Оно само купилось• 05 ноября 2022

Що Бог від мене хоче? Що Йому треба?

У мене віруюча мама, але просто привчила молитись зранку і ввечері і все, але я завжди мала зв‘язок з Богом, в думках спілкувалась з ним. Вообщєм у підлітковому віці мені ніби почали відкриватись духовні очі, я відмовилась поступово від алкоголю, цигарок та наркотиків і сексу з перемінним успіхом)) І в житті все почало йти по дупі, купа випробувань...в 16 років мені взагалі здалось що на мене зійшов Святий Дух(не жартую). Якщо я згрішу хоч раз, Бог мене обов´язково наказує, деколи дуже жорстоко, тому я Його слухаюсь і боюсь. Моїх віруючих родичів всеодно не так, і вони деколи можуть і згрішити і не паритись, я завжди хвилююсь, живу у страху. Цього року я декілька разів напилась, чого не робила уже багато років, то рік був жахливий просто. Я лінива, мені важко ходити у церкву щонеділі і читати довгі молитви, і я не знаю що Бог від мене хоче я всеодно не можу удосконалитись як потрібно. Я слабачка. Але я відчуваю строгий Його контроль у своєму житті...що робити???? І це добре чи погано?
Я-ваш шанс• 06 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Удалено администрацией...
Якраз коли починаєш розбиратися в темі воцерковлення, то зі психікою може бути щось отаке.
Страх поступово заполоняє тебе, віра будується на страху перед Богом.
Стає страшно за себе за будь яку невинну подію, яку Бог не схвалив би.
Короче, я це пройшла і мені шкода автора
Обращеница• 06 ноября 2022
Ви просто боїтесь Бога та десь звинувачуєте Його у своїх негараздах.
Змініть свою відношення до віри. Бог- то тепло, добро, Він не може карати. Якщо і згрішили- попросіть вибачення і допомоги.
Не ображайтеся, але у Вас якийсь фанатизм релігійний.
Я люблю почитати Островського в інстаграмі. Хоч він і росіянин. Але не рашист.Там бувають дуже цікаві відповідді в сторіс, реально веселі. І навіть про’ страшний’)) Хеллоуін дуже добре роз´яснено.
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Удалено администрацией...
Чому всі, фанатично віруючі, вважають, що вони можуть крутити біблією на свій розсуд. Користуватися тими тезами,які зручні на певному етапі і геть ’забувати’ про невигідні.
Так, про перли і свиней ви згадали, а як бути з настановою: йдіть і навчіть всі народи, щей сказано: все те, що явпм заповів.
І ще одне. Звідки у справжньо віруючої людини такий гонор? Хіба не велів Бог бути смиренним?
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Совершенно не так. Зло зародилось в люцифере. Почему Бог дал ему зародится и вызреть - это вопрос Его права решать что и как будет. А мы уже живем в реальности необходимости сделать выбор и сделав его один раз жить так постоянно. И точно скажу, что выбрав жить по Божьему плохо не будет)
А ось це взагалі, не просто подвійні стандарти від вас. Спочатку ви з пихою, зверхньо проповідуєте, що все створив Бог, він є єдиним творцем і це його виключне право. Аж далі ви вже погоджуєтесь, що не тільки Бог здатен творити, а і янголи мають здатність творити. І, якщо тільки людину Бог наділив правом обирати, наділив душею, то де в порожній посудині, янголі, виросли амбіції рівні до божих? Як зміг люцифер створити пекло, рівне до строреного богом раю. І тут питання не про те, чому це Бог допустив.
Интеллектуальные оладьи• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Закон открыт. Так? Это не создание закона, а некий ученный или группа ученных нащупали то, что Кто-то установил. Нет, чем больше человек узнает из науки тем больше он убеждается в Творце.
Ось воно, те, з чого і почали. Бог - це не відкритий закон. Але ж набагато простіше сказати, що то є Бог, ніж намагатися ’відкрити’ закон.
Дикая Роза• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
А чому тоді немає наслідків у інших? Образливо трохи
Потому что проблема именно в вас, в вашей психике
Принцепесочка• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ви так впевнені) А якщо я істинно віруюча а не хвора?) не допускаєте такого варіанту? Бог вас теж покарає за те що мене принижуєте тут )
Що є Бог? Бог є любов! Якщо у вас такі думки з’явилися, то ви вже щось робите не так. Він не карає вас-це точно)) я про себе можу сказати: я дякую йому за все, що відбувається, за те що маю родину, за те, що живу. Я рідко ходжу в церкву, бо я не вірю і не довіряю церкві. Я п’ю вино, не багато, але п’ю, я маю секс, бо це природньо. До весілля в мене було багато чоловіків, це теж природньо. Я не ображаю людей, не сварюся з ними. А якщо щось таке трапилося, то намагаюся зрозуміти причину. Я знаю, що якщо я винувата, то десь понесу за це покарання. Не велике, якщо повністю усвідомила свою провину. Божі заповіді-це основа спілкування і нормального життя, що там можна порушувати? Напилися, ну то буває)) тут гріха нема. розслабтеся і полюбить себе, бо і в вас є частинка Бога!
Тролю как могу• 06 ноября 2022
Ответ дляХод конём
Нет, но депутаты ему служат и не жалуются
расплата будет и им и вам за тупое ерничанье.
это ни разу не смешно.
оксюморон• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Тобто віруюча людина це психічно хвора, так?
Ви вживали наркотики, психіка пошкоджена. Плюс можливо якісь спадкові психічні розлади. Одне на інше і вийшло те що вийшло.
Читайте Біблію, Бог добрий, караєте себе ви сама.
БоХатая• 06 ноября 2022
Я всегда говорила, что религия это зло. Люди всю жизнь обманываются и жизнь свою так и не проживают
Все знаю вдоль и поперек )• 06 ноября 2022
господи , спасибо,что я атеист
Strelka_007• 06 ноября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Нашли кого читать. Харари так далек от Бога, насколько далёким можно быть.
Він талановитий вчений, який має світлий мозок і жагу до пізнання, люблю.цого читати. Мені стає легше, коли я розумію що я не центр всесвіту зі своїми віруваннями і проблемами. Я лише маленька частинка цікавого світу, якась мить неймовірних історичних подій.
Я за те щоб ширше дивитися на світ, глибше розуміти свою людську природу і біохімію роботи нашого мозку.

