НеГолосую• 07 ноября 2022
Анехогенне утворення в яєчнику
Підкажіть, що це? Була на узі, знайшли поліп, про яєчник прочитала вже вдома.
Мудрецыха мира сего• 07 ноября 2022
Що таке ’анехогенний’? Давайте розіб ´ємо це слово на складові. Буквально виходить наступне: ан - заперечення, відсутність; відлуння - звук; генний - освічений, зароджений. Якщо все поєднати, вийде ’’ якась освіта, (включення), не здатна відображати звук ’’. Зазвичай рідина не відображає звук. Найчастіше анехогенна освіта в яєчнику може бути жовтим тілом яєчника або фолікулярною кистею. Однак необхідно відзначити ще один момент. Анехогенні утворення ніяк не можуть бути діагнозом. Це лише опис частини результату ультразвукових досліджень.
Котя_люлю• 07 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Сечі немає терпіти ці пекельні борошна)))
Не освіта, а утворення (образование)