На старости лет недержание каловых масс и проблемы с эластичностью сфинктра ?
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну згодна, зі сторони напевно виглядає не зовсім адекватно) Але зрозуміти той стан, в якому перебуваєш, коли більшу частину доби слухаєш завивання дитини (це не грубість і не перебільшення, хто в темі аутизму, той знає, про що я) і при цьому намагаєшся зберегти бодай ілюзію здорового глузду -- це поза межами нормального світосприйняття. А я ж ще досить молода жінка, мені 27 років, я гарна з себе, я хочу жити, я не хочу себе ховати заживо. Це я винна, що в мене немає батьків, а тілт дід з бабусею? Чи мій чоловік винен, що він сирота?
Прибережіть зневагу для когось іншого, от чесно. Можете щось порадити -- радьте, а ні, то йдіть з богом.
я маю на увазі про те, що хочете свого чоловіка звести з геєм, це якби зовсім неадекватно, він і поняття не має що ви його гею радите)
якщо так не мило з ним жити, то можна розлучитись і все, і звалити закордон, як ви хочете.
Ответ дляСыро_Ежка
Смайлик в кінці речення свідчить, що жити ви таки хочете)
Хоча я не знавець психології, то суб´єктивне враження...
Ну как сказать... иногда мне хочется просто сесть на зону..
Но там не будет где купить контактные линзы и сходить к стоматологу
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Ответ дляКаждыйОхотникЖелаетЗнатьГдеСидит
щоб сісти на зону, треба щось скоїти таке, у вас такі нахили теж є?
Ответ дляАБВГДэшница
Нет наклонностей
Просто хочется что то одинаково предсказуемое в жизни
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Нет наклонностей
все так сумно? чому?
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Я кілька місяців намагалася м´яко підвести його до цієї думки. Він з кінця літа на ротації, і кожного разу, коли йому випадала можливість подзвонити, я м´яко і ненав´язливо казала: ’
Любий, я більше так не можу, мені дуже болить спина, погіршилися справи в жіночій сфері, малюк кричить ночами, я не висипаюся, я не справляюся, мені дуже погано’ -- вибачте за ниття, вже ж це правда, це те, що є. Чоловік нічим і ніяк допомогти мені не зміг.
Я хочу розлучитися і лишити дитину з ним. Буду платити аліменти на утримання малого, буду робити все, що завгодно, аби тільки не жити більше в тій атмосфері, в якій я є нині.
Якщо комусь це здається аморальним чи непорядним -- запрошую в гості. Приїдьте, побудьте з ним хоч тиждень, а тоді я з задоволенням вислухаю моралізаторства і повчання.
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
я Вас прекрасно розумію, сил Вам!
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
я Вас прекрасно розумію, сил Вам!
Дякую. Сил більше нема. Я вигоріла, якщо можна так сказати. Я хочу піти і почати самостійне життя. Якщо вдасться влаштуватися десь на хорошу роботу, то я висилатиму все до останньої копійки йому і малому. Але чути, як страшно кричить і виє дитина, я більше не можу. Ви навіть не уявляєте, який це жах. Ніхто не уявляє, хто з цим не стикався.
Ответ дляСыро_Ежка
А до войны сколько времени муж уделял ему внимание ?
Ответ дляСыро_Ежка
Мы и на 1% не представляем. А как Вы спите если резко ночью крик?
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
А війна для мого чоловіка почалася ще у 2014, він кадровий військовий. Під час АТО, до початку повномасштабного вторгнення, вдома він бував лише по півроку на рік. Народжувала я сама, малого він вперше побачив в 4 місяці. Хоча морально завжди дуже підтримував. Я ж кажу, він чудова людина, то я якась бракована, напевно.
Куда ж без меня• 07 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Пояснили. Гіпоксично-ішемічне ураження нервової системи. Треба було робити кесарів розтин, але ж наймудріші в світі ескулапи наполягали на природних пологах, в результаті множинні мікрокрововиливи в мозку, що підтрердилося двома МРТ протягом першого року життя дитини. А нічого вже не доведеш, пізно.
Как бесят эти врачи, которые всем толкают ер
по поводу темы, да, бывает у женщины рвется сфинктер и тогда она не может удерживать кал, зато ер..брр
Подруга на 7 месяце сделала искусственные роды, определили ДЦП, была депрессия долгая, но это ее решение, через время родила здоровую девочку, счастлива.
