tarveldy• 07 ноября 2022

Трохи зради

Нагадую, одна з вимог кацапії, це знесення діючої влади
І найкращий варіант, це винос президента саме народом, будь-який двіж проти влади буде одразу підтриман розкачан і профінансован
1) адепти шоколадного
2) бєлочки нє всьо так адназначна, 8 лет, я із Маріуполя і так далі
3) до останнього українця
Ще купа різного і зараз Київ-світло
Чому Київ? Тому що кияни поруч з оп))) не треба нікого нікуди везти, треба як слід качнути і все піде як треба
Кожного дня я чую про зраду з світлом, я в такому ж становищі як і інші кияни сиджу у темряві і матюкаю русню, але ще більше матюкаю це дурепозрадофілок і тих падлюк, які наводять і коректують для русні
В блок відправляю усіх махрових порохоботів (не плутати з тими, хто просто проти зе, голосував за пе) і рашисток
Дівчата, думайте. Ви у хаті ремонт зробите за 2 дні? Я взагалі у захваті як наші енергетики це все витягують
Слава Україні!
Елена Гавриш• 07 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Так зручно бездарність влади списувать на сепаратистів. З 14 року чую, тільки хтось незадоволений владою, не важливо по чи зе - все ти сепаратист. Сиди тихо і терпи, щоб не сталося. Навіть антиваксів сепарами називали. Давайте не переходити межу маразму. :)
Скажу за себе, все було ок і все влаштовувало, все терпіла до вимкнень світла. Жодного слова кривого не написала тут проти влади. Але зараз я змінила свою думку кардинально.
Це енергетика, до чого тут президент

jif• 07 ноября 2022
Амінь.
К@пусто4к@• 07 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
У мене філя і стєпашка як казка на ніч)) я і Золкіна полюбляю, вважаю що тепер в нас є вимір терпіння 2 золкіна = 4 дмитра, вистачить на 10хв спілкування з родичами за поребриком
Згадайте його казку про Херсон у серпні. А потім інші події. В мене усі пазли склалися остаточно
Soufit• 07 ноября 2022
Ответ дляalina 94
В реалі ніхто з моїх друзів і родичів киян,та з інших міст не ниє .Люди все розуміють.Це тут тільки кокошніци на зарплаті виють.
Так і є
Болаболик• 07 ноября 2022
1. Я сама проголосую после войны не за Зе ..
2. Все терпилы и неначасі с дякувальщиками , для меня или политические боты или руськие у них ген рабов , они как оказалось терпеть могут все что угодно , даже смерть родных .
Насчёт света с мая все все знали , готовность и защита по моим оценкам 20 % из 100 .
Насчёт войны так же знали , но отправили на шашлыки людей .
Всем конечно спасибо за работу все молодцы , но как говорят военные ЗСУ мы выполняем и работаем на максималку , поэтому остальные должны не ныть а так же чинить и работать . Вот они у нас молодцы 👏
автор tarveldy • 07 ноября 2022
Ответ дляAnitia
А як ви відрізняєте тих, хто «просто проти» від «махрових»
Тут прийнято тільки за одне прізвище кидатися брудом і кричати «порохобот», «зрада», «неначасівзагалі»!
Махрові починають з образ, їх задача принизити саме опонента, а політичного діяча, використовують газлайтинг, відповідають одними й тими фразами, переходять на особистості, їх задача не довести свою думку і бачення, а саме принизити образити вивести на емоції
Takamaka• 07 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
+1, Придністров’я проковтнули ж, Грузію, Крим, на ОРДЛО очі закрили, всі були на прикормі, все йшло по плану. Тим більше, що Президент транслює ’нада проста пєрєстать стрєлять’, 73% з радісним улюлюканням завивають ’акакаяразніца’... гріх таким шансом не скористатись, як то кажуть. Та й для чого далеко ходити, коли навіть тут у передвиборних темах вчорашні почітатєлі Шарія і ОПЗЖ/регіоналів/Яника радісно заявляли, що вони голосуватисуть за Зе, бо він знову подружить Україну з Росією. І вони ж сьогодні виють про світло і ’усталі от войни’, бо сподівались зовсім іншого
Дружити після усього?
Але ж не дивно, бо серед виборців у 2019 році було багато прихильників опзж та іншої проросійської публіки.
Takamaka• 07 ноября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Барига він , а не хітрий , здав ’Небесну сотню ’
Пообіцяв війну закинчити за два тижня , люди й проголосовали (
Пішов з кацапами на перемовини , а отримав й ганьбу і війну привів , бо путлер почав готуватися тоді
То Зеленський теж обіцяв припинити війну. Чи це не рахується?
Inna Medvetska• 07 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Це +++
Була у багатому селі у суботу, світло є у всіх, але гул від генераторів такий, наче у промзоні )))
У нас село звичайне, але гул теж стоїть, бо деякі подвір’я мають по 5-8 корів, їх треба доїти і доглядати
Тому без варіантів, корова чекати не може

