Романюк О• 02 ноября 2022

Вот что на войне у нас!Вы уже читали это?

10 хороших новин 1 листопада

👉🏻 Непереможна українська армія відбила атаки бомжів у районах населених пунктів Зелене Харківської області; Білогорівка, Миколаївка і Новоселівське на Луганщині; Авдіївка, Бахмутське, Веселе, Водяне, Майорськ, Мар’їнка і Новобахмутівка Донецької області. Крилаті козаченьки розбомбили за добу 19 скупчень руснявої цвілі, три позиції зеніток та 8 безпілотників, а ракетники з артилеристами – ще два скупчення цвілі і склад боєприпасів.
До хороших руських приєдналося 650 блохастих тушок

👉🏻 У Волновасі прилетіло на базу кадировців, так шо готель «Ахтамар» тепер сміливо можна перейменовувати на «Ахтийобтвоюма.ь». Андрющенко пише, що втрати складають до 10 одиниць техніки. Двохсотих поки ніхто не рахував

👉🏻Жителі міста-терпіли Волгограда, які 5 днів плавали у гівні, бо їм порвало каналізацію, а влада нічого не лагодить, тепер набирають воду із калюж. Бо влада досі нічого не лагодить. У Волгограді, який майже за тисячу км від лінії фронту, 5 днів не працює каналізація і немає води. І вони тепер використовують воду з гівном, замість піти і дати пиzди своїй владі.
Я тут все думаю, щодо брудної бомби – як би скинути на росію волгоград?

👉🏻 Конституційний суд таки визнав законним скасування депутатської недоторканності. Тепер у Конституції немає положення про те, що народні депутати не можуть без згоди ВР бути притягнуті до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані. Прямо зараз десь сидить і сумує, що не встиг звалити у Монако маленький депутатік від ОПЗЖ.

👉🏻Тріщать скрєпи у Курській області. Караоке-бар відмовився поставити відвідувачу пісню Газманова «господа офіцери», а коли він став вимагати поставити тоді гімн росії, звинуватили його у неадекватності.
Цікаво, що відбудеться раніше – військовий оркестр частково мобілізованих поповниться любителем газманова чи у барі знайдуть арсенал Азову, біографію Бандери і візитку Яроша?

👉🏻У Читі поки губернатор перевіряв військову частину, всіх чмобіків вигнали за забор топтатися на морозі (там вже сніг і мінус). І ця худоба кілька годин ходила по колу, як в’язні у тюремному дворику, замість звалити на волю і більше ніколи так не попадатися.

👉🏻 На Ямалі учнів привчають одразу і до війни, і до тюрми – тепер після уроків усі, з шостого по десятий клас, шиють одяг для російської армії, замість того, щоби відпочивати і займатися саморозвитком.
Їх би і на заводи відправили, ракети робити, от тільки вже нема з чого. (Хоч би на нас не скинули Волгоград😂)

👉🏻 Країна-200 не може знайти, кому далі продавати нафту. З 5 грудня набувають чинності санкції, через які вона більше не зможе збувати її морським шляхом. Крім Туреччини, Китаю та Індії ніхто не зацікавлений купувати у великих об´ємах. Нема кому продавати 1,4 млн барелів нафти на день. Звісно це не значить, що русня буде менше воювати, це значить, що вона буде менше їсти. Але все одно добре.

👉🏻Для ПВК Вагнер наступають цікаві часи. Поки Пригожин розпочав виборчу кампанію на пост президента РФ і відкриває офіційний офіс у Пітері (офіс ЧВК, у пітері, жований крот, уявіть, як сильно путін у ньому нуждається), Нова Зеландія запровадила проти вагнерівців санкції, назвавши їх членами неонацистських воєнізованих формувань, а британська юридична компанія позивається на Вагнер від імені українців, щоби активи ПВК можна було забрати на репарації.
Ну і вишенька на торті – ота вертушка Мі-8, яку збили під Бахмутом, була з начинкою у вигляді вагнерівців
anducci• 02 ноября 2022
Ответ дляFashion_besties
А як воно в Україні? Дуже відрізняється?
Не дуже, але відрізняється. Якщо б не відрізнялось, то вони б нас вже перемогли. І ще є один момент. Ми вже хочемо позбавитись такого ставлення до нас з боку влади, а вони ще не готові до цього.

