Чукча Мукча• 05 ноября 2022

Теми про відключення не можна створювати?

Вранці побачила пару тем, зараз думала почитати, теми видалені. Може щось пропустила і про це не можна говорити, як і про прильоти?
Майская киска• 05 ноября 2022
Поговоріть. Тільки без координат. І не нагнітайте))

Котя_люлю• 05 ноября 2022
Можно, разве у нас не свобода слова?
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ви про вимкнення світла? Треба створювати.
Мамаша в бигудях• 05 ноября 2022
Ответ дляМайская киска
І виключити місцезнаходження на телефоні))
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так, саме про світло мова :(
Майская киска• 05 ноября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Не завадить))) і тричі постукати по дереву, щоб бан не вліпили
Г@Л@В@ломка• 05 ноября 2022
Автор, нужно восхвалять правительство, облизывать зевласть.
Любые темы про отключение - от лукавого, по мнению лизунов.

Херсон це Україна• 05 ноября 2022
А що їх створювати? Від цього нічого не зміниться. 6-та година пішла без світла
Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Так, саме про світло мова :(
А что вас интересует? Во многих регионах стабилизировали, уже не отключают
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Нажаль... але людина як мінімум виговориться і їй легше.
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляКопуша
Хто що чув, які прогнози. В мене з 12 го вимикають, зараз добре, що хоч по графвку, але хіба то життя.... Не зрозуміло, що поламане і на якому етапі ремонт і чи буде ремонт взагалі.
Добра всем!• 05 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Тоже не понимаю, что тут обсуждать..
Хотя матрешкам тоже нужно высказаться, сейчас набегут.
Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Того ніхто не знає, якщо ще стільки ж розгромлять, може й не відновлять, хз
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляДобра всем!
Тоже не понимаю, что тут обсуждать..
Одна вже висловилась)
Херсон це Україна• 05 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тоді алгоритм такий:
💡❌Алгоритм дій при вимкненні світла:
1. Матюкнутися
2. Побігти до вікна подивитися, чи всім вимкнули.
3. Побачити, що не всім, матюкнутися ще раз.
4. Кинутися шукати графік.
5. Не знайшовши графік, роздраконити усі чати в пошуках графіку.
6. Обурюватися півгодини, коли не знайшов своєї вулиці у списку.
7. Обуритися, коли хтось знайшов її за 3 секунди.
8. Викинути графік, бо ні фіга не співпадає.
9. Попитати в усіх чатах, чи є у них світло і коли буде світло.
10. Прийняти неминуче.
Одночасно з усіма пунктами допускається матюкати русню/владу/сусідського собаку/тумбочку, об яку вдарився мізинчиком у темряві.
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляКопуша
Я знаю, що в деяких обл де були прильоти полагоди за три дні, людям ввімкнули світло, два тижні все було добре. А тепер вводять і там віялові відключення. Навіщо?
Г@Л@В@ломка• 05 ноября 2022
Ответ дляДобра всем!
Тоже не понимаю, что тут обсуждать..
Нечего обсуждать, конечно.
Особенно когда отключают от эл энергии мед учреждения. Четверг и пятницу сидели без света. Ни один пациент за это правительству спасибо не сказал.
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Тоді алгоритм такий:
💡❌Алгоритм дій при вимкненні світла:
1. Матюкнутися
4. Кинутися шукати графік.
10. Прийняти неминуче.
Дякую за таку обширну відповідь. Це самі писали?
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляДобра всем!
Тоже не понимаю, что тут обсуждать..
Скільки ви днів без світла? Скільки годин в сутки вивмикають? Працюєте десь?

Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
С чего вы решили, что отремонтировали?? Очень много вранья у нас, не всегда правду говорят
Вишиванка• 05 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Тоді алгоритм такий:
💡❌Алгоритм дій при вимкненні світла:
1. Матюкнутися
4. Кинутися шукати графік.
10. Прийняти неминуче.
11й пункт - выпить 50 гр коньяка, успокоиться и ложиться спать пока свет не включат
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Одразу, щоб розставити всі крапки над і
Г@Л@В@ломка• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Працює вона ботом від зе
Херсон це Україна• 05 ноября 2022
Ответ дляВишиванка
🥃 🥃😉
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
То вам тре надати звіт що поломане і як поломане і як швидко учухаємося і чи очухаємося?
То може вам в бан сходити як шпигуну-розвіднику?
Добра всем!• 05 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Нечего обсуждать, конечно.
А вы всех спросили, может и сказали (сарказм)
У сестры свет не отключают, хотя уже неделю идут у нас отключения ,так они на одной ветке с больницой так что я вам конечно охотно верю.
Отключали только в день попадания, точнее насильно весь город отключился...
А у вас есть адрес правительства рассии, а то вы говорите благодарить, а в куда не ясно
СкрипяСердцем• 05 ноября 2022
Ответ дляДобра всем!
Тоже не понимаю, что тут обсуждать..
А потом когда свет дадут скажут, что это благодаря им включили, потому что они не молчали а на советчице вопили
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляКопуша
А шо ви хотіли? Виложити весь план дій по відновленню? Може ще код від сейфа де гроші лежать?
Добра всем!• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
С понедельника, да у нас отключают.
Что вам даст эта информация?
Порыдать мне тут, от этого вам полегчает.
Вы знаете что в некоторых нас пунктах Хар обл не было света с марта
Добра всем!• 05 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Працює вона ботом від зе
Удалено администрацией...