Акуна_Матата• 06 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Такой талантливый, что называет людей животными, которых можно хакнуть. Может это по сути и правда, но люди не должны пытаться управлять другими людьми. Это не естественно и в итоге приведёт к огромной трагедии всех нас. Собственно это мы и наблюдаем.
Strelka_007• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Так я б з радістю, але я розумію що це правда, це не моя хвора фантазія, а це сурова реальність:(
Це лише особливості сприйняття реальності вашим мозком. Причино наслідкові зв´язки можуть бути геть іншими. Не обов´язково мати над собою ´суворого поліцейського´ щоб не пити і не вживати. Всі відповіді у вас самій. Лише ваша особиста воля все вирішує, тобто ваша лобна доля мозку.
Strelka_007• 06 ноября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Подивіться на рашистів, яких ´хакнули´ власні пропагандисти. Або на німців у минулому столітті, те саме було, цілий народ увірував в свою унікальність і право бути над всіма.
Якраз знання і дозволяє бачити ситуацію правильно. А по суті так, ми тварини, високорозвинені тварини з фантазією. )))
Акуна_Матата• 06 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Речь идёт не о пропаганде, а о физическом «хаке», когда с помощью биометрических датчиков под кожей будут читать Ваши мысли. Вы такой фанат Харари, а даже не видели его самых известных интервью?
Его идея, что человечество уже достигло пика своего развития и может переродиться в какой-то новый вид - просто бред сумасшедшего.
Снегопадка• 06 ноября 2022
Я думаю, Бог не хоче, щоб ви страждали , навпаки, щоб ви жили і раділи цьому життю. Він так класно тут все влаштував для нас, так цвітуть зараз ці хризантеми. Подумайте ,чи створював бог такий чудовий світ , щоб людина тут лише страждала
Сам себе Петросян• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні, я хочу щоб усі були щасливі, навіть Путін)) Просто хочу щоб люди були не злі
Вам точно до психіатру, якщо хочете путіні щастя
Манный комочек• 06 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Как это - не должно быть страха перед Богом? Это сама основа, незыблемая и древняя. Трепет и ужас перед Создателем и Законодателем, перед Которым каждый человек, в свое время, даст отчет. Не боится только тупой или невежда.
а зачем вообще жизнь? Чтобы труситься каждую секунду и боятся?
Успокойся_Успокойся• 06 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, те,що ви описуєте-невроз, релігійна тематика. Хочу бути такою, а ’Бог’(за ним може бути суворий батько/мати чи образ віруючих рідних в цілому) хоче іншого. У мене виникає конфлікт внутрішній між тим,яка я є(хочу бути) і тим,якою я бути МУШУ. Помиріть ці 2 частини(з психологом) і вас попустить.
👍 це так і є
У релігійних людей то не Бог діє, то страх, в який їх окутали люди їхніми примушеннями, маніпуляцією, як ви це описали.

