ku4eravaku4erava• 04 ноября 2022
Наверное не ее мечты, а пропаганда....про младшего брата ...кто ее читает, ...
Счастливый магазинчик• 04 ноября 2022
Пятничный вечер не прошел зря, маргоша нюхнула и начала сочинять небылицы
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
напишіть їй хтось, що дурень думкою багатіє))) хуйло її обвислими яйками по лобі тріскати буде, а не вона своїм ї*лом роздовбаним наші черешні
Olga Zelenyak• 04 ноября 2022
Комменты интереснее, чем этот текст.
Там разгневанные граждане пишут, что никогда не смогут простить хохлов.
Типа кому то их прощение всралось
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Комменты интереснее, чем этот текст.
Типа кому то их прощение всралось
Українцям їх прощення - як зайцю стоп-сигнал))) а от хохлам руЗЬкомірним печаль, не в ту корзину свої продажні яйка поклали)))
Майстерня домашнього текстилю• 04 ноября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Комменты интереснее, чем этот текст.
Типа кому то их прощение всралось
Із серії сама поскандалила, сама обідилась. Йобана русня хай горить в пеклі із звернутими шиями. Не простят вони нам, кончені.
Ответ дляJordanna
Я як її читала, то зрозуміла дещо.
Якби вона мені трапилась після оцього всього, то я б її завалила
Головою об стіну, чесно. І навіть ота реальна кров, мізки - вже не боялась би.
Індіанський звичай вириваити серце ворога і їсти його не такий вже і кровожадний)
МаргаритаЛьвовна• 04 ноября 2022
Ответ дляyuryia
это за деньги....
та не((( самое страшное, что, похоже, она реально верит в то, что пишет. что якобы они несут соседу благо и свет.
но деньги при этом тоже никто не отменял, канеш
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Як казала моя співробітниця у подібних випадках ’народ, я розумію що клімакс, але ж не до такої степені’)))
Новий вид русні - звернутошиї свинособаки))) симоняниха підсобила.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я до такого поки не готова
Але , поки.
Реально, я бажала їм смерті. Але після цього її висера, уявила, як я б´ю її головою об стіну. Кров, мізки ....
Не страшно.
Так, що поки, не готова
Але , поки.
Не страшно.
Так, що поки, не готова
Ответ дляJordanna
Я до такого поки не готова
Але , поки.
Не страшно.
Так, що поки, не готова
Але , поки.
Не страшно.
Так, що поки, не готова
Я би не стала те їсти. Вряд лі там серце є, якщо є, то трахнуте глистами.