті на час війни
Юкотрол працює! все показує чітко
к.Буланова• 03 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Юкотрол ставку і групу не показує
Платна версія показує