Нагадую, одна з вимог кацапії, це знесення діючої влади
І найкращий варіант, це винос президента саме народом, будь-який двіж проти влади буде одразу підтриман розкачан і профінансован
1) адепти шоколадного
2) бєлочки нє всьо так адназначна, 8 лет, я із Маріуполя і так далі
3) до останнього українця
Ще купа різного і зараз Київ-світло
Чому Київ? Тому що кияни поруч з оп))) не треба нікого нікуди везти, треба як слід качнути і все піде як треба
Кожного дня я чую про зраду з світлом, я в такому ж становищі як і інші кияни сиджу у темряві і матюкаю русню, але ще більше матюкаю це дурепозрадофілок і тих падлюк, які наводять і коректують для русні
В блок відправляю усіх махрових порохоботів (не плутати з тими, хто просто проти зе, голосував за пе) і рашисток
Дівчата, думайте. Ви у хаті ремонт зробите за 2 дні? Я взагалі у захваті як наші енергетики це все витягують
Слава Україні!
1) адепти шоколадного
3) до останнього українця
Ще купа різного і зараз Київ-світло
Слава Україні!
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Нитіки ’нам отключають чтоб продать ес* і *піднімуть ціни, помнітє как с бєнзінам було* це все колишні антивакси, антимасочники і прихильники арестовича і жданова.Їм скучно.
не надо антиваксов в один ряд ставить с нытиками и арестовичелюбителями))) Я антивакс/антимасочник с автором согласна, Арестовича не слушаю, о Жданове только тут слышу...
karpenko73• 07 ноября 2022
Как хочется, что бы при выборе нашего будущего, мы не на фамилии смотрели
А на то, что надо нашим людям, нашей стране
Без вот этих зелеботов или порохоботов...
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляЮлияЩ
Зелннский тоже деспот и тиран, об этом даже говорят, те кто с ним в квартале работал.
Імена? Хто каже?
Лучшее нашим детям• 07 ноября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Ну я антивакс і антимасочник, з іншим ви перегинаєте.
Шо там корона, дуже дошкуляє посеред війни? Чи не на часі, а на часі буде по закінченню?)
З автором повністю згідна.
Лучшее нашим детям• 07 ноября 2022
Ответ дляOrisana
Я з Вами.)
Ответ дляkarpenko73
Я верю, что мы переболеем этой хворью
И все будет по законам (нормальным)
Просто на это надо время, а нам уже сейчас хочется нормально жить
И все будет по законам (нормальным)
Дай то Бог)
Всегда так хотели уже сейчас нормально жить, и вот чем закончилось.
Никто не хотел наперед думать, укреплять страну, делать ее сильнее, независимее, не только на словах, а и на деле.
Война показала, что настоящих людей большинство и шансы у нас есть.
Главное, не дать сволочам прибрать власть к рукам опять.
Ответ дляТатьяна@..
А я за тих, хто не тільки ля-ля-ля, а й реально допомогає. Й мені наплювати, По Зе Прит або інший, якщо рве зад за Україну це добре! А після війни вже будемо вирішувати, хто достойний, а хто ні. Все інше пережевемо. Для мене зараз важливо кацапню вигнати з нашої землі, щоб люди були живі, та щоб військові повернулися усі живі та неушкоджені
Аналогічно мислю. Цих кацапів вузьколобих, які на нашій землі рвуть сраку за рашкостан стільки розвелось, воно падло, вузьколобе так любить путіна, що сцить туди їхати, воно хоче любити і хоронити своїх рашкоговорящіх на укр.землі.
Mira29-c3c3• 07 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
бо їм так по кАломойТВ Голобородько сказав))) ну і потім. вони що, лохи, котрих нагодували зеленим силосом чи що? простіше кричати по звичці))) Он автор з Мамою нікітки бились в істериці, автор аж тему створювала із заголовком ’Порошенко тікає’ , коли зелень не пускала Порошенка на Європейський самміт. причому і в постах стверджували ’так, так,тікає’. А коли порошенко повернувся, я к нів чому не бувало, то тему видалила, писок собі какою своєю ж замастила і так, по 73%-тськи ’а шотакоє’)))
+100000000.
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляBejza
Вот я не понимаю, это что ща любовь к родине такая
Уехал с болот в сытую Европу или США
И сидит, ротом гадит, что мокшания великая страна
Вот прийдут и наведут в Берлине порядок...
Ты ж зачем в тот берлин ехал тогда? Раз порядка в нем нет
Сидел бы в своем дерьме, не надо по миру его растянуть...
Уехал с болот в сытую Европу или США
Ответ дляSlavnaja
Запам´ятайте, те як Ви написали в старпості - така ж сама пропаганда як і те, про що і кого Ви написали по змісту.
Всі оці дибільні заклики і є розхитування ситуації.