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
А я не сплю вночі -- я дрімаю чутко, як кіт, готова прокинутися за найменшого шороху. В мене знаєте яке найбільше свято було в житті? Це коли мої дід і бабця взяли до себе малюка на два дні -- я тоді цілу ніч проспала, досі згадую, який це був кайф! Нажаль, не повториться -- в діда цієї осені стався інсульт, бабця його доглядає і стереже від перенапружень, мені тепер нема на кого надіятися перекинути свою проблему)) Чорт забирай, я невезуча людина, мама померла, народжуючи мене, і зараз я постійно думаю, наскільки мені було б легше, якби вона була жива, вона могла б мені трошки помагати з малим (але це, певно, звучить дуже егоїстично)... Татусь давно має нову сім´ю і нову ідеальну доцю з ідеальними здоровими онуками, до мене йому діла ніколи не було, а нині й поготів
Це якась повна дупа, вибачте за лексикон.
Куда ж без меня• 07 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Отдайте ребенка в детский дом.
Лучше так, чем покончить с жизнью или еще чего.
Я серьезно. Муж то у вас на службе, как он будет с ребенком?
Ответ дляСыро_Ежка
Вы заглядываете на Советчицу чтоб хоть чуток отвлечься?
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Автор, а чому Ви іноді заперечуєте, шо Ви гей?
Не раз і не два натикалась в різних ваших темах.
Куда ж без меня• 07 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Це не повна дупа
Ви просто виснажена, дуже.
Ви молода, фізично виснажена, ви реально не хочете і не можете справлятись зі своєю дитиною і не бачите у цьому сенсу. Вам хочеться звичайного, щасливого життя і це нормально.
Думайте, як вам і дитині буде краще, коли ви вгоните себе у депресію і накладете руки на себе, або на дитину, або краще віддати дитину у будинок дитячий? Хоча б себе не втрачайте.
Ви просто виснажена, дуже.
Ответ дляАБВГДэшница
Никогда не ставлю в своем диагнозе жирную точку)))
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
ну Ви там писали, що вказалі натурал і зовсім не гей, навіть не бі.
то ви любите підбрехнути, егеж?
Ответ дляАБВГДэшница
то ви любите підбрехнути, егеж?
Нет. У меня семь пятниц на неделю
Что чувствую то и пишу
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Отдайте ребенка в детский дом.
У нас в країні реформи повним ходом вже кілька років -- дитячих будинків вже нема, інклюзію впроваджують (принаймні на папері). В місті, де я живу, є заклад, який раніше був школою-інтернатом для розумово відсталих дітей. Нині на базі цього закладу створено дошкільну групу для таких, як мій син. Нам, можна сказати, пощастило, -- я можу водити його туди на ’розвиткові’ заняття. Ану спробуйте вгадати, до якого місця такі заняття дитині з важким ураженням мозку?
Вгадали? А держава вважає, що цього достатньо! Ну і пенсії і розмірі 2300 -- підгрупу А нам оформлювати не поспішають, відкормлена тітонька-очільниця ЛКК вважає, що ’варто зачекати’, ’бо він ще малий’. Вказана сума -- це з надбавкою га материнський догляд. І він практично безперервно какає, пісяє, сякпється або, вибачте, ригає. А пачка підгузників його розміру --500 грн. От так от.
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Нет. У меня семь пятниц на неделю
Что чувствую то и пишу
ну орієнтація не змінюється ´семь пятниц на неделю´
і між геєм і натуралом величезна прірва, то навіщо заперечуєте, що гей, і кажете що натурал, не хочете себе визнати повністю геєм чи якась психологічна деперсоналізація? чи просто тролите, га?
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Це не повна дупа
Ви просто виснажена, дуже.
Дитячих будинків у нас більше немає. Є центри реабілітації. І віддати туди дитину без збереження опіки над нею -- неможливо.
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Нет. У меня семь пятниц на неделю
Что чувствую то и пишу
то Ви як виходить , то відчуваєте себе геєм, а потім бац і стовідсотковим натуралом, щось не клеється у вашому анамнезі.
Ответ дляАБВГДэшница
То гей то би то асексуал
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
То гей то би то асексуал
ні, я натикалась там, де ви суперечили, що ви гей і писали, що натурал.
брехуняка таки
Ответ дляАБВГДэшница
брехуняка таки
Это не ложь а ирония была
Ложь это другое
Ответ дляСыро_Ежка
А в чем вы находите отдушину?
АБВГДэшница• 07 ноября 2022
Это не ложь а ирония была
Ложь это другое
та ні серйозно писали, без іронії, та хтозна може Ви все так пишите.
Сыро_Ежка• 07 ноября 2022
А в чем вы находите отдушину?
Раніше -- у вирощуванні квітів, малюванні, вишивці, плетінні спицями і гачком. А тепер -- уже ні в чому. Я просто хочу піти.