Беговая дорожка для носа• 02 ноября 2022

Муж не соглашается разнообразить секс!

Старше меня на 10 лет, имел много девушек и отношений, сексом я так понимаю насытился, в отличии от меня. У меня было тоже до 6-7 парней но это был секс на один раз. Так вот с самого начала брака у нас интим только в кровати, даже мою любимую позу догги стайл ещё выпросить надо. Его всё устраивает и в миссионерской иногда другие. Я хочу заняться любовью и на природе, и ещё где-то..а ему всё лень и не надо. Выпросила только секс в душе и на стуле пару раз. Мне так обидно. Хочется чтобы было как в фильмах..
Дама с заначкой• 03 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Я где-то говорила за финансы ? Я тоже работала как и он. Если муж старше лет на 10-13 то любви места нет ? Только деньги? Почему считают если муж старше , все вышла ради денег ? Вы в своем уме ?
Потому что молодые девушки ищут себе красивых молодых парней, даже женщины постарше молодых хотят мужчин, а не на 13 лет старше. Сама жила с занудой на 10 лет старше, то встречались, потом залетела и пришлось замуж идти. А сейчас с одногодкой, хоть женщиной себя почувствовала и в постеле и в душе. Такого секса никогда в жизни не было ни у меня, ни у него, я хоть темперамент открыла свой, подходим идеально друг другу.

Кітті_• 03 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Я теж не розумію жінок, котрі виходять заміж за набагато старших за себе чоловіків. Різницю в 10-12 років вважаю максимально можливою, а оптимально це різниця до 5-7 років у бік старшинства чоловіка. Тільки тоді при інших рівних не буде проблем типу ’я ще молода, а він вже не хоче/не може’.
Садоводница• 03 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Ну вот понравился мне человек на 13 лет старше , общие интересы ухаживал , приятный , не глупый. Ну вот почему-то зацепил. Или мне нужно было убежать от него?
Садоводница• 03 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
У меня был и младше меня , и ровесники были , а толку ? И секс с ровесниками был. Ну вот почему-то понравился мне постарше , зацепил.
Кітті_• 03 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Зрозуміло, що серцю не накажешь. Але Ви повинні були усвідомлювати наслідки такої різниці в віці, зараз пожинаєте плоди своєї необережності. Словом все потроху йде до класичного в таких випадках сценарію: чоловіку намічаються рога, а вам подвійне життя його дружини і коханки більш молодого і підходящого по віку організму. Ні щоб одразу шукати собі пару по віку і жити собі щасливо.
Садоводница• 03 ноября 2022
Ответ дляКітті_
У меня уже был по возрасту , с меня хватило .
Кітті_• 03 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Це значить, що Вам просто не повезло. Треба було шукати іншого, а не кидатися на набагато старшого і через одну невдачу списувати з рахунків всіх чоловіків по віку. Ейфорія від закоханості в старшого обов´язково розвіюється і вилізають великі проблеми як у Вас з автором. Лібідо у чоловіків і жінок також має свій вік і потрібно, щоб воно співпадало за віком. Мільйони жінок після багатьох невдач обирають собі чоловіка підходящого віку і живуть нормально, принаймні від таких проблем не мучаються. Словом у Вас з автором тепер чотири шляхи:
1. ’Тормошити’ своїх чоловіків серйозно на тему недостатку сексу, можно навіть з скандалом, не замовчуйте цю проблему і не копіть у її собі. У чоловіків також є шлюбний сексуальний обов´язок задовольняти сексуально свою дружину, а не мучити її недостатком сексу, не лише у жінок.
2. Розлучення.
3. Змиритися з цією проблемою і забути про сексуальне задоволення, якщо в усіх інших життя з цим чоловіком Вас влаштовує.
4. Коханець по віку. Четвертий варіант це найгірший найогидніший варіант, адже це зрада і подвійне життя шлюхи зрадниці, котра в очі своєму зрадженому чоловіку посміхається, а сама наставляє йому рога на всю катушку. І це все рівно невлаштоване і неповноцінне особисте життя.
Кітті_• 03 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
в 32 и не интересен секс? ... или с вами не интересен?
Мені також віриться більше у варіант зрад. 32 це не 62, навіть не 52, зазвичай у здорових чоловіків все ще в порядку з сексом у цьому віці. Але ті, хто добряче гуляв до шлюбу вже настільки звик до різноманітності забороненого плоду, котрий як відомо солодкий, хоча і отруює на все життя, що вже більше без нього себе не уявляє. Для багато гуляючих до шлюбу особистостей секс у шлюбі це взагалом скоріше нудний обов´язок. Не можу сказати точно, але скоріш за все він має коханку, на котру розтрачує всю сексуальну пристрасть, а законній дружині залишаються лише крохи з барського столу. Автор, Ви ретельно перевірте його на зради, не відкидайте ці припущення.
Садоводница• 03 ноября 2022
Ответ дляКітті_
2. Розлучення.
Я всегда говорю с мужем о проблеме, которая появляется в наших отношения. Вот секс да хромает, он устает на работе, я отношусь с этим с пониманием. Так впринцепе меня все устраивает, ну буду пытаться расшевелить его. Ну он как то мне сказал что он уже на+бался .

Кітті_• 03 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Це його проблеми, що він вже, виявляється, н...ся. А про що він запитується думав, коли одружувався на набагато молодшій за себе жінці? Він розраховував, що Ви будете щасливі від перегляду з ним вечером телевізора і масажику? Ви молода жінка і Вам само собою потрібно багато сексу у шлюбі!Якщо він н...ся, можно було б одружитися на підходящого віку жінці, у котрої вже також природньо знижені запити на секс і зацікавлення вже інші. Терпіти не можу цих старих кобелищ, котрі одружуються на молодих заради марнославства, а потім їх по-справжньому мучають недоліком сексу. Словом пора влаштовувати скандал я вважаю, але без істерики. Так прямо і скажіть: ти повинен належним чином виконувати свій шлюбний сексуальний борг, це також твій обов´язок у законному шлюбі, мені мало того інтиму, що ти мені даєш зараз. І також пораджу ретельно перевірити його на зради.
Садоводница• 04 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Да вы абсолютно правы , почему я должна терпеть отсутствия секса ? Я молодая ещё , просто так обидно.
Кітті_• 04 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Якщо він справді Вас кохає, він повинен враховувати Ваші потреби. А не так - ’я вже н...ся, а все інше це твої особисті проблеми’. Можно домовитися, щоб секс у вас був не менше 3-4 разів на тиждень. Якщо Вам обов´язково потрібно кожного дня, то можно домовитися про один раз в робочі дні без прелюдій і забаганок. А секс з прелюдіями і забаганками перенести на вихідні чи більш спокійні робочі дні. Словом Вам треба без шуток і серйозно обговорювати цю тему і шукати компроміси.
Садоводница• 04 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Спасибо, за советы, под бы еру удобный день и обязательно поговорю )