Нервогенератор• 06 ноября 2022

Клініка реабілітація наркозалежних Detox Medical Lviv,хто стикався особисто ..

Дівчатка біда в сім´ї...Клініка реабілітація наркозалежних Detox Medical Lviv,хто стикався особисто ,поділіться відзивом і чи допомогло((((
АгатаХристя• 06 ноября 2022
Якщо пацієнт не хоче кинути то нічого недопоможе

Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Клініка нічим вам не допоможе це 100%
Якщо шо, мій чоловік позбувся ігрової залежності
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Справа в тому що він сам просить допомоги,щоб не було в нього стану ’ломки’,щоб не хотілось ще!
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Можливо капальниці прочистять кров чи як,я не розуміюсь в цьому.
Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Хто він? Ломка від чого?
Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
В психлікарні на Кульпарківській є нормальні спеціалісти
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Хто він? Ломка від чого?
Від вживання амфетаміну,каже що хочеться і хочеться!
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Може маєте контакти?((
Королева спама• 06 ноября 2022
Автор, якщо сама людина цього хоче, то допоможе. Я пишу не про конкретну клініку. А також дуже важливо, щоб та людина не мала більше ніяких зв´язків із колишніми ’ друзями’.
Мій рідний брат вже не раз був у реабілітації подібній. Коли там- все добре і думки ясні і усвідомлення, що він накоїв. Але після виходу з такого центру через пару місяців знову починає...бо місце проживання теж саме, та і я так думаю, що вже не хоче лишати . То тільки мамі він каже, що хоче зав´язати, мабуть,щоб мама мала надію. Але то не життя - вічні борги, мамка сплачує за нього кредити, крадіжки і так професійно брехати ще теж треба вміти.

Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Може маєте контакти?((
Не маю, треба гуглити.
Ломка від амфетаміну, чесно то трохи смішно, перепрошую.
Ск років, як давно він його вживає.
Це точно амф? Кинути нюхати його не так вже і складно
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляКоролева спама
Так,борги ро кредитах...Справа якраз в тому що сам просить!Хочу допомогти і не упустити це момент(((
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Не маю, треба гуглити.
Ск років, як давно він його вживає.
То таблетки якісь білі.Так мені каже,лікарю може і інакше казати,як є наспрвді.
Королева спама• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Сил вам та вашому родичу. Якщо він дійсно бажає позбутися тої зарази, то в нього вийде! Вище писали про лікарню на Кульпарківська, спробуйте.
Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Ответ дляКоролева спама
Місце проживання + на реабілітаціях вони зустрічають таких же як самі і там все по новому
Королева спама• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Люкарю казати як є. Від цього залежить його лікування
Уси-пуськи• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Може лікарю краще знати🤷‍♀️Амфетамін це порошок
Королева спама• 06 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Так я про що і пишу.
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Загуглите, есть ли реабилитационный центр Рехаб во Львове.
Это спасение, правда, спасение.
Оттуда выходят совсем с другим мышлением, нормальные люди.
Дорого, конечно, но я не жалею ни об одной потраченной копейке.
Беда была с сыном-подростком…
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляТворог для розжига
Это спасение, правда, спасение.
Беда была с сыном-подростком…
Щиро дякую,вже гуглю!

автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляТворог для розжига
Это спасение, правда, спасение.
Беда была с сыном-подростком…
Напишіть адресу,будь ласка,там пару закладів вибиває.
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Я знаю адреси тільки київського рехаб
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Я знаю адреси тільки київського рехаб
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Це телефон головного лікаря центру, де проходив реабілітіцію мій син.

0 (67) 126 04 04 Дмитро Вікторовіч

Подзвонить йому. Може він підкаже щось путнє по Львову
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляТворог для розжига

0 (67) 126 04 04 Дмитро Вікторовіч

Щиро дякую
Творог для розжига• 06 ноября 2022
Є, на жаль, жахливі центри, с зажливими умовами, з фізічними жорсткими покараннями.
У нас же було все навпаки. Чуйний персонал, дуже добрі умови і якисна їжа, в центрі чудовий спортзал, біліард, ігрова приставка, футбол, волейбол, рибалка, баня. Дуже хороші психологи і псіхіатр.
Усі ”відпочиваючі” мали свої обов‘язки, які повинні виконуватись.
Перший місяць ніякого зв‘язку з ними. Далі дозволяють дзвінки та смс близьким, побачення.
Передавати можно домашню їжу, солодощі, фрукти, одяг по сезону, цигарки і тд, коли Ви забажаєте.
illaria-k• 06 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Зависимость бывает психологическая и физиологическая.
Клинику не знаю, но судя по названию Детокс, они проводят детоксикацию, обычно это 10-14 дней.
Обычно там есть психологи, но обычно там проводят начальную реабилитацию и все.
Тогда ему нужна еще клиника по психологической реабилитации.
Ищите ту, что работает по 12 шагам, там обычно результаты лучше.
Если проводится психологическая реабилитация, то для наркоманов это полгода.

Вам надо обязательно почитать книгу Москаленко .Зависимость - семейная болезнь и посмотреть лекции Иванова для созависимых на Ютюбе.
Будете себя более правильно вести с ним, и меньше шансов, что он сорвется снова.
автор Нервогенератор • 06 ноября 2022
Ответ дляillaria-k

Щиро дякую