Inna Medvetska• 07 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
До чого тут антивакси? Я категорично проти щеплень від барановіруса (можете називати антиваксом), але вважаю, що нинішній владі цей п…ць дістався від шоколадного зайця. Вважаю, що Зе… робить все, що від нього залежить і як би був той шляхетний гетьман, то ми вде давно були б в раші…
1000 %
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Ми приречені з таким електоратом. Нас і бомбити не треба, самі здохнемо.
Скільки драми! Ми приречені з якого року, починаючи з електорату кого ?
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляТимофейка
Про Порошенка - можете обґрунтовати свою думку? Дуже цікаво
2014, після Майдану, після Небесної Сотні, і раптом медведчук представляє Україну! - ні на які думки вас не наводить?
Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не, ну якщо Єрмак то ´герой нашого часу´, то які ще можуть бути обговорення? Електрат той самий, час іде, він майже не змінюється.
Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляlyubov_1984
Що ж ви до тих доріг вчепилися, вже не раз відповіли, що якби не було доріг, з такою швидкістю доставляти на фронт все необхідне ніхто не зміг, і не понятно як би зараз це все обернулося.
А якби не напали на нас 24 лютого, а влада значну частину бюджет пустила на армію, та ви перші хто б кричав., що доріг немає і все погано і економіка в жопі, а вони армію годують, та хто на вас нападе...
Тому що дорога під час бойових дій має бути проїзною і не більше. Бо сьогодні наші по ній їдуть, а завтра не дай Боже загарбники пруть з вітерцем.
Тому що тисячі українських сімей ВЖЕ втратили свої домівки. Необхідно у відносно безпечних регіонах швидко щось будувати для безкоштовного розселення людей. Тому що немає достатньої кількості бомбосховищ.

А у нас влада так міркує: безхатченків Європа прийме, зброю нам дадуть або народ збере через фонди, а ми робитимемо вигляд що все як раніше: п*здитимемо бабло на великому будівництві. Під аплодисменти електорату. Головне вчасно відростки пиляти.
Люди, ви геть сліпі чи горе вам затьмарило розум?
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А молодец по, что занялся томасом?
Anitia• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
’махрові’ транслюють одні і ті ж методички і не відповідають на логічні запитання, або відповідь у стилі ’так а ваш що зробив’ ? Так ніби все не зроблене наступниками може виправдати все незроблене попередниками. Ну, і у ’махрових’ співпадає риторика з кацапською дуже часто.
Слово в слово чую, тільки не від тих, про кого пишете, а від інших ))
В про запитання, і про «а ваш» і асе інше. Схоже представники всіх вподобань спілкуються однаково ))))))
Takamaka• 07 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
ну Єрмак для декого -дуже ’потужна людина’,он і на бенямарафоні він мелькає постійно,або його прізвище... Готують нам нові кадри??

