ДлинноНожка• 05 ноября 2022
Хто ворожить гляньте будь ласка
Ходжу допомагати одній людині. Чи не шкодить це мені? А якщо відмовлюся чи не буде покарання вищих сил? Дякую
ПрипоРошенная• 05 ноября 2022
Можливо, але добро перекриє зло, тому допомагайте, але будьте обережні
Короче з вас 100 баксів
Котомафия• 05 ноября 2022
Все залежить від Вас, від Вашого самопочуття, настрою. Допомога може наповнювати Вас(тоді радість і т.д), а може бути дисбаланс тонких енергій, утєчка, тоді некомфортно. Невірний, нерівний енергообмін якщо не турбує, то все нормально
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Короче з вас 100 баксів
Дякую. А бути обережною це значить розраховувати сили?
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Раніше ходила, бо в мене було відчуття що я корисна. Після деякого періоду виснажилась. Та боюсь людину підвести. Заплуталась
ПодругаМужа• 05 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Это значит, что дальше консультация после оплаты.
Котомафия• 05 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Тобто раніше Ви наповнювались енергією. А зараз що сталося?
Зупинитися Ви маєте право завжди, якщо в цьому бачите сенис.
ПрипоРошенная• 05 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
це значить не перебігати дорогу перед машинами і дивитися під ноги і не вірити всякій фігні що на форумах пишуть (вірити тільки мені можна)
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Довго я ходила ввечері допомогти трошки старій людині, поговорити. Потім ця людина захворіла, я була біля неї майже цілодобово, виснажилась, відчувала себе ніби я лікар на чергуванні, тепер період спокійніший, а я ніяк не можу налагодить нервову систему, розучилась розслаблятися. Думала пройде цей період буду спати, читати і дивитись щось цікаве, але прийшла апатія
Мини-бикини• 05 ноября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Не путайте консультацию с диагностикой и раскладами
Консультация у всех адекватных эзотериков бесплатно
Котомафия• 05 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Вам треба змінити на деякий час обстановку, відновитись, попросити , щоб хтось інший подопомагав хоча б тисчасово,а Ви відчуєте внутрішньо треба Вам ходити туди чи ні.
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Людині вже краще, та й інші заходять, але я все одно кожного вечора приходжу, навантаження менше, а я все ніяк не прийду до тями, можливо тому, що я знаходжусь в доступі дзвінка
Котомафия• 05 ноября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Чи треба ця справа Вам ,Ви зрозумієте лише, коли тимчасово припините відвідування, чи достатньо Вам інших способів наповнення енергією.
Божья коровка• 05 ноября 2022
Есть такие старики, которые умышленно и они это знают, сбрасывают болезни на молодых и забирают энергию себе.
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Та й раніше я з одного боку раділа, що можу допомогти, а з іншого, тоді коли пора йти, то не хотілося, та йшла бо відчувала відповідальність, що привчила до себе людину, вона на мене розраховує. Але відчуваю, що як комусь щось зробити, то зроблю, а як собі, то вже не хочеться. Я декілька днів коли не ходила, то відчула, що поки приділяла час іншим себе я ніби втратила
ДлинноНожка
• 05 ноября 2022
Ответ дляБожья коровка
Это нужно диагностику делать и смотреть, есть ли вред для вас.
А ви робите діагностику?
Ангелочек с рожками• 05 ноября 2022
Я вам по моему уже даже отвечала на этот вопрос. Если это вы конечно