Чукча Мукча• 05 ноября 2022

Теми про відключення не можна створювати?

Вранці побачила пару тем, зараз думала почитати, теми видалені. Може щось пропустила і про це не можна говорити, як і про прильоти?
КтоЕслиНеЯ• 05 ноября 2022
Автор это из серии испытания продолжаются выживет сильнейший :)

автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Чесно, цікаво глянуть статистику суіцидів за ці два тижні.
Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
А шо ви хотіли? Виложити весь план дій по відновленню? Може ще код від сейфа де гроші лежать?
Я б хотіла, щоб не писали о 8, що все полагодили і не будуть відключатм, а о 8 .20 відключили
КтоЕслиНеЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Да ну так быстро я думаю это не работает.
Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляКопуша
А что вас интересует? Во многих регионах стабилизировали, уже не отключают
В западных, наверное?
Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
В западных, наверное?
Напр, в днепре
Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Нечего обсуждать, конечно.
Особенно когда отключают от эл энергии мед учреждения. Четверг и пятницу сидели без света. Ни один пациент за это правительству спасибо не сказал.
У них нет генераторов? В частных есть, неужели наши власти о гос не побеспокоились?

Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Было бы отлично. И код от сейфа тоже
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
Было бы отлично. И код от сейфа тоже
Если отлично-вы либо шпион либо просто не очень умный человек.
Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
вы пишете такой бред, что то я задаюсь таким же вопросом насчет вас 😂🤣
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
Значит второе.
Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Значит второе.
Спасибо за самокритику, в принципе я так и думала😂🤣
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
Вот видите, вы даже самокритику от критики не отличаете, что лишний раз подтверждает, вернее даже убеждает в правильности 2 варианта.
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
То вам тре надати звіт що поломане і як поломане і як швидко учухаємося і чи очухаємося?
То може вам в бан сходити як шпигуну-розвіднику?
А вам перспектива сидіти в темряві роками норм? Чи в вас жодного разу не вимикали? Всіх, кому це не подобається, в бан?
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ну нема на всіх потужності. Де взяти , як нема.
Чи якщо вам роскажуть шо саме розбомбили то шо вам ця інфо дасть? Вам сказали що 40% пошкоджено-вам мало?
Г@Л@В@ломка• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
У нас нет.
Удивляйтесь дальше.
Мы писали письмо с просьбой не обесточивать мед учреждение. Но властям плевать. Точка.
Г@Л@В@ломка• 05 ноября 2022
Ответ дляКопуша
Напр, в днепре
Угу. Особенно прямо сейчас
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У нас нет.
Удивляйтесь дальше.
Власти решают более глобальные проблемы, что б вообще вся энергосистема не навернулась, созранить что что есть, что осталось, иначе ремонтировать придется больше и дороже и тогда гораздо больше людей и дольше будут сидеть без е/е.
А не что б какую-то Маню не обидеть.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ви помиляєтеся, в нас графік 4/4 або 5/3, 6/3

Копуша• 05 ноября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Угу. Особенно прямо сейчас
Если у вас нет света, это не значит, что это плановое откл
Перша на селі• 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
А не что б какую-то Маню не обидеть.
А причем здесь Маня? Речь не об обиде какой-то Мани, Речь о гос больницах. Должны обеспечить генераторами, комментатор пишет, что их нет
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляПерша на селі
Ну мне писали в подобной теме что везде есть. Это к тому что это лишь комментарии анонимов.
У больниц, где хирургия скорее вмего есть, у поликлиник-нет наверное генераторов.
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Хто сказав? Звикла довіряти перевіреній інфі, аналізувати. В те що кажуть по телебаченню не вірю, там свої інтереси.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Знову ж таки. Повертаємося до питвння номер раз.
Навіщо вам перелік уражених об.єктів та ступінь іх ушкодженості та відремонтованості, терміни ремонту? Що ви з ним робитимете?
Ті кому треба-знають, очевидно ви не входите в їз коло.
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Удалено администрацией...
Так з вашої тец можуть подавати е/е в інші міста.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Удалено администрацией...
Тобто ви вважаєте що бомбардування це інсценування? Може й війна -також і Україна сама себе бомбить і гвалтує?
Дуже цікаво.
Давайте припустимо що так і є. Якщо ви любите аналізувати то розкажіть сво версію подій. Ок дурять. Для чого?
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Дуже цікаво.
Чому? Бомбардували, а чи попали? Так вважаю це театром, якби знала для чого це роблять, то не питала б, але дуже цікаво. Одна з версій, щоб якось пояснити народу чому ми будем в європі купувати нашу е/е. Щоб виснажений народ від темряви вже не бунтував через підвищення тарифів, а був згодний на все і мовчки.
БершкомангоЗар• 05 ноября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Геніально
В Бучі , Сумах і Попасній , Маріуполі та ін розкажіть про театр. Розкажіть що смерті їх родичів це театр, що руїни їз будинків, міст, селищ це театр.
Слухайте, а вт з якого міста? Давайье приїдете у Київ прямо поруч є тец та нещодавно розбомблений будинок де вагітна загинула. Особисто вас можу зустріти, провести екскурсію, потім поїдемо у Бучу, Ірпінь ( сама там ще не була) а потім можем заїхати до моєї співробітниці в Немішаєво вона розкаже про театр
автор Чукча Мукча • 05 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Геніально
Ви дуже смішні, я сама в окупації жила місяць під києвом. Ага. То ж не треба перекручувати і давити на емоції. Яке відношення буча має до відключення електроенергії? То покажете в києві розбомблену тец? Чи все таки то не тец, а будинок поруч?