Автор, ви повинні багато чого відкинути, слухати свого серця, та не йти проти себе. В усьому є норма. І при цьому просто не треба ставати алкоголіком чи наркоманом, чи релігійним фанатіком. Просто бажано жити розсудливо.

Страх та зневіренність відкинути. І Бога автор побачить по іншому. Він допомагає, а не наказує.
Я пережила ці страшні відчуття в моєї сім´ї з релігійним батьком. Я цього аду більше не хочу для себе !!! Це зрада проти себе. Це все від людей, від злого.
Снегопадка• 06 ноября 2022
Бог- то не дід з сивою бородою десь на темній хмарі, бог- це імпульс, рух, життя, творчість, радість і любов.
Манный комочек• 06 ноября 2022
Ответ дляВинник
І який сенс вашого життя? Пожити і все?
Смыслов вообще нет - мы просто живём
Манный комочек• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Це точно, я боюсь Творця і його пекла як у житті так і після смерті...
Манный комочек• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
А для чого я Йому? Що я можу дати Йому? Я грішна маленька істота яка нічого не досягла у цьому житті(
так это же вы как верующая должны нам ответить на такие вопросы. А вы сами их задаете?
Снегопадка• 06 ноября 2022
Ответ дляПринцепесочка
Точно, в Бібліі ж написано, що Бог створив людину ’ по образу і подобию своєму’, то собі ж Бог явно не хотів страждань, то й для свого ’ творіння’, що по образу і подобію, явно ж не хоче, а навпаки
Доль Чекомбана• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ну звичайно, якщо людина високодуховна то у це важко повірити. Розумію
У вас какая-то другая проблема, высокодуховность тут не при чем.

Вам стоит про гордыню почитать. Страшный грех, между прочим )

Вы лишь песчинка, как и все мы. Но у вас завышеные ожидания от Бога и своей значимости )) по хорошему, я бы к психотерапевту сходила
Замороженная селедка• 06 ноября 2022
Автор, а чего Вы хотите от Бога? Я вижу очень много воцерковленных людей, которые ходят, молятся - но жизнь их непроста, и много испытаний.
И причина в том, что люди много хотят, но мало дают взамен. Богу не нужны молитвы, церковь тоже это не самое главное. Понимаете у Вас нарушен баланс - не просите, а если просите - называйте сразу цену, иначе отберут сами. Это принцип всех религий. Бог не злой и не добрый - Вы просто не понимаете правила игры.
Тишком_нишком• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
До речі, автор права. Не вірите, то особиста справа кожного. А от критикувати і насміхатися над віруючими - це Бог сприймає, як особисту образу і карається.
Знаете анекдот, коли вчитель наказує дітям тикати фіги в небо, так як там нікого немає, а один хлопчик слушно каже, що якщо нікого немає, то нащо це робити, а якщо є, то нащо псувати відносини.
Ms. Доброта• 06 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
Автор,якщоє грощі йдіть до психолога. У вас релігіозний невроз! Я серйозно
Снегурочко• 06 ноября 2022
Ответ дляХвостПистолетом
Автор, своим страхом согрешить вы сами притягивает к себе ’наказания’. Не зря говорят, что бумеранг прилетает только к тем,кто в него верит. Это объясняет факт того, что прожженному злодею все сходит с рук, а порядочному человеку приходит ’ответка’ даже за малейшую ошибку. Так и с вами - вы своим чувством вины и страха создаете энергетику, притягивающую ’возмездие’. Я присоединюсь ко многим из этой темы - вам бы к специалисту плюс пересмотреть свое отношение к вере, сделать его менее фанатичным.
Підтримую.Візьміть просто напийтесь бо ви так хочете і при цьому вірте в те що Бог вас любить любою і ніякого наказання не буде бо це ваш вибір і ваше право.Ніякого сумніву і страху.Без почуття вини.