автор Романюк О • 02 ноября 2022
ого.может задолбался без света сидеть с прилетами через день
ДонаФлор• 02 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
ДонаФлор я не дама а оленька романюк.вы меня блоканули а я вас нет.за что вы меня так не любите-я знаю.
Я вас вижу в первый раз в новом обличье. Но стиль узнаваем. Блокируют вас, блокируют, а вы все снова и снова регистрируетесь. И постите весь шлак из телеграмма. За то и не люблю.
Fashion_besties• 02 ноября 2022
Ответ дляanducci
Я навіть розгубилася що відповісти на таке…
Хоча думала, що звикла до людей які живуть у фантазіях
ФеяДлинноногая• 02 ноября 2022
Ответ дляДонаФлор
Эта дама, периодически заблоченная, постоянно плодит свои аккаунты. И постит все, что видит в телеграмме.
Вы об авторе темы?
А чего ее блочат?
автор Романюк О • 02 ноября 2022
на Киев
автор Романюк О • 02 ноября 2022
ЄС готовий постачати Україні електроенергію в разі її дефіциту внаслідок російських обстрілів.
ФеяДлинноногая• 02 ноября 2022
Скажите,а для чего вы копипастите это из какого-то канала в ТГ?

С какой целью несёте это сюда?
ДонаФлор• 02 ноября 2022
Ответ дляФеяДлинноногая
Вы об авторе темы?
А чего ее блочат?
Да потому что вечно срач разводит.

автор Романюк О • 02 ноября 2022
Не, ну по поводу того шо эта вся куйня немытая я и так знала

Но то, шо ванные можно сдавать почасово, каюсь, не знала

Дичь
автор Романюк О • 02 ноября 2022
ДонаФлор ну почему вы меня так не любите.ну не читайте мои темы...а то блочите меня и читаете и читаете.зачем так нервничать.
автор Романюк О • 02 ноября 2022
ДонаФлор я не знаю какие стили но я олечка романюк и вы меня заблочили почему то что б я вам не могла ответить...я вас обидела может чем то...простите..
vihola• 02 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О

Дичь
Скоро ця дич посуне на рубльовку митись від вошей, без дозволу.
JannyMoney• 02 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
то есть вы считаете что росармия могучая и сильная?
многочисленная и тупая. Но недооценивать врага все же не стоит.
Но я всегда читаю вас с большим удовольствием. День сразу светлее становится
автор Романюк О • 02 ноября 2022
ФеяДлинноногая и вы меня заблочили что я вам ответить не могу.может обидела чем вас....
автор Романюк О • 02 ноября 2022
owl62• 03 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
А те, що кілька населених пунктів перейшли до лаптів не вказано у вашому екзальтованому оптимізмі?
Назвіть, будь ласка пару населених пунктів, які перейшли до лаптів.Чи Ви Бахмут маєте на увазі, який мали взяти до 31 жовтня?
Люсильда.ua• 03 ноября 2022
Ответ дляЗакусенец
Бомжи- это собирательный образ. Армия рашки- конченные ущербы, отбросы. Просто их много.
Конкретно к нашем селе Бучанского р-не с 26.02 по 31.03 стояли профессиональные танкисты - 5-я гвардейская танковая бригада из Улан-Уде. Наши местные мужчины объединились, пытались первые дни оказывать сопротивление, оружие нашим не выдали... Поэтому многие погибли. Сложно идти с вилами и коктейлями Молотова против танков. И хитрые они были... Сначала дроны запускали , просматривали территорию, потом продвигались... Наших мужчин ночью просматривали через тепловизоры.
owl62• 03 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
Иран готовит нападение в ближайшие 48 часов на Саудовскую Аравию и Ирак — Саудовская разведка.
Гріх так казати, але для нас це добре, ті ракети і безпілотники, які були обіцяні раши, тепер самому Ірану потрібні

tarveldy• 03 ноября 2022
Ответ дляДонаФлор
Да потому что вечно срач разводит.
Нє, краще тотальна зрада і всьо пропало, ми всє умрьом, тоді вам до сонати любві
owl62• 03 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О

