СМСница• 03 ноября 2022
Хто оформлявся опікуном на професійній основі?
З чого почати? В мене мама не ходить, себе не обслуговує, я її доглядаю. Прочитала, що можна закінчити курси і оформитись не просто опікункою, а на професійній основі. Тоді виплата більше. Може хтось щось порадить, з чого почати?
СМСница
• 03 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Опікун то зовсім про інше
Я буда оформлена опікуном просто, отримувала десь 380 грн, коли почалась війна треба було подовжувати оформлення, але ми виїхали і того не зробили. А тепер читаю, що зміни є..можна оформитись, але по іншому
ЯниЯ• 03 ноября 2022
Ответ дляСМСница
Опікун то зовсім про інше!!