УраганнаЯ• 05 ноября 2022
Це мені одній здаються дивними ті пародії на парашиків на 1+1?
Ну по перше - це смішно?
А по друге для чого ще цікарикатури на наших екранах?
Хорошенькая• 05 ноября 2022
Ответ дляПетросянша
Уяви не маю, марафон не дивлюсь.
Тема не про нього, а про ’навіщо робити карикатури на рашиствів’. От на це питання я і відповіла.
Я подивилася саме, щоб зрозуміти, на що йдуть бюджетні гроші
Анонимчик• 05 ноября 2022
Доречі, позавчора Верховна Рада проголосувала за 2 мільярди гривень на фінансування телемарафону «Єдині новини»
Видатки на оборону НЕ ЗБІЛЬШИЛИ.
Коко Шанель• 05 ноября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Лучше, чем что? А вы почему не помогаете?
Я как раз, в отличии от вас, помогаю, а не бульки на форуме пускаю абы обгадить кого-то.
Сразу видно, что вам заняться нечем, только от безделья обсераловка в людях просыпается.
Коко Шанель• 05 ноября 2022
Ответ дляПетросянша
Всю історію людства насміхались над ворогом. І на Гітлера пародії були, тепер на Путіна. Немає в цьому нічого поганого, це природнє бажання принизити тих, хто знущається над країною.
І це не відміняє прославлення наших героїв.
Геть різні види пропаганди.
От 100%
Але місцеві ’грамотейкі’ звикли лиш гімно на вентилятор кидати, а конструктивом займатись
КтоЕслиНеЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Да, заметно, молодец
мадамГрицацуева• 05 ноября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Дивно це дуже виглядає, скажіть?
да, фигня какая-то
УраганнаЯ
• 05 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
От 100%
Я так бачу ви спеціаліст по гімні, то ж про інших по собі не варто судити
Коко Шанель• 06 ноября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
гімномет тут лише одна
УраганнаЯ
• 06 ноября 2022
Ответ дляКоко Шанель
гімномет тут лише одна
Я розумію, ніхто на ваше звання не претиндує, не хвилюйтесь