Зайканалужайке• Изменено 05 ноября 2022
Как быстро вы выучили все времена английского?
Ну капец месяц не могу освоить,
занимаюсь 2 часа в день,жде думаю,
может я тупая и бросить это все.
занимаюсь 2 часа в день,жде думаю,
может я тупая и бросить это все.
Результат:
вже голосів:
18 (36.73%)
Не выучила вообще
15 (30.61%)
Долго
11 (22.45%)
Быстро
5 (10.2%)
Не учу и не нужно
Сыро_Ежка• 05 ноября 2022
Ответ дляПомогалочка
Present Simple ви інтуїтивно побудуєте, звичайно) А от з Perfect-Continuous уже складніше) А умовні речення, узгодження часів, перехід прямої мови в непряму, перехід актива в пасив, як міняється час, якщо дієслово-стан, а не дія, як утворити 5 типів запитань в різних часах з різними видами дієслів - все це все рівно доведеться вчити, як не крути, бо коли знаєш основи, можеш орієнтуватися, трансформувати, видозмінювати інформацію і знаєш, чому так відбувається.
До того ж, якщо мета вивчення - не спілкування чи розвиток, а проходження тесту (зно, міжнародні сертифікати, вступ і тд) - без граматики не обійтися, на жаль
А якщо вчитель не викладач по освіті, а інженер колишній, і зможе доступним язиком пояснити, як створити дієприкметник англійською мовою і куди потім його впихнути, то англійська починає грати новими фарбами) і часи відправляються на другий план)
Ноу коммент• 05 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Мне попалась классный репетитор, которая учит говорить, а не учить времена. Без всех этих present simple интуитивно строить предложения
а какие вообще расценки? как часто занимаетесь?
Сыро_Ежка• 05 ноября 2022
Ответ дляНоу коммент
200 грн/час. По 2 часа 2 разв в неделю. Только я заметила опечатку в моем сообщении первом. Это не она, это он. У меня репетитор мужчина. И он местный)) Виктор! Привет вам)
Помогалочка• 05 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Згодна, це прекрасно, але в кожному тесті і життєвій ситуації вони знову вилізуть на перший)) І щоразу, як ви будуєте запитання) Це не взаємо-замінні речі
Сыро_Ежка• 05 ноября 2022
Ответ дляПомогалочка
Для спілкування і розуміння - цього з головою вистачає. Мені не потрібно тести мовні складати, мені потрібно пояснити моєму контрагенту з Німеччини, на приклад, що я йому пропоную. Мене розуміють і підписують контракти - це найголовніше
Ноу коммент• 05 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
о, так пригласите его в тему)
Помогалочка• 05 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну, ми теж же розуміємо, коли на базарі нам кажуть грузини:’Какой красивый женщина’, але ж ..))
Умничка-помощничка• 07 ноября 2022
я спокойно общаюсь, не разбираюсь во временах. если вам экзамен сдавать, то конечно надо, а так для чего вам
Умный хвост• 10 ноября 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
ловіть супер метод
деякі роками вччать
а весь секретик - це сконецентрована інфо в табличному виді
так все ясненько
а потім практикуйте
деякі роками вччать
так все ясненько
а потім практикуйте
Этот ’секретик’ взят из учебника 90-х годов))
Альфред Шнитке• 10 ноября 2022
Ответ дляУмный хвост
учіла в 99 такого не видела
сама дошла
Зайканалужайке
• 10 ноября 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
ловіть супер метод
деякі роками вччать
так все ясненько
а потім практикуйте
деякі роками вччать
так все ясненько
а потім практикуйте
Дякую ще раз!! Все вже вивчила, те,що не могла навіть зрозуміти)) thank you very much! You are magical