Дичь
Цікаво, а ті хазяї, що ванни здають для вшивих, не бояться, що воші потім будуть у них в квартирі скакати?
lekon-lekon• 03 ноября 2022
Як як відчувала, що зараз станеться лихе - десь поряд низько пролетів дрон, вибухнуло, вікна відкрило хвилею і в мене досі все тремтить. поки ці тварі літають поряд оптимізму якось небагато, страшно. Хочу щоб русня відчувала всі страхи, тремтіння, біль, який вони несуть нашим містам та людям. Суки
crystal• 03 ноября 2022
Консервы хлеб отрабатывают
Фантасмагория с длиннох@@ феей в одних и тех же темах прям нога в ногу идут
Лепечут, руцкую армию восхваляют
На всякий случай, чтоб им отвечать не могли, блокируют, БО в методичках на этот счёт ничего не написано
Мощная компашка подруг убийц и ворюг расейских несут на сайте немыслимую хрень
Так вот
Ваши недоношенные расейские зеки, ворье и убийцы никогда не будут называться армией, военными
Они только зеки, воры и убийцы
А вы… ну, вы в курсе…
До дна вам даже никогда не подняться, протухшие консервы
Закусенец• 03 ноября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Это никак не противоречит моему комментарию.
olechka_uli• 03 ноября 2022
Ответ дляanducci
Кто-то погиб, но спас этим много других жизней.
Я понимаю, и это не повод для радости. Погиб. Остались дети без отца, вдова, родители похоронили сына.

Во всем цивилизованном мире не празднуют День Победы, это называется день памяти и примирения если не ошибаюсь.
anducci• 03 ноября 2022
Ответ дляolechka_uli

Так и мы не празднуем. Радуемся, что к победе еще на шаг ближе.
Takamaka• 03 ноября 2022
Ответ дляanducci
Я изучаю рос. инфопространство. Чтобы, так сказать, знать врага в лицо. Жалею, что раньше этого не делала. Тогда война не стала бы для меня таким шоком.
С 2013 плотно втянулась в изучение врага в лицо. До 2013 интересовалась, но мало, верила в то, что сознательная часть общества у них все же существует.
Что сказать, пока на форуме затыкали рот и ржали над предположениями, что именно рашисты будут творить в случае полномасштабной, я обливалась холодным потом просто от понимания, на что они способны, и от добровольной позиции страуса большей части сограждан.
Сейчас же, после вторжения, утратила смысл и желание следить. Поиск «хороших русских» не в моих задачах, а то, на что способны выродки, уже и так понятно.
Helenny• 03 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
А те що війна, не вказано в Вашій голові?
Десь відбивпємо, десь втрачаємо.
Повертаємо більше.
Helenny• 03 ноября 2022
Ответ дляРоманюк О
путина нагнули круто..Сергей Ауслендер

Турки заявили, что зерно из украинских портов будут вывозить турецкие сухогрузы.

Попытка этому помешать приведёт к столкновению с турецким флотом, который на Черном море превосходит флот Орды в разы и по количеству и по боевым возможностям. Кроме того, вся эта акватория находится в зоне действия мощных турецких ВВС, которые превосходят российские самым драматическим образом.

Времена Нахимова и Ушакова прошли.

У Эрдогана просто поразительный гешефт от этой войны.
Автор, дякуємо за тему❤️
Anita123-13ef• 03 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Як перейшли до під.рів так і додому всУкраїну повернуться,