Чукча Мукча• 05 ноября 2022
Теми про відключення не можна створювати?
Вранці побачила пару тем, зараз думала почитати, теми видалені. Може щось пропустила і про це не можна говорити, як і про прильоти?
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Чому? Бомбардували, а чи попали? Так вважаю це театром, якби знала для чого це роблять, то не питала б, але дуже цікаво. Одна з версій, щоб якось пояснити народу чому ми будем в європі купувати нашу е/е. Щоб виснажений народ від темряви вже не бунтував через підвищення тарифів, а був згодний на все і мовчки.
Тобто.
Ви вважаєте що Європа, параша та Україна в зговорі. Параша інсценує бомбардування шахидами підстанції, ТЕЦ, але навмисно не влучає. Україна інсценує аварії та суперекономить е/е експортує її в Європу, а потім сама ж купує в тридорога своє ж е/е і підвищує тариф населенню.
Нічого не пропустила?
Ну з боку У і Є мабуть хтось заробляє. А параші навіщо це?
Нічого не пропустила?
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Тобто.
Нічого не пропустила?
Ні, в кожного свої сценарії, непов´язані між собою. Параша цілиться, але руки косі. Ще як варіант наші розігрують театр для росіх, типу щоб вони думали, що попали і бульш не били і ті точки.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ви дуже смішні, я сама в окупації жила місяць під києвом. Ага. То ж не треба перекручувати і давити на емоції. Яке відношення буча має до відключення електроенергії? То покажете в києві розбомблену тец? Чи все таки то не тец, а будинок поруч?
Ви ж кажете що бомбардування то театр? Не?
На Дарниці горіла тец. Ще купа місць куди влучили, звісно не кажуть подробиці як і про інші місця влучань та ступінь пошкодженості. Ворогу ця інфо на руку
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ну як варіант. Чим вам не підходить? Чи ви вважаєте це недоцільно? Можливо й як елемент інфо війни. Чи хочете що б вже остаточно влупили і з кінцями?
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Нє, перечитайте уважно. На Дарниці я якраз працюю, і коли бахкало колега був поруч і бачив куди і шо, писать не буду. Біля іншої тец я живу. Тому у мене багато питать, основне чи хтось взагалі бачив, щоб хоть кудись влучило.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ну то ви ж самі написали що бачили. І тут багато дівчат писало що бачили.
Таеож навпроти будинку моєї мами теж потужний вузол який живить все місто туди прилетіло 2 раза. Одразу зникло світло. То які висновки можна зробити? Театр чи влучили?
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Мені не підходить сидіти невідомо скільки без світла.
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Але я бачила, що не влучили. Кажутьна жилянській прилетіло, але там є світло , а на пох нема, де справедливіть?
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тобто потрібно задовільнити вашу жагу до знань, викласти конфіденційеу інфо що б розхреначили вже вщент те що вціліло, що б вже наверняка всі і надовго опинилися у камяному столітті.
Нагадало один пост однієї з порадниць. Люди бунтували що в них нема світла а в сусідньому будинку є, писали скарги, звернення. Ну вілключили й сусідній. Але в ту саму лінію були підключені насоси води та станція для моб звязку. Тепер всі сидять без світла, води, звязку. Зато всі задоволені, справедливість перемогла.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Життя взагалі несправедливе.
Тож, вам ще тре схему електромереж, підєднань, живлення кіл і т.д для вашої аналітичної роботи?
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні, мені можна просто включити світло і я перестану копать кому це вигідно.
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Життя взагалі несправедливе.
Поки будуть приховувати від нас правду, тим більше буде запитань.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тобто вам включити, а іншим-виключити. Що ж. Дуже по українськи. Я думала що люди, які пережили окупацію , якісь стресові події більш...дружні, сплочені, уважніші до ближнього, можливо людяніші і співсутливіші. Вибачте, помилилася.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Що вам дасть правда, інфо. Що будете з нею робити? Для того щоб аналізувати такого плану інфо тре мати відповідний бекграунд. Ви енергетик? Військовий?
Ще раз це й інформаційна війна також. Скажуть всю правду нею й скористається ворог.
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Так для мене окупація виявилась легшою ніж те, що зараз відбувається. Розуміла, що то тимчасово. Там хоч було світло в кінці тунелю. Я жодного разу не боялася прильотів. Зараз за три тижні без світла в мене вже було два нервових зриви.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
То може вам нерви лікувати? На дарниці є водолікарня хвойні, жемчужні різні вани.
Це все накручування, так само як і з тимчасовою окупацією. Ніхто не знав як воно буде, адже готувалися до вуличних боїв у Києві.
Вам не здається що ви не тому претензії висуваєте? Що винен у наших бідах хуйло, а не наша влада.
Тай взагалі може ви рашистка раз вам в окупації так расчудесно було?
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Нехай вкл світло і не буде в мене нервів. З нервами все ок, якщо прибрати причину.
Що ви ще придумаєете? Ви не можете взагалі зрозуміть порівняння, що не в окупації расчудесно, а без світла це як в катівні. Для вас всі хто не задоволені останніми знущаннями сепаратисти?
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тренуйте свою силу духу, тримати удар та негаразди долі.
Так, неприємна ситуація але щоб 3 нервові зриви
то вже тре до лікаря.
Чукча Мукча
• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
то вже тре до лікаря.
Це я вже майже місяць без світла, а скільки скоро таких як я з´виться, які як сірники, тільки чиркни....хтось скаже ’ Цуцик взять’ і ми побіжимо’. Отоді буде справжній треш в державі. :(
БершкомангоЗар• 06 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
краще тоді ,, взять путіна,,
Слухайте, може це соціальний експеримент біо лабораторії?