А неперевершено-величний нікуди не дінеться так як на його статус переможця працюють і воюють тисячі і навіть мільйони українців.
О, дякую, ще -1

Mira29-c3c3• 07 ноября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Барига він , а не хітрий , здав ’Небесну сотню ’
Пообіцяв війну закинчити за два тижня , люди й проголосовали (
Пішов з кацапами на перемовини , а отримав й ганьбу і війну привів , бо путлер почав готуватися тоді
Порошенко війну привів?
Ответ дляТатьяна@..
, так і в нас усіх дуже багато роботи
Ответ дляВсегда брюнетка
От і я такої думки, що навмисно розхитують. Хоча я не прихильниця нинішнього президента і влади, але вважаю, що в нинішніх умовах вони намагаються зробити як краще.
У вчорашній темі про вимкнення світла у Києві прямо влаштували зраду-зрадоньку всілякі шаленібджілки, сари і їм подібні, мабуть нові методички підігнали.
А ви подивіться коли вони активізуються)) дуже цікаво виходить, про сонату любві годі й говорити, там просто клінічний випадок
Ответ дляkarpenko73
А мне кажется, это для того, что бы петлять
Петляли как могли, лишь бы не полномасштвбная война
Оружие то нам дали, когда уже реально города поразрушали
А то все сидели и осуждали
Много вопросов и к По, но и зеля аж бесит со своими секретутками
Как могут секретутки заниматься возвращением пленных, восстановлением городов?
Чего они туда лезут? Почему обо всем рассказыаает Ермак и Тимошенко?
Почему не прессекретарь?
А то все сидели и осуждали
Почему не прессекретарь?
А по факту повернули людей наших дуже багато, значить таки щось тямлять
Ответ дляЮлияЩ
Я тоже так думаю, Петя хитрый и связей у него много, вот не знаю была бы полномаштабная если бы он оставался президентом. Но здачу Херсона и как следствие, ужас в Мариуполе, это для меня ответственность Зеленского как и Иловайск для Пети, только жерт в тысячи больше.
А хуйло там ні до чого?
А ну чий Крим?
Ответ дляVlada-Maria
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Ну конечно, только ради того, что там Ермак, нам возвращают пленных
Его дело покупать ручки
Точка
Не надо совать свое рыло везде
Давайте уже каждый будет заниматься своим делом
Иначе с этого дерьма мы никогда не выберемся
Его дело покупать ручки
Точка
Не надо совать свое рыло везде
Ответ дляMariya Prokhorova
Та Зе тримали за болванчика , йти війною на 1000 км фронту , можно тільки божевільний або зная що тебе чекають
Але вони прорахувались , як з Помаранчевою революцією , коли янека нам хотіли поставити
Українці воюють за свою землю , а не за президентів
Оце ні русня ні політоботи ніяк не зрозуміють, особливо русня
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
А хуйло там ні до чого?
А ну чий Крим?
Ху... Йло напал, а наша задача была защищаться
В некоторых местах это просто прое... Ли
Уже писала, военные в Харькове перед вторжением были в шоке, как на расслабоне были люди из МО и СБУ
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Допобачення,
Вам до сонати любві сари бжілки і ще хто там?
А вы что тоже баните людей?
Ответ дляkarpenko73
Его дело покупать ручки
Точка
Не надо совать свое рыло везде
Его дело покупать ручки
Точка
Не надо совать свое рыло везде
ну Єрмак для декого -дуже ’потужна людина’,он і на бенямарафоні він мелькає постійно,або його прізвище... Готують нам нові кадри??
а ще мене, наприклад, дуже цікавить Баканов, близький друг. Здача півдня була?- була... де він тепер?? ау??? тихенько пішов у ліс... а люди відгрібають.
Ответ дляЕленнн
Ермак сторонник сближения с США и Европой.
Вы видели как он с Салливаном по Киеву в потемках гулял??
Как два брата, два друга.
По-этому Ермак я считаю красавчик!!!
Как и Зеленский.
Как два брата, два друга.
По-этому Ермак я считаю красавчик!!!
Как и Зеленский.
lyubov_1984• 07 ноября 2022
Дівчатка ви мене кашєшно вибате, но якби в нас війна була лише на полі бою, то ми б про неї забули вже через тиждень.
Як завжди, мене не чіпає, а там хоть потоп... як це і було с 2014 з Донецьком і Луганськом.
А так ’дякуючи’ ху*лостану, мі зрозуміли, що ми без комунальників, електриків і людей які працюють руками пропадем як руді миші. І на своїй шкурі хоча б трішечки відчуваємо те , що і ті хто нас захищає, і намагаємося їм допомагати.
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ні, не тому. А тому що пам´ятають серпень - вересень 2015 - зі спробою змінити Конституцію, якої так домагався Порошенко. Це і була б здача України оформлена юридично, але не дали це зробити