а ще мене, наприклад, дуже цікавить Баканов, близький друг. Здача півдня була?- була... де він тепер?? ау??? тихенько пішов у ліс... а люди відгрібають.
Щось мені підказує, що в нього все добре, на відміну від нас.
Але якщо портнову дозволили спокійно та без поспіху втікти, то що говорити про решту,
Takamaka• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

++++
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляAnitia
))))

Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
А молодец по, что занялся томасом?
Так, Томас - це досягнення, поза сумнівом. А от продовження підтримки МП і нерозслідування їхніх зв’язків з фсб - це ’злочинна недбалість’ або ще гірше, враховуючи давню особисту прихильність до МП.
Еленнн• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Господи, може варто нинішній владі вже перестати на попередників кивати? Як ви вважаєте? Вас бюджет на ´ремонт доріг´ на наступний рік не дивує, нє? Знову пап винуватий?
Я, якщо чесно, в шоці від молодої команди. Потрібні гроші на війну, на армію. Десятки тисяч українців втратили дах над головою, бомбосховищ недостатньо сучасних, а вони, суки, дороги будувати зібралися. Карл! Дороги у розпал війни. Мабуть, тому що націй статті навчилися краще за все бабло відмивати.
Записуйте мене у порохоботи одразу. )))
італійська мафія займається 3 справами - наркотою,зброєю та будівництвом.. самі прибуткові,- як для них.
а взагалі це все лякає до жуті..., якщо союзники перестануть нам допомагати.., а це може бути,там сидять не дурні і гроші своїх платників податків уміють дуже гарно рахувати... Так ото,якщо перестануть - то Венесуела нам покажеться квіточками...

І так прогнози погані,все на соплях.. питання,коли посипеться...
’ До кінця 2023 року 55% українців вважатимуться бідними — Світовий банк

За даними регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі, 25% населення України житимуть у бідності до кінця року (порівняно з трохи більше ніж 2% до війни), а до кінця наступного року ця цифра може зрости до 55%.’
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Якщо Електрат той самий, час іде, він майже не змінюється, то до чого тут ’Нас і бомбити не треба, самі здохнемо’?
До бомб переживали і не таких ’героїв нашого часу’, внутрішні проблеми - це одне, а от бомби - зовнішнє, і саме вони причина смертей!
Еленнн• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
1 ч. ·
👉🏻В Ірпені почнуть відбудовувати стадіон. Україна заходилася будувату нову ’Мрію’. Я переконаний, цим новинам особливо зрадіють виборці Зеленського, які в результаті російського вторгнення втратили житло, яким зараз нема де жити і яким житло в ближчій перспективі ніхто не відновить.
Я переконаний, виборці Зеленського які втратили житло, неймовірно підтримують виділення 2 мільярдів грн на підтримку мономарафону. Вони поки що обійдуться без своїх помешкань. Правда?’
Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тому що навіть в умовах війни люди наші наївні та інфантильні, як і раніше, хочуть вірити у великих чесних керманичів. Тільки раніше це не мало такої критичної ваги для нас. Одного спіймали за те що дупу возить по Києву на машині для фронту, нічо, далі займає свою посаду, навіть не подав у відставку. Інші молоді-голодні вже марять знову ´великим будівництвом´, комусь ´потужна фігура´ подобається - людям нашим норм в більшості. Питання пріоритетів витрат бюджетних і боротьби з корупцією знову ´не на часі´.
Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
1 ч. ·
+++
2000 невеликих бюджетних квартир можна збудувати за ці кошти. Реально подбати про 2000 українських родин, що втратили житло і майно. Але Мрія звучить краще.
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Не наївні, всі розуміють, що нечесні і корупціонери і продажні в усіх структурах не можуть просто випаруватись за жодної влади. Але ці проблеми не йдуть в жодне порівняння з окупацією і бомбардуваннями нас кацапськими ракетами, тому їх прирівнювання виглядає дивним. Або підозрілим.
Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви шукаєте зраду, але в моїх словах її нема. Падлам рашистам ми протидіємо на фронті, дякувати нашим ЗСУ, волонтерам і просто всім небайдужим українцям хто як може наближає нашу перемогу. Вплинути напряму на структуру влади в раші українці, нажаль, не можуть. Але ми можемо і мусимо робити чеснішою і ефективнішою нашу власну систему управління. Це важливий крок до перемоги, який залежить від кожного з нас.
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Так це все робиться на виборах. А до них - розголошуються конкретні факти, а не в загальному - ’зелена влада’ - ’зрада’.
При цьому також не забуваючи, що і влада випрошуючи зброю по світу - теж наближає перемогу.