ВічнийРеволюціонер• 04 ноября 2022

Что она вообще несет?

Олечка79• 04 ноября 2022
Влажные мечты дебилки
MazzaFakka• 04 ноября 2022
в ебанариуме без изменений
ku4eravaku4erava• 04 ноября 2022
Наверное не ее мечты, а пропаганда....про младшего брата ...кто ее читает, ...
Bonya_A• 04 ноября 2022
В дурке всё стабильно
yuryia• 04 ноября 2022
это за деньги....
lilyD• 04 ноября 2022
Чепінога гідно відповів
rybka21• 04 ноября 2022
О, ну хуйло сьогодні теж шось несло про відновлення театрів та музеїв в Маріуполі. Знов адіннарот.
Счастливый магазинчик• 04 ноября 2022
Пятничный вечер не прошел зря, маргоша нюхнула и начала сочинять небылицы
alina 94• 04 ноября 2022
Ответ дляlilyD
Чепінога гідно відповів
Молодець
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
напишіть їй хтось, що дурень думкою багатіє))) хуйло її обвислими яйками по лобі тріскати буде, а не вона своїм ї*лом роздовбаним наші черешні
Kusalochka• 04 ноября 2022
Она то понятно. Но наши есть не меньше конченые
Olga Zelenyak• 04 ноября 2022
Комменты интереснее, чем этот текст.
Там разгневанные граждане пишут, что никогда не смогут простить хохлов.
Типа кому то их прощение всралось
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляlilyD
Чепінога гідно відповів
lilyD• 04 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ну він завжди такий)
Класний чолов’яга
rybka21• 04 ноября 2022
Ось і дівчата в кокошніках прийшли, мабуть, співати хочуть
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Комменты интереснее, чем этот текст.
Типа кому то их прощение всралось
Українцям їх прощення - як зайцю стоп-сигнал))) а от хохлам руЗЬкомірним печаль, не в ту корзину свої продажні яйка поклали)))
Jordanna• 04 ноября 2022
То,я сьогодні читала
Зависла після пісні,...

Це ж потрібно так викрутити.
Це - хворі люди.
Майстерня домашнього текстилю• 04 ноября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Комменты интереснее, чем этот текст.
Типа кому то их прощение всралось
Із серії сама поскандалила, сама обідилась. Йобана русня хай горить в пеклі із звернутими шиями. Не простят вони нам, кончені.
Nilu-05b2• 04 ноября 2022
А мне понравилось, что она хочет, чтобы рашисты приезжали в Киев и дохли как курицы - со свернутыми шеями. Крутая идея!
Jordanna• 04 ноября 2022
Ответ дляlilyD
Чепінога гідно відповів
Я як її читала, то зрозуміла дещо.

Якби вона мені трапилась після оцього всього, то я б її завалила
Головою об стіну, чесно. І навіть ота реальна кров, мізки - вже не боялась би.
Solly85• 04 ноября 2022
Оооо
Ответ дляJordanna
Я як її читала, то зрозуміла дещо.

Індіанський звичай вириваити серце ворога і їсти його не такий вже і кровожадний)
МаргаритаЛьвовна• 04 ноября 2022
Ответ дляyuryia
это за деньги....
та не((( самое страшное, что, похоже, она реально верит в то, что пишет. что якобы они несут соседу благо и свет.

но деньги при этом тоже никто не отменял, канеш
Vlada-Maria• 04 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна

Як казала моя співробітниця у подібних випадках ’народ, я розумію що клімакс, але ж не до такої степені’)))
Новий вид русні - звернутошиї свинособаки))) симоняниха підсобила.
Jordanna• 04 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я до такого поки не готова
Але , поки.

Реально, я бажала їм смерті. Але після цього її висера, уявила, як я б´ю її головою об стіну. Кров, мізки ....
Не страшно.

Так, що поки, не готова
Nature is a miracle• 04 ноября 2022
Нехай приїздить. Посадимо на цеп. Буде людей розважати.
Ответ дляJordanna
Я до такого поки не готова
Але , поки.

Не страшно.

Так, що поки, не готова
Я би не стала те їсти. Вряд лі там серце є, якщо є, то трахнуте глистами.
alina 94• 04 ноября 2022
Ну ,деякі коментатори не згідні,пишуть:»Ну да ,кто то должен умирать за три копейки,а она черешню будет жрать в Києве.»Може починають про щось здогадуваться?))
Jordanna• 04 ноября 2022
Ответ дляNilu-05b2
Я готова бути - Оксаною.

Хоч і Таня .
І в Київ приїду....